LAEKVERE-SIMUNA RAHVAJOOKS Korraldaja: Muuga Spordiklubi, Vaimar Abel  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav, Rivo Pajur, Mari-Liis Tomp  
  7.06.2015 SIMUNA STAADION Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  Distants 10 km Temperatuur +19 kraadi C  
  Rada - asfalt Pilvitu, kuiv  
  Start kl 12:10:00 Tuul 10- 15m/s  
   
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 8 Elar Vulla Saksi küla M3 1 0:36:37.596  
  2 1 Mart Andersson Roela M3 2 0:37:40.597  
  3 57 Ragnar Piirjõe Vinni M2 1 0:40:22.600  
  4 42 Kaido Saar Boorxwood Luna M4 1 0:41:25.599  
  5 61 Christjan Lään Jäneda M3 3 0:41:34.602  
  6 83 Marek Zahkna Savijalakesed M3 4 0:42:16.595  
  7 21 Martin Himma Tamsalu AO SUKL M1 1 0:42:19.597  
  8 64 Egert Lepiksaar Kadrina M1 2 0:42:59.600  
  9 58 Kristjan Juur Tartu M3 5 0:43:00.598  
  10 94 Ants Einsalu Albe Team M4 2 0:44:45.600  
  11 9 Madis Sillamaa Määri küla M2 2 0:45:24.595  
  12 67 Indrek Lepiksaar Kadrina M3 6 0:46:38.597  
  13 16 Meelis Laanemets Tapa M3 7 0:46:47.594  
  14 14 Katrin Kukk Tapa N3 1 0:47:23.596  
  15 36 Erkki Sillamaa Simuna SK M2 3 0:48:21.597  
  16 11 Ulvar Pavlov Tamsalu M4 3 0:48:38.600  
  17 69 Urmo Kesküla Simuna SK M3 8 0:48:46.601  
  18 56 Janno Johanson Roela M1 3 0:48:47.597  
  19 23 Evelyn Himma Tamsalu AO SUKL N3 2 0:48:48.601  
  20 60 Rainek Raudla Rakvere M3 9 0:49:13.597  
  21 34 Eerik Sillamaa Määri küla M2 4 0:50:08.602  
  22 22 Marko Õmmik Väike-Maarja M2 5 0:50:18.595  
  23 96 Margo Klaasmägi Simuna SK M3 10 0:50:19.603  
  24 4 Andris Pent Hirla M1 4 0:50:32.597  
  25 18 Janar Moorits Väike-Maarja M3 11 0:50:47.596  
  26 24 Kalev Õmmik Väike-Maarja M4 4 0:51:08.601  
  27 40 Kalle Lett Porkuni M4 5 0:51:24.599  
  28 2 Steve Reest Laekvere M1 5 0:52:46.594  
  29 38 Tarmo Kaasik Avanduse M3 12 0:52:50.595  
  30 91 Madis Püss Väike-Maarja M2 6 0:53:25.602  
  31 45 Karlis Karm Simuna SK M2 7 0:53:39.601  
  32 82 Mari Tarto Savijalakesed N2 1 0:54:03.594  
  33 92 Allan Alt Väike-Maaarja M4 6 0:54:18.597  
  34 90 Airi Püss Väike-Maarja N3 3 0:54:24.599  
  35 28 Teet Fimberg Simuna SK M3 13 0:54:37.602  
  36 78 Helena Lõune Salla N2 2 0:55:09.598  
  37 27 Kert Ojasaar Simuna SK M2 8 0:55:54.599  
  38 19 Andi Himma Porkuni M3 14 0:55:56.600  
  39 95 Riho Kasak Kaitseliit M4 7 0:55:57.603  
  40 7 Virmo Tammemägi Simuna M1 6 0:56:41.602  
  41 65 Laura Lään Jäneda N1 1 0:56:56.597  
  42 44 Ats Kruusamägi Simuna M2 9 0:56:56.599  
  43 63 Christopher Lään Jäneda M1 7 0:57:00.603  
  44 46 Aimur Pikhoff Muuga M3 15 0:57:03.599  
  45 68 Urmas Külavee Rakvere M4 8 0:57:03.600  
  46 20 Kaspar Bork Väike-Maarja M2 10 0:58:07.601  
  47 33 Kristina Kaasik Avanduse N1 2 0:58:12.595  
  48 89 Erki Põldmaa Simuna SK M3 16 0:58:46.602  
  49 32 Tauno Ojasaar Simuna SK M3 17 0:58:52.594  
  50 13 Kalev Nõmmiste Simua SK M3 18 0:58:52.597  
  51 17 Janar Liivak Simuna SK M2 11 0:59:01.602  
  52 5 Kerli Lattik Simuna N2 3 0:59:40.600  
  53 51 Madis Pruul Simuna M2 12 1:02:19.594  
  54 35 Rasmus Kaasik Simuna M1 8 1:02:54.601  
  55 41 Tanel Kadai Avinurme M3 19 1:03:48.595  
  56 3 Egle Pent Simuna SK N2 4 1:04:03.601  
  57 84 Triinu Toon Savijalakesed N2 5 1:04:25.599  
  58 80 Kristi Koger Savijalakesed N2 6 1:04:31.594  
  59 15 Leie Nõmmiste Simuna SK N3 4 1:05:11.601  
  60 87 Kristel Püss Väike-Maarja N2 7 1:05:37.603  
  61 6 Kristi Lattik Simuna N2 8 1:06:04.598  
  62 81 Maiken Rapur Savijalakesed N2 9 1:06:38.603  
  63 66 Signe Liblikmann Tallinn N2 10 1:06:43.596  
  64 50 Kristjan Jaago Määri küla M1 9 1:07:30.598  
  65 71 Silvar Stroo Alekvere M2 13 1:07:34.594  
  66 39 Birgit Tellinen Orguse N3 5 1:08:48.599  
  67 85 Tiiu Jõgi Savijalakesed N2 11 1:08:57.602  
  68 12 Maarja Sillamaa Määri küla N2 12 1:09:11.599  
  69 93 Gaidi Kasu Simuna SK N3 6 1:10:03.602  
  70 49 Raivo Pruul Simuna M2 14 1:10:49.599  
  71 26 Tanel Ojasaar Simuna SK M1 10 1:11:15.594  
  72 73 Jonete Visnapuu Simuna N1 3 1:12:56.594  
  73 55 Kaarel Gustav Põldmaa Simuna Kool M1 11 1:15:54.599  
  74 10 Tiia Luht Simuna N3 7 1:16:27.594  
  75 62 Siret Vinkel Laekvere vald N2 13 1:16:38.594  
  76 86 Triine-Liis Merbach Savijalakesed N2 14 1:16:38.596  
  77 79 Maria Pihl Savijalakesed N2 15 1:16:41.601  
  78 75 Joel Visnapuu Simuna M1 12 1:17:28.598  
  79 88 Mia Proover Rahkla N1 4 1:20:28.596  
  80 30 Jane Kool Väike-Maarja K 1 1:20:40.598  
  81 47 Kaspar Põldmaa Simuna SK M2 15 1:21:06.597  
  82 48 Kristjan Hiire Simuna SK M2 16 1:21:06.600  
  83 59 Kaja Põldmaa Simuna Kool N3 8 1:21:43.599  
  84 74 Herdo Kala Rakvere M2 17 1:22:48.594  
  85 77 Eleriin Kala Laekvere N1 5 1:22:48.594  
  86 76 Kairit Kala Laekvere N1 6 1:23:08.598  
  87 37 Kristi Kaasik Simuna K 2 1:23:13.598  
  88 72 Inna Läll Simuna SK N3 9 1:26:16.594  
  89 70 Merly Raudla Rakvere N2 16 1:26:16.596  
  90 43 Liina Pikhoff Muuga N3 10 1:26:39.601  
  91 53 Anu Kruusimägi Rakvere N3 11 1:27:56.595  
  92 25 Merike Ojasaar Simuna SK K 3 1:30:08.597  
  93 31 Maie Ojasaar Simuna SK N3 12 1:32:34.603  
  94 29 Greete Ojasaar Simuna SK N1 7 1:32:35.599  
  95 52 Olga Guljanskaja Rakvere K 4 1:36:55.602  
  96 54 Birgit Sooneste Rakvere K 5 1:36:55.603