Koht Eesnimi Perekonnanimi Klubi Võistlusklass 1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp Punktisumma kevad kokku 1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp Punktisumma sügis kokku Sarjapunkte kokku
1 Emma-Anet Pukspuu RR Suusaklubi Tüdrukud 7-10         0 50 50 50 50 200 200
2 Elisabeth Kask Keila Kool 1.D Tüdrukud 7-10 35 50 50 50 185         0 185
3 Elerin Leping Keila Kool 3.B Tüdrukud 7-10 40 40 32 40 152         0 152
4 Helena Jallai Keila Kool 1.A Tüdrukud 7-10 32 26 27 30 115         0 115
5 Mirtel Lõhmist Keila Kool 2.B Tüdrukud 7-10 50 35 29 0 114         0 114
6 Elis Jaanverk   Tüdrukud 7-10         0     40 40 80 80
7 Meribel Kondimäe Keila Kool 2.A Tüdrukud 7-10 0 0 40 35 75         0 75
8 Anita Tamm Keila Kool 2.B Tüdrukud 7-10 0 30 30 0 60         0 60
9 Meiu 'Triin Liivrand Keila Kool 2.B Tüdrukud 7-10 0 32 28 0 60         0 60
10 Janell Jaaniste Keila Kool 1.B Tüdrukud 7-10 0 25 26 0 51         0 51
11 Lisette Tarto Keila Kool 2.A Tüdrukud 7-10         0 40       40 40
12 Ursula Prants   Tüdrukud 7-10 0 0 35 0 35         0 35
18 Melanie Melzar Keila Kool 2.A Tüdrukud 7-10         0 35       35 35
13 Karmela Jänes Keila Kool 2.A Tüdrukud 7-10 0 0 0 32 32         0 32
14 Keiti 'Elise Lumi   Tüdrukud 7-10 30 0 0 0 30         0 30
15 Karola Kruusement Keila Kool 3.B Tüdrukud 7-10 0 29 0 0 29         0 29
16 Demi Viira Keila Kool 3.A Tüdrukud 7-10 0 28 0 0 28         0 28
17 Getriin Kaares Keila Kool 3.B Tüdrukud 7-10 0 27 0 0 27         0 27
1 Arabella Raie Padise lasteaed Tüdrukud 6         0 40 50 40 50 180 180
2 Lilian Mägi Lasteaed Sipsik Tüdrukud 6         0 50   50   100 100
3 Gretel Lehiste Lasteaed Vikerkaar Tüdrukud 6 0 0 50 0 50         0 50
1 Liisi Jaanverk Keila Kool 6.E Tüdrukud 11-13 40 40 50 40 170 35 35 35 35 140 310
2 Berit Israel Keila Kool 5.B Tüdrukud 11-13 50 50 40 50 190 30       30 220
3 Birgit Veldi Saue kool 6.A Tüdrukud 11-13         0 50 50 50 50 200 200
4 Jane Juhanson Keila Kool 6.E Tüdrukud 11-13         0 40 40 40 32 152 152
5 Teele Mäerand Keila Kool 6.E Tüdrukud 11-13         0 32 32 32 40 136 136
6 Laura Möll Keila Kool 5.B Tüdrukud 11-13 30 30 30 35 125         0 125
7 Triine Palder Keila Kool 6.B Tüdrukud 11-13         0 29 30 30 30 119 119
8 Reneeta Luiga Keila Kool 5.A Tüdrukud 11-13 35 35 35 0 105         0 105
9 Iris Johanna Lukas Keila Kool 5.B Tüdrukud 11-13 32 32 32 0 96         0 96
10 Joana Luiga Keila kool 4.F Tüdrukud 11-13 29 29 29 0 87         0 87
11 Gelli Melzar Keila Kool 6.B Tüdrukud 11-13         0 28       28 28
1 Oliver Grauen Keila Kool 3.C Poisid 7-10 50 50 50 50 200 50 50 50 50 200 400
2 Kaspar Grauen Keila Kool 1.A Poisid 7-10 40 40 35 40 155 32 32 32 32 128 283
3 Heigo Valtri Keila Kool 1.G Poisid 7-10 32 35 32 35 134 28 29 28 28 113 247
4 Hannes Planken Keila Kool 3.C Poisid 7-10         0 40 40 40 40 160 160
5 Janari Vaher Keila Kool 3.C  Poisid 7-10         0 35 35 35 35 140 140
6 Gregor Robin Linkov Keila Kool 3.E Poisid 7-10         0 30 30 30 30 120 120
7 Toomas Paejärv Keila Kool 4.A Poisid 7-10         0 29 28 29 27 113 113
8 Kristo Kondrov Ääsmäe Kool Poisid 7-10 35 30 40 0 105         0 105
9 Joosep Planken Keila kool 2.D Poisid 7-10         0   30   29 59 59
10 Kaspar Talvistu Keila Kool 4.A Poisid 7-10 0 32 0 0 32         0 32
11 Oskar Kiilberg   Poisid 7-10 0 0 30 0 30         0 30
1 Marken Merila Rukkilille lasteaed, Lepatriinu Poisid 6 50 50 40 50 190 50 50 50 50 200 390
2 Mattias Lohu Keila Lasteaed Rukkilill Poisid 6         0 40 35 40 40 155 155
3 Marius Merila   Poisid 6         0 35 40 35 35 145 145
4 Sander Grauen Rukkilille lasteaed, Rohutirtsud Poisid 6 40 40 32 0 112         0 112
5 Randel Kondimäe   Poisid 6 0 0 50 0 50         0 50
7 Rihard Hugo Toomsalu   Poisid 6 0 0 35 0 35         0 35
6 Elmo Leping lasteaed "Vikerkaar", Sinilinnu rühm Poisid 6 35 0 0 0 35         0 35
1 Georg Kleinson Keila Kool 4.F Poisid 11-13 50 50 50 50 200         0 200
2 Edmond Leping Keila Kool 6.B Poisid 11-13 40 40 40 40 160         0 160
3 Marcus Kivi Keila Kool 4.D Poisid 11-13 0 35 35 35 105         0 105
4 Jan Erik Mägi Keila Kool 5.F Poisid 11-13         0 50   50   100 100
6 Sven Sarapuu Keila Kool 4.G Poisid 11-13 0 0 32 0 32         0 32
5 Cristofer Lenk Keila Kool 3.A Poisid 11-13 0 32 0 0 32         0 32
1 Kersti Lepik   Naised 35+ 50 50 50 50 200         0 200
2 Kristel Jallai   Naised 35+ 40 40 40 40 160         0 160
1 Gerli Israel Pärnu jk Naised 17-39 50 50 50 50 200         0 200
2 Reelika Jaanverk Keila Naised 17-39         0 50 50 50 40 190 190
3 Leena Valend   Naised 17-39 40 0 35 0 75         0 75
4 Riita Romanov   Naised 17-39         0       50 50 50
7 Anne Toomsalu   Naised 17-39 0 0 40 0 40         0 40
6 Ivi Smitt   Naised 17-39         0 40       40 40
5 Anette Raie Rademar Naised 17-39         0   40     40 40
1 Jaanus Eglit   Mehed 40+ 50 35 35 35 155         0 155
2 Erko Õunapuu Vasalemma vald Mehed 40+ 0 50 50 50 150         0 150
3 Aivar Kuusmik Saku Mehed 40+         0 50   50 50 150 150
4 Ago Pukspuu Õhuvägi Mehed 40+         0   50 40   90 90
6 Ivar Tallinn Keila Liigub Mehed 40+ 0 40 0 0 40         0 40
5 Artur Lill   Mehed 40+ 0 0 0 40 40         0 40
7 Marko Kruus   Mehed 40+ 0 0 40 0 40         0 40
1 Peteri Grauen   Mehed 17-39 50 50 50 50 200 40 50 50 50 190 390
2 Agur Tarto   Mehed 17-39         0 32 40 40 40 152 152
3 Alan Vask   Mehed 17-39 30 32 32 40 134         0 134
4 Andrus Lumi   Mehed 17-39 32 30 35 35 132         0 132
5 Koit Veiler   Mehed 17-39 40 29 30 32 131         0 131
6 Danel Kondrov   Mehed 17-39 35 35 40 0 110         0 110
7 Ülari Pärnoja   Mehed 17-39 40 40 0 0 80         0 80
8 Steven Linkov   Mehed 17-39         0 50       50 50