Koht Nimi Perenimi Klubi Võistlusklass 1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp Punktisumma kevad kokku 1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp Punktisumma sügis kokku Sarjapunkte kokku
1 Peteri Grauen   Mehed 17-39 40 50 35 50 175           175
2 Alan Vask   Mehed 17-39 50 35 30 40 155           155
3 Jarmo Johkem Lasteaed Vikerkaar Mehed 17-39 35 40 29 35 139           139
4 Tauno Hausenberg J. Kotkase SK Mehed 17-39 32 32 26 30 120           120
5 Roland Laipaik J. Kotkase SK Mehed 17-39 0 29 25 28 82           82
6 Mardo Hoovi J. Kotkase SK Mehed 17-39 0 30 23 29 82           82
7 Marko Pruus   Mehed 17-39 0 27 32 0 59           59
8 Tõnu Jaagu J. Kotkase SK Mehed 17-39 0 0 27 32 59           59
9 Janek Kivirand   Mehed 17-39 0 28 24 0 52           52
10 Steven Linkov   Mehed 17-39 0 0 50 0 50           50
11 Karl Serak   Mehed 17-39 0 0 40 0 40           40
12 Indrek Tomingas   Mehed 17-39 0 0 28 0 28           28
13 Janno Kennenberg   Mehed 17-39 0 0 22 0 22           22
1 Erko Õunapuu   Mehed 40+ 50 50 50 50 200           200
2 Silver Laiv   Mehed 40+ 40 40 40 40 160           160
3 Koit Veiler   Mehed 40+ 0 0 35 0 35           35
1 Anne Toomsalu J. Kotkase SK Naised 17-39 50 40 40 35 165           165
2 Maria Kokser J. Kotkase SK Naised 17-39 0 0 50 40 90           90
3 Kristiina Kivirand   Naised 17-39 0 35 0 50 85           85
4 Greete Sass   Naised 17-39 0 50 0 0 50           50
1 Reelika Jaanverk   Naised 35+ 50 50 50 50 200           200
2 Kristel Jallai   Naised 35+ 40 40 32 40 152           152
3 Kerli Johkem   Naised 35+ 32 32 39 32 135           135
4 Kadri Anton   Naised 35+ 35 35 30 0 100           100
5 Siiri Leskov   Naised 35+ 30 0 40 0 70           70
6 Mailis Terno   Naised 35+ 0 0 35 0 35           35
7 Krista Savitsch Tabasalu TK Naised 35+ 0 0 0 35              
1 Liisi Jaanverk Keila kool 6. E Neiud 14-16 50 50 50 50 200           200
1 Alari Tammsalu Keila kool 9. E Noormehed 14-16 50 50 50 50 200           200
2 Argo Raie Padise põhikool Noormehed 14-16 40 40 40 35 155           155
3 Karl Sinijärv J. Kotkase SK Noormehed 14-16 35 35 35 40 145           145
4 Rainer Kravets SK Prorunner, Kiili Gümnaasium 9. A Noormehed 14-16 0 0 0 0 0           0
5 Kevin Hagala   Noormehed 14-16 0 0 0 0 0           0
1 Georg Kleinson Keila kool 5. F Poisid 11-13 50 50 50 50 200           200
2 Oliver Grauen Keila Kool 3. C Poisid 11-13 40 40 40 40 160           160
3 Kristofer Apri J. Kotkase SK Poisid 11-13 32 30 30 35 127           127
4 Marcus Kivi J. Kotkase SK Poisid 11-13 30 32 32 32 126           126
5 Kaur Mihkel Toomse J. Kotkase SK Poisid 11-13 35 29 29 30 123           123
6 Toomas Paejärv Keila Kool 4. A Poisid 11-13 28 28 28 27 111           111
7 Kevin Hagala J. Kotkase SK Poisid 11-13 27 0 27 0 54           54
8 Riko Leskov   Poisid 11-13 0 35 0 0 35           35
9 Aleksander Babtsenko Keila Kool 3. C Poisid 11-13 0 0 35 0 35           35
10 Ville Jlias   Poisid 11-13 29 0 0 0 29           29
11 Jeremy Marcus Keila Kool 6. G Poisid 11-13 0 0 0 29 29           29
12 Karl Erich Kukk Keila Kool 6. E Poisid 11-13 0 0 0 28 28           28
1 Marten Merila Rukkilille lasteaed Poisid 6 50 50 50 0 150           150
2 Jarko Kivirand J. Kotkase SK Poisid 6 40 35 35 40 150           150
3 Richard Hugo Toomsalu J. Kotkase SK Poisid 6 32 29 30 35 126           126
4 Tormi Johkem Vikerkaare lasteaed Poisid 6 30 26 29 30 115           115
5 Sander Grauen Rukkilille lasteaed Poisid 6 35 30 0 50 115           115
6 Marius Merila Rukkilille lasteaed Poisid 6 0 32 28 32 92           92
7 Mattias Lohu Rukkilille lasteaed Poisid 6 0 40 40 0 80           80
8 Even Pruus   Poisid 6 0 27 32 0 59           59
9 Risto Raadik   Poisid 6 29 0 0 0 29           29
10 Ott Tomingas Rukkilille lasteaed Poisid 6 0 28 0 0 28           28
11 Risto Raadik   Poisid 6 28 0 0 0 28           28
12 Randel Kondimäe   Poisid 6 0 25 0 0 25           25
1 Gert Martin Savitsch Tabasalu TK Poisid 7-10 50 50 50 50 200           200
2 Kaspar Grauen Keila Kool 1. A Poisid 7-10 40 32 35 40 147           147
3 Henri Värik Tabasalu TK Poisid 7-10 35 30 28 32 125           125
4 Janno Iljas Tallinna kool 3 kl Poisid 7-10 32 29 32 30 123           123
5 Johan Jallai Lasteaed Vikerkaar Poisid 7-10 29 24 23 24 100           100
6 Gregor Robin Linkov Keila Kool 2. E Poisid 7-10 0 35 30 35 100           100
7 Arti Johkem Vikerkaare lasteaed Poisid 7-10 28 23 24 23 98           98
8 Tauri Sippol Keila Kool 1. A Poisid 7-10 26 21 25 25 97           97
9 Kristjan Rapp J. Kotkase SK Poisid 7-10 30 0 29 27 86           86
10 Lars Cris Krisinger Keila Kool 1. A Poisid 7-10 24 19 19 20 82           82
11 Mattias Pruus   Poisid 7-10 0 40 40 0 80           80
12 Robin Tomingas Keila Kool 1. A Poisid 7-10 0 27 27 26 80           80
13 Kaspar Anton   Poisid 7-10 25 25 26 0 76           76
14 Georg Marten Kokser J. Kotkase SK Poisid 7-10 0 20 21 22 63           63
15 Ralf Kannenberg J. Kotkase SK Poisid 7-10 0 26 22 0 48           48
16 Kaarel Kadai J. Kotkase SK Poisid 7-10 0 0 20 21 41           41
17 Siim Gross Keila Kool 1. A Poisid 7-10 0 0 0 29 29           29
18 Karl Mattias Allikmäe   Poisid 7-10 0 28 0 0 28           28
19 Karl Kaspar Piht Keila Kool 1. A Poisid 7-10 0 0 0 28 28            
20 Samuel Sirila Keila kool 1. F Poisid 7-10 27 0 0 0 27           27
21 Hugo Karaneu   Poisid 7-10 23 0 0 0 23           23
22 Richard Kannenberg Tabasalu lasteaed Poisid 7-10 0 22 0 0 22           22
23 Märten Põder Keila Kool 1. A Poisid 7-10 0 0 0 19 19            
24 Uku Lindmets Keila Kool 1. A Poisid 7-10 0 0 0 0 0           0
25 Mark Pintman Keila kool 1. F Poisid 7-10 0 0 0 0 0           0
26 Uku Lindmets Keila Kool 1. A Poisid 7-10 0 0 0 0 0           0
1 Jane Johanson Keila Kool 6. E Tüdrukud 11-13 50 50 50 40 190           190
2 Rebecca Reinsalu Keila Kool 5. C Tüdrukud 11-13 32 32 35 50 149           149
3 Teele Mäerand Keila Kool 6. E Tüdrukud 11-13 40 35 40 32 147           147
4 Hanna-Liisa Värik Tabasalu TK Tüdrukud 11-13 35 40 32 35 142           142
5 Grete Maria Savitsch Tabasalu TK Tüdrukud 11-13 30 30 30 30 120           120
6 Iris Johanna Lukas Keila Kool 5. B Tüdrukud 11-13 29 29 29 29 116           116
7 Gelli Melzar Keila Kool 6. B Tüdrukud 11-13 0 0 0 0 0           0
1 Arabella Raie Padise Lasteaed Tüdrukud 6 50 35 35 40 160           160
2 Lisandra Leskov Rukkilille lasteaed Tüdrukud 6 0 40 40 35 115           115
3 Sonja Hoovi Klooga lasteaed Tüdrukud 6 0 0 50 50 100           100
4 Säde Johkem   Tüdrukud 6 0 30 30 32 92           92
5 Saara Sofiia Tammepuu Rapla lasteaed Kelluke, Kurekella rühm Tüdrukud 6 0 50 0 0 50           50
6 Noramiia Raadik   Tüdrukud 6 40 0 0 0 40           40
7 Triinu Paejärv Lasteaed Miki Tüdrukud 6 0 0 32 0 32           32
8 Jandra Kivirand Rukkilille lasteaed Tüdrukud 6 0 32 0 0 32           32
9 Emma Jaagu   Tüdrukud 6 0 0 0 0 0            
1 Emma-Anet Pukspuu Keila Kool 3. D Tüdrukud 7-10 50 50 50 50 200           200
2 Tessa Iljas Keila Kool 3. A Tüdrukud 7-10 40 40 40 40 160           160
3 Elis Jaanvek Keila Kool 2. E Tüdrukud 7-10 35 35 32 35 137           137
4 Lilian Mägi Lasteaed Sipsik Tüdrukud 7-10 32 32 35 32 131           131
5 Helena Jallai Keila Kool 2. A Tüdrukud 7-10 30 28 0 28 86           86
6 Ronja Hoovi Klooga kool 1 Tüdrukud 7-10 0 0 30 29 59           59
7 Janeli Klaar Klooga kool 1 Tüdrukud 7-10 0 0 29 30 59           59
8 Livgrete Linkov Rukkilille lasteaed Tüdrukud 7-10 0 0 26 27 53           53
9 Gerda Johanson Keila Kool 3. E Tüdrukud 7-10 0 30 0 0 30           30
10 Meribel Kondimäe Keila Kool 2. A Tüdrukud 7-10 0 29 0 0 29           29
11 Noora Pae   Tüdrukud 7-10 0 0 28 0 28           28
12 Karoliine Sthester   Tüdrukud 7-10 0 0 27 0 27           27