TARTU 100 m SUUSASPRINT Korraldaja: Tartu Suusaklubi MTÜ, Rasmus Pind  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  14.03.2015 Tartu kesklinn Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)   
  www.antrotsenter.ee  
   
  Kvalifikatsioonist aegade põhjal edasipääsudega veerandfinaal, poolfinaali, väikefinaali, finaali ja superfinaali Temperatuur -1 kuni + 3 kraadi C  
  Distants 100 m Päikeseline  
  Start kl 11:00:00 Tuul 1 - 2 m/s  
   
  Meeste sõidud  
   
  Koht Nr Nimi Riik Superfinaal Finaal Väikefinaal Poolfinaal Veerandfinaal Kvalifikatsioon  
  1 2 Timo Andre Bakken   00:10,788 00:11,743 00:11,762 00:11,56 00:11,092 00:11,690  
  2 28 Ludvig Sognen Jensen   00:10,881 00:11,899 00:11,829 00:11,71 00:11,412 00:12,240  
  3 5 Marko Kilp     00:12,168 00:11,891 00:11,96 00:11,322 00:12,162  
  4 20 Vahur Teppan       00:12,082 00:11,68 00:11,420 00:12,694  
  5 10 Kein Einaste       00:12,082 00:11,89 00:11,440 00:12,346  
  6 14 Philipp Spiess         00:11,96 00:11,756 00:11,947  
  7 3 Peeter Kümmel         00:12,12 00:12,233 00:11,847  
  8 15 Mart Kevin Põlluste         00:12,30 00:11,502 00:12,393  
  9 4 Toni Ketelä         00:12,38 00:12,236 00:12,959  
  10 1 Anssi Pentsinen         00:12,44 00:11,705 00:12,373  
  11 6 Siim Sellis           00:11,776 00:12,619  
  12 26 Roland Saarepuu           00:11,850 00:12,373  
  13 25 Ergo Kukk           00:11,994 00:12,737  
  14 27 Kaspar Sula           00:12,100 00:13,076  
  15 18 Tomas Kaurson           00:12,194 00:12,287  
  16 17 Kristjan Koll           00:12,291 00:12,092  
  17 12 Timo Simonlatser           00:12,354 00:12,987  
  18 16 Siim Lehismets           00:12,365 00:12,291  
  19 31 Reigo Neeme           00:12,385 00:12,377  
  20 21 Taavi Valter Taveter           00:12,467 00:12,514  
  21 9 Kalle Lassila           00:12,498 00:12,487  
  22 36 Vootele Jagomägi           00:12,615 00:13,225  
  23 22 Janari Rajas           00:13,002 00:13,158  
  24 7 Raido Ränkel           00:13,147 00:13,162  
  25 35 Cristian Anton           00:13,279 00:12,834  
  26 11 Alvar Johannes Alev             00:13,334  
  27 8 Lasse Paakkonen             00:13,408  
  28 13 Karel Tammjärv             00:13,475  
  29 37 Hans Teearu             00:13,658  
  30 33 Mattias Jõgi             00:13,740  
  31 24 Kristjan Mägi             00:13,756  
  32 30 Sander Tars             00:13,779  
  33 23 Taavi Lehemaa             00:14,529  
  34 29 Stever Liivamägi             00:14,826  
  35 32 Kaarel Kullamaa             00:15,225  
                       
   
  Naiste sõidud  
   
  Koht Nr Nimi Riik Superfinaal Finaal Väikefinaal Kvalifikatsioon  
  1 3 Piret Pärnik     00:13,758 00:14,442 00:14,205  
  2 2 Tatjana Mannima    +0,539 sek 00:14,305 00:15,102 00:14,897  
  3 1 Kati Tammjärv     00:14,403 00:15,403 00:14,182  
  4 4 Seila Peek       00:15,438 00:14,088  
  5 5 Hanna Britt Laursoo       00:15,465 00:15,076  
  6 6 Aiki Laaneots         00:15,709