SAKU 100 2014 Korraldaja - Organizer: MTÜ Spordiklubi Porter Racing  
   
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
   
  10.05.2014 SAKU TERVISERAJAD Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  17 km ring raskel maastikul  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring 3. ring 4. ring 5. ring 6. ring  
  1 10 Tarmo Neemela Extreme Sport M 1 6:18:02,8 0:56:51,3 0:58:50,0 1:01:08,1 1:04:42,0 1:05:55,6 1:10:35,8  
  2 2 Tiimo Tõnisson Porter Racing M 2 6:21:57,0 0:57:55,5 1:00:33,4 1:03:16,0 1:04:47,0 1:06:47,0 1:08:38,1  
  3 66 Aimar Pedari Saue Spordiklubi M 3 6:37:03,3 1:05:43,9 1:01:48,0 1:04:19,4 1:05:20,0 1:08:35,0 1:11:17,0  
  4 71 Aigar Raja Eesti Posti Spordiklubi M 4 6:51:10,9 1:01:32,3 1:11:33,0 1:06:33,7 1:10:27,0 1:10:22,9 1:10:42,0  
  5 63 Asko Nurm Porter Racing M 5 7:18:08,6 1:08:05,4 1:09:09,4 1:10:30,0 1:15:42,0 1:18:52,3 1:15:49,5  
  6 34 Andrus Konga Porter Racing M 6 7:21:19,4 1:10:05,5 1:09:53,1 1:12:18,0 1:13:17,8 1:17:55,0 1:17:50,0  
  7 55 Lauri Lepalaan Porter Racing M 7 7:27:04,3 1:08:29,1 1:08:34,2 1:11:13,4 1:15:13,0 1:18:52,4 1:24:42,2  
  8 5 Peeter Kand Velo Clubbers M 8 7:37:42,8 1:09:59,1 1:08:10,5 1:13:22,3 1:24:46,0 1:21:46,8 1:19:38,1  
  9 22 Allan Haavandi   M 9 8:03:09,9 1:14:30,0 1:15:30,3 1:19:07,0 1:25:44,0 1:23:41,0 1:24:37,6  
  10 82 Heiki Talvik Vanamõisa Suusaklubi M 10 8:20:50,8 1:20:37,0 1:11:52,8 1:22:49,0 1:30:08,3 1:27:28,0 1:27:55,7  
  11 16 Jüri Erendi   M 11 8:48:53,7 1:26:11,7 1:22:43,0 1:26:55,0 1:29:51,4 1:34:08,0 1:29:04,6  
  12 83 Tõnis Tiedemann Vanamõisa Suusaklubi M 12 9:06:31,3 1:30:51,8 1:27:54,0 1:28:20,0 1:31:20,1 1:32:48,1 1:35:17,3  
  13 17 Risto Erik   M 13 9:17:07,2 1:23:39,4 1:16:30,5 1:32:01,7 1:55:36,6 1:31:46,0 1:37:33,0  
  14 27 Hamigo Kaha   M 14 9:27:53,2 1:24:21,6 1:30:21,3 1:35:30,0 1:38:07,2 1:38:59,0 1:40:34,1  
  15 33 Hugo  Klaos Vanamõisa Suusaklubi M 15 9:30:23,3 1:33:55,1 1:24:56,6 1:28:20,0 1:38:07,3 1:40:48,3 1:44:16,0  
  16 64 Raido Park   M 16 6:40:47,6 1:15:21,1 1:14:10,3 1:18:51,0 1:33:34,0 1:18:51,2    
  17 107 Iiris Õunmaa Jõelähtme Singel N 1 7:09:59,9 1:15:35,7 1:19:38,0 1:37:00,7 1:23:46,0 1:33:59,5    
  18 81 Kalle Takel Jõelähtme Singel M 17 7:10:02,1 1:15:35,0 1:19:24,6 1:37:16,1 1:24:04,0 1:33:42,4    
  19 26 Noel Jürlau Redbike M 18 7:12:45,2 1:24:32,2 1:22:15,0 1:21:33,0 1:28:10,0 1:36:15,0    
  20 61 Madis Müürsepp   M 19 7:14:00,6 1:13:18,7 1:17:55,0 1:27:32,7 1:38:28,0 1:36:46,2    
  21 60 Jüri Märtmaa   M 20 7:55:50,3 1:29:04,8 1:26:32,0 1:31:02,0 1:38:29,0 1:50:42,5    
  22 98 Marianne Palusoo Jõelähtme Singel N 2 7:58:45,1 1:23:39,6 1:23:54,1 1:37:53,0 1:40:19,2 1:52:59,2    
  23 100 Avely Riiel Porter Racing N 3 7:59:07,5 1:24:58,9 1:25:57,0 1:37:45,0 1:44:39,5 1:45:47,1    
  24 44 Danek Laanela   M 21 4:13:43,7 0:58:02,6 1:01:01,3 1:05:01,0 1:09:38,8      
  25 49 Mihkel Laine CC Rota Mobilis M 22 4:24:22,2 0:58:38,6 1:11:52,4 1:15:13,0 0:58:38,2      
  26 15 Tarmo Ennok Raadio Uuno CT M 23 4:49:57,7 1:10:02,9 1:09:27,0 1:11:27,3 1:19:00,5      
  27 108 Janek Maidla velo clubbers M 24 4:49:58,1 1:10:01,0 1:09:26,8 1:11:02,0 1:19:28,3      
  28 38 Üllar Krautmann NõmmePilates M 25 4:59:56,9 1:11:36,9 1:13:15,0 1:22:55,0 1:12:10,0      
  29 74 Guido  Salumäe X-SPORT/WILO TEAM M 26 5:00:57,1 1:10:07,3 1:08:18,4 1:15:08,0 1:27:23,4      
  30 7 Raul Kaldre Porter Racing M 27 5:06:48,9 1:10:16,9 1:12:36,0 1:19:18,3 1:24:37,7      
  31 43 Argo Kärsten   M 28 5:09:49,5 1:10:07,8 1:12:39,0 1:21:06,0 1:25:56,7      
  32 72 Mikk Ristna Costa Bicicleta M 29 5:09:58,1 1:11:38,4 1:11:23,0 1:18:15,6 1:28:41,1      
  33 31 Kaido Kaschan Türi Rattaklubi M 30 5:14:32,2 1:12:14,1 1:13:46,4 1:20:30,0 1:28:01,7      
  34 58 Marti Lung Porter Racing M 31 5:26:29,4 1:17:13,9 1:17:56,0 1:22:38,1 1:28:41,4      
  35 47 Priit Laansalu Jõelähtme Singel M 32 5:26:59,8 1:20:52,8 1:18:13,1 1:20:30,0 1:27:23,9      
  36 73 Janek Saareoks Tervisesport Klubimeeskond M 33 5:27:33,6 1:17:23,1 1:18:03,2 1:22:25,6 1:29:41,7      
  37 25 Margus Jürjan   M 34 5:44:05,1 1:17:13,5 1:16:02,0 1:30:39,9 1:40:09,7      
  38 85 Marek Valdner Jõelähtme Singel M 35 6:00:31,7 1:23:37,5 1:23:55,1 1:37:54,0 1:35:05,1      
  39 80 Riho Taba   M 36 6:01:26,0 1:23:55,0 1:22:13,7 1:30:30,0 1:44:47,3      
  40 23 Veikko Hõbemägi   M 37 6:01:56,9 1:23:44,3 1:28:18,0 1:31:39,1 1:38:15,5      
  41 67 Rauno Pihlak   M 38 6:04:11,4 1:23:32,9 1:23:14,0 1:29:52,0 1:47:32,5      
  42 24 Mikk Jäetma Jõelähtme Singel M 39 6:05:47,0 1:29:09,6 1:26:36,0 1:31:23,0 1:38:38,4      
  43 70 Mati Pütsepp Haanja rattaklubi/Mäesuusakool M 40 6:08:10,2 1:23:28,3 1:28:39,6 1:38:33,0 1:37:29,3      
  44 69 Taavi Päll   M 41 6:19:13,7 1:23:22,1 1:25:12,8 1:48:15,0 1:42:23,8      
  45 92 Liis Grünberg Porter Racing N 4 6:24:02,3 1:25:13,5 1:30:29,1 1:41:06,0 1:47:13,7      
  46 3 Ain-Ivar Tupp Saku juurikaklubi M 42 6:24:03,4 1:26:10,5 1:29:00,0 1:33:57,3 1:54:55,6      
  47 41 Ahto Kruusmann Raadio Uuno CT M 43 6:28:12,0 1:25:38,8 1:23:59,0 1:45:27,0 1:53:07,2      
  48 91 Anneli Allikajaka Jõelähtme Singel N 5 6:36:12,2 1:29:19,6 1:35:19,0 1:41:30,5 1:50:03,1      
  49 76 Valmer Stalkov   M 44 6:48:39,0 1:32:44,6 1:37:13,1 1:48:13,0 1:50:28,3      
  50 45 Aivar Laanjõe Santa Monica Networks rattaklubi M 45 6:59:22,8 1:33:41,6 1:39:49,0 1:50:29,0 1:55:23,2      
  51 93 Mari Jääger Jõelähtme Singel N 6 7:07:32,9 1:33:37,0 1:43:43,9 1:52:30,0 1:57:42,0      
  52 110 Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M 46 3:26:11,5 1:05:45,1 1:08:44,7 1:11:41,7        
  53 19 Hannes Falten  daipohh, kui katkestan :)  M 47 3:32:43,6 1:08:49,3 1:09:21,6 1:14:32,7        
  54 88 Janek Viikoja SK Kalju Rattatiim M 48 3:48:49,8 1:10:39,5 1:14:55,0 1:23:15,3        
  55 1 Erik Tammsoo Porter Racing M 49 3:56:52,2 1:10:04,6 1:16:12,0 1:30:35,6        
  56 56 Urmas Lepik   M 50 4:01:25,5 1:17:18,3 1:18:07,2 1:26:00,0        
  57 77 Ivo Stolfot MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M 51 4:09:03,5 1:23:28,9 1:16:32,0 1:29:02,6        
  58 35 Kristjan Kongo   M 52 4:16:40,0 1:24:10,1 1:21:55,2 1:30:34,7        
  59 62 Taavi Nurm   M 53 4:17:00,0 1:29:21,2 1:22:08,7 1:25:30,1        
  60 105 Kevin Viikoja SK Kalju Rattatiim M Noor 1 4:41:20,4 1:23:54,6 1:34:08,0 1:43:17,8        
  61 54 Martin Leisberg   M 54 4:41:49,0 1:31:18,2 1:27:01,0 1:43:29,8        
  62 28 Andre Kaibald Porter Racing M 55 4:46:22,2 1:26:19,6 1:30:14,0 1:49:48,6        
  63 97 Sirli Metsamäe Porter Racing N 7 4:57:14,9 1:33:15,4 1:39:04,0 1:44:55,5        
  64 95 Jaanika Käes Jõelähtme Singel N 8 4:58:02,7 1:32:30,9 1:37:11,0 1:48:20,8        
  65 48 Urmas Laht Costa Bicicleta M 56 5:11:56,6 1:25:38,8 1:37:45,0 2:08:32,8        
  66 87 Meelis Viikoja SK Kalju Rattatiim M 57 5:14:32,7 1:33:38,8 1:47:22,0 1:53:31,9        
  67 12 Rain Airik Trismile M 58 5:15:06,8 1:33:04,2 1:42:14,7 1:59:47,9        
  68 29 Rasmus Karja   M 59 5:16:17,5 1:33:42,0 1:38:08,2 2:04:27,3        
  69 13 Arne Ansper Cybernetica M 60 5:40:47,0 1:38:19,5 1:59:45,0 2:02:42,5        
  70 9 Tarmo Tarlap Porter Racing M 61 2:32:25,8 1:10:26,8 1:21:59,0          
  71 14 Tõnu Eelma Rattabaas M 62 2:43:53,6 1:16:29,2 1:27:24,4          
  72 18 Margo Erm   M 63 2:46:54,2 1:24:12,7 1:22:41,5          
  73 32 Indrek Kelder   M 64 2:55:59,6 1:29:32,6 1:26:27,0          
  74 50 Taavi Larionov Bind Creative M 65 2:56:03,2 1:29:09,9 1:26:53,3          
  75 79 Toomas Zaletajev 21CC M 66 2:56:18,5 1:23:48,4 1:32:30,1          
  76 75 Raul Seppa   M 67 3:04:21,6 1:27:26,1 1:36:55,5          
  77 90 Meelis Välk Jõelähtme Singel M 68 3:09:43,8 1:29:48,3 1:39:55,5          
  78 20 Kaupo Grünberg Porter Racing M 69 3:10:59,6 1:26:36,3 1:44:23,3          
  79 57 Ivo Linnas   M 70 3:12:15,9 1:32:06,4 1:40:09,5          
  80 59 Jan Minski   M 71 3:18:39,7 1:30:50,1 1:47:49,6          
  81 84 Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M 72 3:20:12,2 1:37:39,3 1:42:32,9          
  82 96 Anastassia Meðkova Kalevi Jalgrattakool N 9 3:23:09,7 1:40:13,6 1:42:56,1          
  83 39 Andres Krik Saku Suusaklubi M 73 3:27:06,0 1:36:20,8 1:50:45,2          
  84 21 Marco Haas   M 74 3:37:53,2 1:49:32,1 1:48:21,1          
  85 51 Indrek Lassel   M 75 3:41:07,5 1:45:56,4 1:55:11,1          
  86 99 Kärt Radik Porter Racing N 10 4:00:31,2 1:47:18,5 2:13:12,7          
  87 101 Piret Tarjus   N 11 4:08:58,9 1:54:39,3 2:14:19,6          
  88 111 Kristiina Kõll-Grünberg   N 12 4:34:52,4 2:37:21,5 1:57:30,9          
  89 94 Kaire Koik Porter Racing N 13 4:51:55,2 2:37:23,4 2:14:31,8          
  90 46 Janek Laansalu Jõelähtme Singel M 76 1:14:57,7 1:14:57,7            
  91 104 Karl-Martin Nurm Porter Racing M Noor 2 1:20:08,2 1:20:08,2            
  92 106 Taavi Kirsimägi JOT M 77 1:40:01,6 1:40:01,6            
  93 52 Marko  Lehtsaar   M 78 1:42:22,8 1:42:22,8            
  94 53 Peeter Leidmaa Saku Jäähoki Klubi M 79 1:43:58,8 1:43:58,8            
  95 103 Robin Liibert   M Noor 3 1:49:11,1 1:49:11,1            
  96 86 Ain Vare JK Paralepa M 80 1:53:16,0 1:53:16,0            
  97 78 Siim Suits   M 81 2:04:48,2 2:04:48,2            
   
   
  Lastedistants: s a 1998 - 2000, 4 x 1,6 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring 3. ring 4. ring  
  1 24 Rait Ärm Porer Racing M 15 1 0:22:17,9 0:05:22,7 0:05:45,2 0:05:37,0 0:05:33,0  
  2 43 Rain Erik Peterson   M 15 2 0:26:45,9 0:06:08,2 0:06:37,7 0:07:00,0 0:07:00,0  
   
   
  Lastedistants: s a 2001 - 2006, 3 x 1,6 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring 3. ring  
  1 1 Joonas Kirs Poretr Racing M 10 1 0:17:44,6 0:05:40,6 0:06:02,0 0:06:02,0  
  2 18 Henry Grünberg Porter Racing M 12 1 0:18:47,6 0:05:59,1 0:06:10,3 0:06:38,2  
  3 4 Christofer Ader Poretr Racing M 10 2 0:18:49,5 0:06:05,1 0:06:08,0 0:06:36,4  
  4 21 Laura Tormet Porter Racing N 12 1 0:18:54,8 0:05:54,9 0:06:20,0 0:06:39,9  
  5 15 Rando Marten Evendi Porter Racing M 12 2 0:19:43,9 0:06:03,7 0:06:42,2 0:06:58,0  
  6 36 Silvia Türkson Porter Racing N 12 2 0:19:51,9 0:07:00,6 0:06:13,3 0:06:38,0  
  7 22 Anette Aro Porter Racing N 12 3 0:20:18,9 0:06:30,8 0:06:43,1 0:07:05,0  
  8 20 Kertuliis Kirs Porter Racing N 12 4 0:22:03,7 0:07:19,1 0:07:31,6 0:07:13,0  
  9 6 Ranno Kannel Poretr Racing M 10 3 0:22:08,8 0:07:29,6 0:07:38,2 0:07:01,0  
  10 2 Johann Mattias Puuorg Poretr Racing M 10 4 0:23:05,8 0:07:51,6 0:07:38,2 0:07:36,0  
  11 13 Marii-Isabel Allikberg NRK N 10 1 0:23:24,9 0:07:25,3 0:08:39,2 0:07:20,4  
  12 3 Mathias Pruus Saue SK M 10 5 0:23:40,4 0:08:00,3 0:08:17,1 0:07:23,0  
  13 34 Henri Kabanen Porter Racing M 10 6 0:23:41,9 0:08:00,0 0:08:05,9 0:07:36,0  
  14 12 Mariangela Boitsuk Porter Racing N 10 2 0:25:28,9 0:08:44,3 0:08:19,4 0:08:25,2  
  15 38 Karl Marten Kristenprun   M 10 7 0:25:32,6 0:08:46,6 0:08:38,0 0:08:08,0  
  16 16 Anders Raudväli Porter Racing M 12 3 0:26:06,8 0:08:43,4 0:08:32,4 0:08:51,0  
  17 39 Timo Meidla   M 10 8 0:27:47,8 0:08:48,1 0:09:10,0 0:09:49,7  
  18 17 Henri Kuldmäe   M 12 4 0:28:14,8 0:09:10,1 0:09:45,7 0:09:19,0  
  19 9 Wilhelm Tomingas Cosmos Sport M 10 9 0:32:15,6 0:10:29,6 0:10:57,0 0:10:49,0  
  20 14 Kristin Vain   N 10 3 0:26:30,9 0:12:19,5 0:14:11,4    
  21 10 GERT Grünberg Poretr Racing M 10 10 0:29:46,8 0:13:38,5 0:16:08,3    
  22 5 Mathias Andro Männamets   M 10 11 0:07:52,2 0:07:52,2      
   
   
  Lastedistants: s a 2007 -, 1 x 1,6 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring      
  1 42 Kristopher Robin Kongo   L 8 1 0:09:06,7 0:09:06,7 0:10:00,0 0:10:35,1  
  2 29 Kaur Kannel   L 8 2 0:11:00,4 0:11:00,4      
  3 35 Miriam Üle Audentes L 8 3 0:11:17,0 0:11:17,0      
  4 31 Kristo Õruste Porter Racing L 8 4 0:12:10,0 0:12:10,0      
  5 30 Gregor Vain   L 8 5 0:12:40,7 0:12:40,7      
  6 41 Oliver Linnas   L 8 6 0:13:51,9 0:13:51,9      
  7 28 Mariann Koik Porter Racing L 8 7 0:14:45,9 0:14:45,9      
  8 32 Marten Lung Porter Racing L 8 8 0:14:53,0 0:14:53,0      
  9 27 Berit Grünberg Porter Racing L 8 9 0:15:38,8 0:15:38,8      
  10 40 Kristjan Õruste   L 8 10 0:21:17,2 0:21:17,2      
   
   
  Klubide mahukilomeetrite edetabel  
   
  Koht Klubi Ringide arv kokku Kilomeetreid  
  1 Porter Racing 59 1003  
  2 Jõelähtme Singel 43 731  
  3 Vanamõisa Suusaklubi 18 306  
  4 Velo Clubbers 10 170  
  5 SK Kalju Rattatiim 9 153  
  6 Raadio Uuno CT 8 136  
  7 CC Rota Mobilis 7 119  
  8 Costa Bicicleta 7 119  
  9 Eesti Posti Spordiklubi 6 102  
  10 Extreme Sport 6 102  
  11 Saue Spordiklubi 6 102  
  12 Redbike 5 85  
  13 Haanja rattaklubi/Mäesuusakool 4 68  
  14 NõmmePilates 4 68  
  15 Saku juurikaklubi 4 68  
  16 Santa Monica Networks rattaklubi 4 68  
  17 Tervisesport Klubimeeskond 4 68  
  18 Türi Rattaklubi 4 68  
  19 X-SPORT/WILO TEAM 4 68  
  20 Cybernetica 3 51  
  21 daipohh, kui katkestan :)  3 51  
  22 MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3 51  
  23 Trismile 3 51  
  24 21CC 2 34  
  25 Bind Creative 2 34  
  26 Kalevi Jalgrattakool 2 34  
  27 Rattabaas 2 34  
  28 Saku Suusaklubi 2 34  
  29 JK Paralepa 1 17  
  30 JOT 1 17  
  31 Saku Jäähoki Klubi 1 17  
    Kokku 237 4029