SAKU RATTAPÄEV Korraldaja: Saku Suusaklubi, Sirli Metsamäe  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  28.09.2014 SAKU TERVISERADA Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  Temperatuur 12 - 14 kraadi C  
  Pilves selginemistega  
  Sademeteta  
  Start kl 11:30:00 Tuul 3 - 5 m/s  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 185 Herlent Krik Tallinna Kalev Noormehed II 1 08:54,5  
  2 173 Romet Pajur   Noormehed I 1 08:55,7  
  3 177 Aune Tenslind Jõelähtme Singel Neiud II 1 09:12,7  
  4 162 Henry Grünberg Porter Racing Noormehed I 2 09:20,9  
  5 163 Joonas Kirs Porterracing Noormehed I 3 09:25,9  
  6 184 Markus Kitvel   Noormehed II 2 09:40,1  
  7 156 Ann-Mari Servet Porter Racing Neiud I 1 09:42,1  
  8 186 Helger Õun   Noormehed II 3 10:00,1  
  9 154 Hanna Heinsaar Nõmme Rattaklubi Neiud I 2 10:01,2  
  10 176 Stina Aava 21CC/GAG Neiud II 2 10:30,0  
  11 157 Silvia Türkson Porter Racing Neiud I 3 10:31,3  
  12 174 Edvin Kabanen Judoklubi Aitado Noormehed I 4 10:32,1  
  13 166 Oskar Older   Noormehed I 5 10:35,0  
  14 164 Markus Kuusik Saku Sporting Noormehed I 6 10:51,5  
  15 188 Ranno Kannel Porter Racing Noormehed II 4 10:59,4  
  16 158 Richard Ader Porterracing Noormehed I 7 11:02,6  
  17 180 Liisa Trass   Neiud II 3 11:14,2  
  18 172 Geir-Hans Sügis   Noormehed I 8 11:35,2  
  19 161 Reimo Gert Laaspere Danceland Noormehed I 9 11:35,8  
  20 153 Mailis Mäesalu Fortes Neiud I 4 11:51,9  
  21 185 Herlent Krik Tallinna Kalev Noormehed II 5 11:52,4  
  22 165 Oll Older   Noormehed I 10 11:52,4  
  23 167 Kristofer Rajasalu   Noormehed I 11 12:25,0  
  24 175 Henri Kabanen Porter Racing Noormehed I 12 12:28,0  
  25 249 Oliver Vilba   Noormehed I 13 12:55,0  
  26 160 Joosep Fingling   Noormehed I 14 13:01,9  
  27 187 Gert Grünberg Porter Racing Noormehed I 15 13:18,5  
  28 155 Mari Metsaäär   Neiud I 5 13:34,0  
  29 247 Kristo Õruste Porter Racing Noormehed I 16 14:03,8  
  30 181 Berit Grünberg   Neiud I 6 15:41,1  
  31 170 Marten Lung   Noormehed I 17 15:50,0  
   
   
  2. start kl 12:00,     11,3 km ring maastikul  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 214 Liis Grünberg Porter Racing N 35 1 30:19,0  
  2 242 Arne Zirk Saku SK M 55 1 31:36,5  
  3 203 Mari Jääger Jõelähtme Singel N 1 32:11,0  
  4 212 Marion Aare CC Rota Mobilis N 35 2 33:45,9  
  5 239 Tõnu Odamus Saue SK M 55 2 33:59,7  
  6 241 Kalev Ruberg   M 55 3 34:03,0  
  7 237 Jaak Juha   M 55 4 34:05,6  
  8 216 Kristiina Kõll-Grünberg Porter Racing N 35 3 34:16,8  
  9 215 Edit Kannel Norma OK N 35 4 36:30,9  
  10 238 Johan Laas Saku Suusaklubi M 55 5 36:34,7  
  11 243 Toomas Valgma Saku Suusaklubi M 55 6 36:48,9  
  12 201 Maret Kasterpalu Porter Racing N 2 38:22,8  
  13 221 Ivika Kelder   N 3 41:51,6  
  14 219 Kärt Radik Porter Racing N 35 5 43:06,9  
  15 233 Kadri Tinits Saku Suusaklubi N 50 1 43:55,9  
  16 220 Kaire Vühner   N 35 6 44:06,8  
  17 200 Merlin Kaselaan   N 4 44:35,3  
  18 232 Marika Ruberg   N 50 2 44:51,3  
  19 218 Diana Põld   N 35 7 46:14,9  
  20 213 Ene Elmik   N 35 8 47:10,4  
  21 235 Heli Kaselaan Saku SK N 50 3 47:30,2  
  22 234 Tiina Vernik  Saku SK N 50 4 48:26,0  
  23 240 Ants Pertelson Saku Suusaklubi M 55 7 58:16,0  
   
   
  2. start kl 12:00,     2 x 11,3 km ring maastikul  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring  
  1 314 Ivo Suur Thule Opel ProTeam M 1 00:48:18,0 23:48,2 24:29,8  
  2 308 Rivo Pajur Thule Opel ProTeam M 2 00:49:58,7 24:41,9 25:16,8  
  3 326 Indrek Epner   M 40 1 00:50:02,1 24:42,5 25:19,6  
  4 333 Aimar Pedari   M 40 2 00:51:35,7 25:26,5 26:09,2  
  5 325 Tarmo Ennok Raadio Uuno CT M 40 3 00:53:13,4 26:30,3 26:43,1  
  6 316 Maksim Krapivra   M 3 00:53:22,4 26:30,6 26:51,8  
  7 300 Mihkel Einblau MOTOMARKET M 4 00:55:53,4 27:45,3 28:08,1  
  8 312 Marti Lung   M 5 00:56:00,5 27:44,6 28:15,9  
  9 310 Taavo Tinno Saku Suusaklubi M 6 00:56:08,7 27:45,9 28:22,8  
  10 336 Margus Tenslind Jõelähtme Singel M 40 4 00:57:08,3 27:46,5 29:21,8  
  11 341 Kaido Kaschan Türi Rattaklubi M 40 5 00:58:34,7 28:43,7 29:51,0  
  12 309 Egon Teepere RADIUS M 7 00:59:03,9 29:18,7 29:45,2  
  13 313 Toomas Zaletajev 21CC Triatloniklubi M 8 00:59:22,9 29:18,3 30:04,6  
  14 306 Juhan Muru Porter Racing M 9 01:01:17,1 30:16,7 31:00,4  
  15 338 Valdo Jõgisoo   M 40 6 01:04:31,5 32:00,6 32:30,9  
  16 340 Heigo Bauer   M 40 7 01:04:33,4 31:56,1 32:37,3  
  17 315 Andre Kaibald Porter Racing M 10 01:05:49,5 33:14,7 32:34,8  
  18 304 Martin Koppel   M 11 01:06:13,2 29:19,6 36:53,6  
  19 303 Alvar Jõgeva   M 12 01:06:23,7 32:31,4 33:52,3  
  20 307 Karel Ormus   M 13 01:08:00,1 33:17,0 34:43,1  
  21 329 Andres Krik Saku SK M 40 8 01:08:15,3 33:41,2 34:34,1  
  22 330 Aivar Kuusmik   M 40 9 01:14:56,8 36:37,6 38:19,2  
  23 311 Märt-Harald Vernik   M 14 01:18:18,8 38:24,5 39:54,3  
  24 337 Neeme Nikker   M 40 10 01:20:27,8 37:21,5 43:06,3  
  25 331 Peeter Leidmaa   M 40 11 01:20:33,1 43:09,1 37:24,0  
  26 332 Siim Older Saku Suusaklubi M 40 12 01:24:46,0 43:13,5 41:32,5  
  27 339 Eero Kabanen Saku Suusaklubi M 40 13 01:20:47,0 44:14,7 48:52,0  
  28 301 Vitali Fedosejev Saku Suusaklubi M 15 01:33:06,7 44:14,7 48:52,0