OSALEJAD - PARTICIPANTS    
       
       
       
                 
    Long distance   Half distance    
   
The number of individual participants: 23
 
The number of individual participants: 4
   
    M - 9      M - 2     
    M 40 - 8      M 40 - 0     
    M 50 - 5      M 50 - 1     
    M 60 - 1      M 60 - 0     
    N - 0      N - 1     
    N 40 - 0      N 40- 0     
    RELAY - 1      RELAY - 0     
                 
    EST 57 %   EST 0 %    
    RUS 35 %   RUS 100 %    
    ITA 4 %   ITA 0 %    
    LAT 4 %   LAT 0 %    
    FIN 0 %   FIN 0 %    
    CZE 0 %   CZE 0 %    
    BLR 0 %   BLR 0 %    
    FRA 0 %   FRA 0 %    
                 
                 
    TÄISPIKK DISTANTS - LONG DISTANCE    
    Number Full name Country Club Age group    
    1 Ants Einsalu EST Albe Team M 50    
    2 Indrek Teppo EST 21CC Triatloniklubi M 40    
    3 Andrus Rootalu EST Esvika Elekter M 40    
    4 Dmitriy Petrakeev RUS   M 40    
    5 Toomas Loho EST SJK Viiking M 40    
    6 Tõnu Asandi EST   M    
    7 Vladimir Pryanichnik RUS Peterstar M 40    
    8 Albert Urbanovich RUS OldSchool Trilife M    
    9 Jaanus Kaur EST Liigutaja M 50    
    10 Ivo Tatrik EST 21CC Triatloniklubi M 40    
    11 Rain Airik EST Trismile M    
    12 Aarne Vasarik EST 21CC Triatloniklubi M    
    13 Aleksei Grigorev RUS ?Roller M    
    14 Sergei Ovchinnikov RUS Trilife M    
    15 Vladimir Pryanichnikov RUS Peterstar M 40    
    16 Albert Urbanovich RUS OldSchool Trilife M    
    17 Vanni Viroli ITA Faenza M 50    
    18 Uldis Kirtovskis LAT Izturîba M 50    
    19 Priit Mõtsmees EST TriSmile M 50    
    20 Vladimir Korotun RUS niidar M 60    
    21 Einari Talviste EST Waterworld.ee M 40    
    22 Peteri Grauen EST Grader Service M    
    23 Algis Sepp EST   M    
                 
                 
                 
    TÄISPIKK DISTANTS VÕISTKONNAD - LONG DISTANCE TEAM RELAY    
    Number Full name Country Names of team members    
    1 Maanteeamet EST Teet Sepp, August Albert, Kaspar Lood    
               
               
                 
                 
                 
               
               
    POOLPIKK DISTANTS - HALF DISTANCE    
    Number Full name Country Club Age group    
    1001 Elena Akimochkina RUS Trilife N    
    1002 Dmitry Vlaskin RUS Zebra M 50    
    1003 Pavel Golovanev RUS Trilife M    
    1004 Vsevolod Muravev RUS Tartu UK M    
                 
                 
                 
                 
    POOLPIKK DISTANTS VÕISTKONNAD - HALF DISTANCE TEAM RELAY    
    Number Full name Country Names of team members    
               
               
               
               
               
               
               
                 
               
               
               
                 
               
               
 
 
             
                 
          Viimati uuendatud 7.02.2015 21:56    
                 
  Täispikk triatlon osalejad poolpikk triatlon