II Rannu Start kevadjooks 2015 Korraldaja: Saint Gobain Glass Estonia, Rannu vald, Kristjan Tammsaar  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  18.04.2015 RANNU Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee/result  
   
  Põhijooks 4,2 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 34 PRIIT SIMSON   Mehed 1 15:14,0  
  2 6 KASPAR SONGISEPP Elva SK/Tava Mets Mehed 2 15:58,7  
  3 44 MIKKO MAIER   Mehed 3 16:14,2  
  4 11 JURI ŠIROKOV Saint-Gobain Sekurit Mehed 4 16:30,0  
  5 10 HANNES VEIDE Saint-Gobain Glass Estonia Mehed 5 16:37,0  
  6 5 VEIKO JUURIKAS baltiklaas Mehed 6 17:49,0  
  7 20 ALBERT UNN Karupesa Team Poisid 13 - 14 1 17:55,3  
  8 37 KARMEN ALNEK   Naised 1 18:04,3  
  9 29 RAIKO JAESKI   Noormehed 17-18 1 18:05,5  
  10 25 ANDRUS ORAKA   Mehed 7 18:09,7  
  11 45 ANDRE UIN   Mehed 8 18:17,4  
  12 41 KAAREL TÕRUVERE   Mehed 9 18:56,7  
  13 40 OTT ALEKÕRS   Noormehed 17-18 2 19:24,3  
  14 46 ARGO HELBRE   Mehed 10 19:32,6  
  15 43 MERILI NAABER   Naised 2 20:09,7  
  16 38 MERILY KÕLU   Neiud 15 - 16 1 21:06,0  
  17 36 ALLAR KÄRMO   Mehed 11 21:35,6  
  18 12 RAIVO LAANEMETS Infdot OÜ Mehed 12 21:51,7  
  19 33 KARL REINOJA OÜ Almar Poisid 13 - 14 2 22:24,5  
  20 28 EVE JAESKI   Naised 3 22:50,5  
  21 21 ÜLO LUUKA Tartu Mehed 13 22:50,5  
  22 50 AGE VEEMEES   Naised 4 23:18,4  
  23 3 ELISE TÄÄR Rannu Kool Tüdrukud 13 - 14 1 23:30,7  
  24 22 MARKO PARKSEPP SGS SEKURIT Mehed 14 24:10,6  
  25 39 MONICA RAMMAR   Naised 5 25:16,9  
  26 19 JANNO REINOMÄGI   Mehed 15 25:23,5  
  27 23 MONIKA PALLON OÜ Almar Naised 6 25:34,5  
  28 24 MARGUS MALKUS OÜ Almar Mehed 16 25:35,2  
  29 14 MEELIKA REINOMÄGI   Naised 7 26:21,8  
  30 47 MARIAN TOBRO   Naised 8 26:27,5  
  31 35 TRIINU RANNALA   Naised 9 27:23,8  
  32 42 MARGIT KÕIV   Naised 10 29:24,6  
  33 88 MERJE KÕIV   Naised 11 29:25,0  
  34 26 TRIIN RAUDOJA   Naised 12 33:57,3  
                 
   
   
  Lastejooks 1,3 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 75 MAIDU MÄGI   Poisid 7 - 12 1 06:12,0  
  2 63 OSKAR UNN Karupesa Team Poisid 7 - 12 2 06:33,0  
  3 73 KARLA METS   Poisid 7 - 12 3 06:35,0  
  4 80 ANDREAS TRUMM   Poisid 7 - 12 4 06:43,0  
  5 69 LAIVI PÕLDOJA   Tüdrukud 7 - 12 1 06:59,0  
  6 70 KADI KERTTU ELIAS   Tüdrukud 7 - 12 2 07:07,0  
  7 79 MARIE PIHLAP   Tüdrukud 7 - 12 3 07:19,0  
  8 64 ANNI LII UNN Karupesa Team Tüdrukud 7 - 12 4 07:21,0  
  9 84 SANDRA MOVITS   Tüdrukud 7 - 12 5 07:30,0  
  10 61 RASMUS KIVARI Konguta Kool Poisid 7 - 12 5 07:30,2  
  11 81 MARTIN TRUMM   Poisid 7 - 12 6 07:33,0  
  12 62 TOOMAS PAEJÄRV Sei Ujumiskool Poisid 7 - 12 7 07:38,0  
  13 68 EMILY MALKUS OÜ Almar Tüdrukud 7 - 12 6 08:11,0  
  14 72 AIN TAMM   Poisid 7 - 12 8 08:19,0  
  15 66 HENRY PAPP   Poisid 7 - 12 9 08:25,0  
  16 65 KEIRI PAPP   Tüdrukud 7 - 12 7 08:30,0  
  17 85 MERIN LULLA   Tüdrukud 7 - 12 8 08:32,0  
  18 71 ALEKSANDER TIGANE   Poisid 7 - 12 10 08:38,0  
  19 55 AIRON-MATTIAS MÄGI   Poisid 7 - 12 11 08:41,0  
  20 82 ANGELIKA KÕLU   Tüdrukud 7 - 12 9 08:44,0  
  21 67 HENRY MALKUS OÜ Almar Poisid 7 - 12 12 08:46,0  
  22 86 KIRKE JUURIKAS   Tüdrukud 7 - 12 10 08:48,0  
  23 51 KEVIN TAMMSAAR SGGS Baltiklaas Poisid 7 - 12 13 09:06,0  
  24 87 MARIA KURIS   Tüdrukud 7 - 12 11 10:13,0  
  25 83 HENRY KÕLU   Poisid 7 - 12 14 10:13,3  
  26 54 KEN MARTI KÄOS Rannu Poisid 7 - 12 15 10:17,0  
  27 74 KARL HENDRIK   Poisid 7 - 12 16 10:26,0