PÄÄSKÜLA RABA TALVEMARATON Korraldaja - Organizer: SK HAANJA RATTAMARATONID MTÜ  
   
  Ajamõõtja: Urmas Paejärv  
   
  25.01.2014 PÄÄSKÜLA, TALLINN Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  MARATONIDISTANTS - 42,2 km MARATHON DISTANCE - 42,2 km  
   
  Place Nr Name Age group Place in AG Result 1. lap 2. lap 3. lap 4. lap 5. lap 6. lap 7. lap 8. lap 9. lap 10. lap  
  1 32 Lauri Valdmaa M 1 3:18:47,8 20:36,8 20:54,0 20:02,0 18:54,6 19:02,0 18:33,1 18:52,0 19:53,1 20:30,0 21:30,2  
  2 2 Rain Seepõld M 2 3:18:47,9 20:33,1 20:55,7 20:03,0 18:55,5 19:01,0 18:33,0 18:54,0 19:52,5 20:30,0 21:30,1  
  3 11 Silver Eensaar M 3 3:20:59,8 20:35,7 20:57,0 20:01,7 19:36,0 19:54,0 19:53,6 20:11,0 20:19,0 20:16,3 19:15,5  
  4 22 Mari Boikov N 1 3:29:08,6 20:35,0 20:55,9 41:05,6 19:47,0 20:18,0 20:27,7 21:23,0 21:29,6 21:39,0 01:27,8  
  5 71 Ergo Meier M 4 3:34:08,0 20:36,1 20:57,1 20:05,0 20:33,7 20:52,0 21:28,0 21:40,0 22:02,0 22:39,0 23:15,1  
  6 4 Peeter Kand M 5 3:40:26,8 20:37,6 20:56,0 20:26,1 20:55,3 21:18,1 22:07,0 22:31,0 23:15,1 23:39,2 24:41,4  
  7 3 Erki Veeroos M 6 3:42:24,8 20:34,2 20:57,1 20:02,0 19:01,0 19:54,2 21:36,6 23:34,0 24:32,1 26:16,0 25:57,6  
  8 25 Tõnu Hendrikson M 7 3:47:43,1 21:45,5 22:24,0 22:09,0 21:52,3 21:37,0 21:25,2 22:13,6 25:19,0 23:52,1 25:05,4  
  9 5 Ivo Põld M 8 3:51:29,2 21:46,2 22:24,0 22:09,0 21:53,1 22:51,1 23:48,4 23:17,0 24:02,0 24:28,7 24:49,7  
  10 27 Marek Atonen M 9 3:53:50,8 23:59,8 24:00,0 23:49,0 23:37,1 23:40,0 20:37,2 20:33,4 21:49,0 25:30,0 26:15,3  
  11 12 Andres Hellerma M 10 3:54:36,2 23:24,4 21:15,3 21:14,0 21:19,6 21:10,0 21:54,0 22:32,0 25:53,6 29:21,0 26:32,3  
  12 10 Martti Raavel M 11 3:56:26,3 23:24,4 22:27,0 22:49,2 22:57,0 23:32,1 23:55,5 24:16,0 24:19,8 24:27,0 24:18,3  
  13 21 Peeter Hendrikson M 12 3:59:29,3 21:47,1 22:27,0 22:08,0 22:11,4 22:31,0 23:10,0 23:51,2 24:28,0 27:08,1 29:47,5  
  14 114 Meelis Atonen M 13 4:04:43,0 23:57,4 24:01,4 23:49,0 23:37,1 23:44,3 23:48,0 24:04,2 26:02,0 25:50,3 25:49,3  
  15 1 Marika Roopärg N 2 4:11:59,3 23:59,0 24:00,7 23:50,2 23:45,0 23:51,2 25:16,3 26:47,1 27:10,0 27:19,1 26:00,7  
  16 33 Mart Maasikrand M 14 4:12:03,7 25:13,1 25:11,1 24:37,7 24:41,0 24:20,2 24:33,3 24:41,0 25:41,2 26:22,1 26:43,0  
  17 23 Ain-Ivar Tupp M 15 4:14:30,4 25:30,1 25:26,4 25:21,0 25:11,0 25:13,3 25:26,0 25:36,1 25:58,0 26:06,5 24:42,0  
  18 9 Maichl Suur N 3 4:47:50,8 27:04,2 27:10,2 26:48,0 27:07,4 27:39,0 28:35,2 29:29,1 30:32,0 32:40,7 30:45,0  
  19 6 Vilve Pilv N 4 4:58:48,2 25:32,5 26:33,0 27:06,0 27:56,8 28:52,0 29:25,0 30:25,0 32:24,7 34:45,0 35:48,2  
  20 8 Olle Rõuk M 16 5:03:44,7 26:56,3 27:45,0 27:34,2 28:14,2 28:41,1 29:49,0 31:48,6 32:18,0 35:22,2 35:16,1  
  21 80 Joel Tints M 17 5:06:21,1 27:04,1 28:03,0 28:02,5 28:09,0 29:07,8 31:46,0 34:03,0 33:41,0 34:45,3 31:39,4  
  22 7 Pille Nurmis N 5 5:16:20,7 29:34,4 30:42,3 30:41,0 30:54,6 31:18,0 31:40,7 32:20,0 33:06,0 33:15,3 32:48,4  
    217 Rein Pärn M   DNS                      
   
  POOLMARATONIDISTANTS - 21,1 km HALF MARATHON DISTANCE - 21,1 km  
   
  Place Nr Name Age group Place in AG Result 1. lap 2. lap 3. lap 4. lap 5. lap  
  1 53 Raido Krimm M 1 1:41:49,6 20:15,0 20:22,2 20:13,7 20:21,0 20:37,7  
  2 55 Mart Usin M 2 1:42:51,5 20:15,1 20:21,8 20:15,0 20:34,5 21:25,1  
  3 51 Eik Eller M 3 1:44:29,9 20:46,1 21:09,7 20:52,1 20:55,0 20:47,0  
  4 58 Margo Siimumäe M 4 1:46:02,8 21:08,5 20:48,0 20:52,4 21:03,0 22:10,9  
  5 47 Evelin Märtson N 1 1:48:29,2 22:09,0 21:46,2 21:57,0 21:53,3 20:43,7  
  6 56 Priit Lopsik M 5 1:48:50,5 22:08,3 21:46,1 21:57,2 21:53,2 21:05,7  
  7 50 Taavi Libe M 6 1:48:56,7 22:14,9 21:58,0 21:47,3 21:46,0 21:10,5  
  8 57 Kristjan Kongo M 7 1:51:03,9 20:48,9 21:12,0 22:11,7 23:06,0 23:45,3  
  9 48 Kristjan Tulp M 8 1:52:11,2 22:10,8 22:08,0 22:21,0 22:44,0 22:47,4  
  10 49 Kristo Kruusman M 9 1:54:42,9 21:59,3 22:17,7 23:03,7 22:13,5 25:08,7  
  11 41 Kirill Smirnov M 10 1:58:21,7 22:11,1 22:08,2 23:05,5 25:01,0 25:55,9  
  12 54 Andrei Lopsik M 11 2:00:19,1 22:44,8 23:38,1 24:29,0 25:09,5 24:17,7  
  13 45 Olev Vahemaa M 12 2:06:36,8 21:19,2 22:52,2 24:39,1 27:12,0 30:34,3  
  14 42 Andri Alt M 13 2:12:09,9 22:37,5 23:52,1 25:49,0 33:41,3 26:10,0  
  15 43 Rain Männik M 14 2:12:53,3 25:33,0 25:31,0 27:24,2 27:31,2 26:53,9  
  16 44 Margus Välja M 15 2:14:35,2 25:20,4 25:43,0 27:25,2 27:31,0 28:35,6  
  17 46 Andrei Doronin M 16 2:27:03,3 26:47,4 28:14,4 28:57,0 31:28,7 31:35,8  
  18 52 Valdur Küng M 17 2:30:02,0 27:07,1 29:29,8 30:12,0 31:14,4 31:58,7