TÄISPIKA DISTANTSI OSALUSKORDADE EDETABEL
FULL RANKING TABLE OF PARTICIPATION TIMES
   
   
Place Full name Osaluskordasid - Participation times Parim tulemus - Personal best result
1 Indrek Jürgenson 11 12:32:35,00
2 Tõnu Hendrikson 10 10:18:09,00
3 Toomas Loho 9 09:27:08,00
4 Indrek Pak 9 10:53:00,00
5 Urmas Paejärv 8 10:08:44,00
6 Toomas Lelov 7 09:07:58,00
7 Andrus Rootalu 7 10:23:31,00
8 August Albert 6 11:09:38,00
9 Villu Vakra 6 08:46:19,00
10 Kristjan Kajaste 6 10:18:43,00
11 Uldis Kirtovskis 6 11:16:25,00
12 Alo Alunurm 6 09:23:06,00
13 Aarne Vasarik 5 10:30:33,00
14 Einari Talviste 5 11:27:00,00
15 Matti Mäkinen 5 11:07:36,00
16 Erkki Etverk 5 10:22:08,00
17 Heiki Tiikoja 5 10:56:19,00
18 Ivo Tatrik 4 10:31:38,00
19 Martin Meri 4 09:56:44,00
20 Margus Lepik 4 11:57:16,00
21 Aivars Uzols 4 09:53:02,00
22 Neeme-Rain Velleste 4 13:19:49,00
23 Eugen Õis 4 12:09:04,00
24 Marden Muuk 4 11:54:55,00
25 Rainer Kuhi 3 09:08:25,00
26 Ivo Härms 3 13:27:36,00
27 Toomas Jõgeva 3 10:44:23,00
28 Harry Liipa 3 09:55:18,00
29 Indrek Teppo 3 08:58:31,00
30 Algis Sepp 3 12:43:31,00
31 Satu Immonen 3 11:48:50,00
32 Mart Haruoja 3 12:55:13,00
33 Hugo Klaos 3 10:53:11,00
34 Margus Heintalu 3 09:08:53,00
35 Andre Mägi 3 09:48:48,00
36 Knut Hanga 3 12:31:13,00
37 Kadri Possul 3 10:48:28,00
38 Jaanus Kaur 3 10:58:44,00
39 Jorma Härmsalu 3 10:25:19,00
40 Lembit Pallas 3 11:08:30,00
41 Ants Einsalu 2 09:54:56,00
42 Raimo Kivioja 2 09:48:14,00
43 Margus Tamm 2 09:23:59,00
44 Aleksei Grigorev 2 10:26:07,00
45 Tiit Tõnismäe 2 11:10:51,00
46 Hannes Hanso 2 12:36:48,00
47 Mait Kuusik 2 09:56:47,00
48 Aleksey Muravev 2 10:53:39,00
49 Paul Ruubel 2 09:56:58,00
50 Aleksey Ozerov 2 12:38:58,00
51 Rain Marrandi 2 12:33:38,00
52 Igor Flavyanov 2 10:33:54,00
53 Tõnu Asandi 2 13:41:58,00
54 Ilmar Raap 2 10:40:06,00
55 Madis Puhm 2 12:05:23,00
56 Indrek Oinus 2 13:18:28,00
57 Aivo Traks 2 10:49:17,00
58 Alo Süvari 2 11:38:52,00
59 Märt Sildvee 2 10:26:03,00
60 Jaak Raivo 2 10:39:39,00
61 Raido Kiipsaar 2 11:19:25,00
62 Andres Aamisepp 2 11:09:14,00
63 Rain Airik 2 10:43:16,00
64 Andres Kaju 2 11:11:38,00
65 Raio Piiroja 2 10:32:51,00
66 Kaity-Marin Tiitmaa 2 11:11:15,00
67 Tommy Füllner 2 10:07:27,00
68 Kari Treial 2 13:15:04,00
69 Erik Randla 2 12:06:41,00
70 Anti Liivat 2 10:10:48,00
71 Martin Siimer 2 11:10:16,00
72 Andrei Tšerednik 1 11:33:38,00
73 Donald Paidre 1 10:38:18,00
74 Sergei Ovchinnikov 1 11:27:05,00
75 Janis Riekstinš 1 10:40:12,00
76 Viesturs Pazars 1 11:08:37,00
77 Jānis Riekstiņš 1 11:30:39,00
78 Riho Jürvetson 1 11:15:25,00
79 Janis Vidovskis 1 15:27:41,00
80 Tanel Taal 1 10:18:47,00
81 Jano Järvelaid 1 11:43:42,00
82 Tõnu Orav 1 14:44:02,00
83 Joosep Loopere 1 11:50:18,00
84 Pontus Backlund 1 12:05:16,00
85 Greta Malkki 1 12:09:43,00
86 Dmitrii Zhukov 1 11:34:11,00
87 Juri Karjagin 1 12:09:03,00
88 Rudi Reinkort 1 15:16:14,00
89 Jurij Dorofejev 1 11:15:49,00
90 Sonja Klaus 1 14:33:20,00
91 Jürgen Ligi 1 10:19:13,00
92 Jan Reimann 1 10:31:21,00
93 Andrus Heinlo 1 11:52:27,00
94 Tõnis Tiedemann 1 12:55:04,00
95 Ain-Ivar Tupp 1 11:47:24,00
96 Urmas Rebane 1 11:14:06,00
97 Kalle Kask 1 15:25:39,00
98 Vladimir Korotun 1 11:18:58,00
99 Kalle Peltonen 1 10:44:37,00
100 Priit Mõtsmees 1 10:56:40,00
101 Gertis Aru 1 11:22:40,00
102 Jaan Sibul 1 10:49:38,00
103 Kaupo Jansen 1 11:40:35,00
104 Raul Köster 1 14:23:35,00
105 Aimar Poom 1 13:52:02,00
106 Rimantas Butkevicius 1 12:47:38,00
107 Kristjan Jansen 1 11:14:03,00
108 Dmtry Parygin 1 10:11:50,00
109 Aivar Juhandi 1 11:31:21,00
110 Sergey Smirnov 1 12:34:28,00
111 Kristjan Kongo 1 10:58:26,00
112 Sven Rohlin 1 12:01:38,00
113 Kristjan Melikov 1 09:19:40,00
114 Tapio Malkki 1 11:58:14,00
115 Lauri Teder 1 12:54:55,00
116 Jani Ojanen 1 12:04:54,00
117 Indrek Reinbach 1 10:45:44,00
118 Emeri Lepp 1 09:53:03,00
119 Liis Toomingas 1 10:51:20,00
120 Janis Berzins 1 11:55:01,00
121 Lumir Hlavac 1 10:00:18,00
122 Uno Silberg 1 15:35:18,00
123 Indrek Saaremäel 1 11:18:37,00
124 Veikko Hõbemägi 1 12:50:14,00
125 Mait Kadarpik 1 14:59:08,00
126 Visa Kivinen 1 11:42:24,00
127 Aleksey Sobolev 1 12:28:29,00
128 Janis Riekstins 1 11:35:17,00
129 Mait Miller 1 10:40:24,00
130 Priit Janno 1 13:23:32,00
131 Marco Sang 1 11:33:02,00
132 Priit Tambet 1 11:28:48,00
133 Argo Miller 1 12:35:38,00
134 Hannu Henriksson 1 11:36:53,00
135 Marek Jõela 1 14:06:54,00
136 Igor Grigorenko 1 13:41:00,00
137 Arno Aamisepp 1 11:10:18,00
138 Jan Koskinen 1 10:05:09,00
139 Ivar Vilson 1 11:23:49,00
140 Reigo Lehtla 1 12:29:56,00
141 Margus Nõmm 1 10:06:45,00
142 Riho Mikko 1 13:49:32,00
143 Ivars Golsts 1 13:27:00,00
144 Romet Väljataga 1 11:15:11,00
145 Marko Rundu 1 11:51:33,00
146 Sampo Neste 1 13:01:57,00
147 Boris Sheliapin 1 11:27:05,00
148 Sergei Karpovitch 1 13:23:17,00
149 Mart Kuusk 1 09:49:27,00
150 Sergey Apatenkov 1 11:53:24,00
151 Mart Martinson 1 11:03:03,00
152 Siarhei Vasiukovich 1 12:19:33,00
153 Martin Kumm 1 09:50:57,00
154 Sulev Marja 1 13:49:41,00
155 Daniil Efimov 1 12:33:40,00
156 Taivo Krabi 1 13:36:28,00
157 Albert Urbanovich 1 12:52:10,00
158 Tanel Tarlap 1 10:08:13,00
159 Daniil Frumkin 1 10:52:04,00
160 Tiina Krutob 1 14:41:24,00
161 Merko Vaga 1 11:25:35,00
162 Timo Suppi 1 10:49:39,00
163 Mikk Laur 1 11:25:01,00
164 Tommy Korin 1 10:29:12,00
165 Aivar Juus 1 09:24:31,00
166 Alar Siemann 1 13:29:25,00
167 Neeme Gross 1 12:17:06,00
168 Toomas Timmermann 1 10:55:14,00
169 Dmitrii Kulinenkov 1 10:45:05,00
170 Tõnu Aamisepp 1 14:39:39,00
171 Nikolai Balakshin 1 13:26:33,00
172 Emil Laugal 1 11:10:52,00
173 Oliver Wihler 1 11:12:13,00
174 Erik Aibast 1 10:27:33,00
175 Olle Rõuk 1 13:18:50,00
176 Janis Miezers 1 11:14:52,00
177 Olli Jäntti 1 09:58:24,00
178 Vadim Dich 1 14:52:07,00
179 Patrice Daniel 1 13:46:01,00
180 Viacheslav Suslov 1 13:26:33,00
181 Ivo Stolfot 1 12:19:02,00
182 Erika Jürgenson 1 11:43:02,00
183 Peep Leino 1 11:34:25,00
184 Vladimir Galkin 1 09:48:51,00
185 Peep Maiste 1 12:46:33,00
186 Yrjö Paananen 1 11:50:07,00
187 Peteri Grauen 1 11:30:11,00
188 Petri Marttila 1 10:49:44,00
Grand Total   371