KEILA SEERIAVÕISTLUS KEVAD 2015 JOOKS, I ETAPP Korraldaja: Korraldaja: MTÜ Spordisemu, Peteri Grauen  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  20.04.2015 KEILA TERVISERADA Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee/result  
   
  Lastejooks 1,2 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus Ring 1 Ring 2 Punktid  
  1 34 Gerli Israel Pärnu jk Naised 17-39 1 04:56,9 04:56,9   50  
  2 20 Georg Kleinson Keila kool 4.F Poisid 11-13 1 05:00,9 05:00,9   50  
  3 46 Oliver Grauen Keila kool 2.C Poisid 7-10 1 05:03,4 05:03,4   50  
  4 37 Edmond Leping Keila Kool 6.B Poisid 11-13 2 05:29,0 05:29,0   40  
  5 43 Kaspar Grauen Rukkilille lasteaed, Mesilased Poisid 7-10 2 06:10,8 06:10,8   40  
  6 33 Berit Israel Keila kool 4.B Tüdrukud 11-13 1 06:13,4 06:13,4   50  
  7 11 Kersti Lepik   Naised 35+ 1 06:15,7 06:15,7   50  
  8 28 Liisi Jaanverk   Tüdrukud 11-13 2 06:27,5 06:27,5   40  
  9 21 Reneeta Luiga Keila Kool 5.A Tüdrukud 11-13 3 06:28,0 06:28,0   35  
  10 38 Kristo Kondrov Ääsmäe Kool Poisid 7-10 3 06:31,7 06:31,7   35  
  11 6 Leena Valend   Naised 17-39 2 06:36,5 06:36,5   40  
  12 10 Kristel Jallai   Naised 35+ 2 06:39,1 06:39,1   40  
  13 50 Iris Johanna Lukas Keila Kool 5.B Tüdrukud 11-13 4 07:16,8 07:16,8   32  
  14 3 Laura Möll Keila Kool 5.B Tüdrukud 11-13 5 07:22,5 07:22,5   30  
  15 36 Heigo Valtri Keila Kool 1.G Poisid 7-10 4 07:39,9 07:39,9   32  
  16 19 Mirtel Lõhmist Keila Kool 2.B Tüdrukud 7-10 1 07:53,2 07:53,2   50  
  17 22 Joana Luiga Keila kool 4.F Tüdrukud 11-13 6 08:08,8 08:08,8   29  
  18 23 Elerin Leping Keila Kool 3.B Tüdrukud 7-10 2 08:12,8 08:12,8   40  
  19 24 Elisabeth Kask Keila Kool 1.D Tüdrukud 7-10 3 08:32,0 08:32,0   35  
  20 14 Helena Jallai Keila Kool 1.A Tüdrukud 7-10 4 08:33,7 08:33,7   32  
  21 25 Marken Merila Rukkilille lasteaed, Lepatriinu Poisid 6 1 09:47,2 09:47,2   50  
  22 47 Keiti Elise Lumi   Tüdrukud 7-10 5 10:27,0 10:27,0   30  
  23 45 Sander Grauen Rukkilille lasteaed, Rohutirtsud Poisid 6 2 11:08,2 11:08,2   40  
  24 41 Elmo Leping lasteaed "Vikerkaar", Sinilinnu rühm Poisid 6 3 13:15,2 13:15,2   35  
   
   
  Põhijooks 2,4 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus Ring 1 Ring 2 Punktid  
  1 17 Peteri Grauen   Mehed 17-39 3 10:10,4 05:06,5 05:03,9 50  
  2 25 Ülari Pärnoja   Mehed 17-39 4 10:24,1 05:08,6 05:15,5 40  
  3 27 Danel Kondrov   Mehed 17-39 5 10:44,8 05:09,8 05:35,0 35  
  4 34 Andrus Lumi   Mehed 17-39 6 11:56,9 05:41,3 06:15,6 32  
  5 4 Alan Vask   Mehed 17-39 7 11:56,9 05:54,5 06:02,4 30  
  6 7 Jaanus Eglit   Mehed 40+ 1 12:22,9 06:06,3 06:16,6 50  
  7 18 Koit Veiler   Mehed 40+ 2 12:58,0 06:12,8 06:45,2 40  
    14 Roland Laipaik JOHANNES KOTKASE SK Mehed 17-39   DNS        
    24 Kristjan Muld   Mehed 17-39   DNS