TOPAUTO PÄRNU JÕE KROSSTRIATLON Korraldaja: A2K Spordiklubi MTÜ - Tair Anton  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  13.07.2014 PÄRNU LINN, PÄRNU JÕGI Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  Lühike distants: 100 m ujumine - 6 km jalgrattasõit (MTB) - 1,5 km jooks  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus Ujumine 1. VA Ratas 2. VA Jooks  
  1 97 Ragnar Lelle UCA M14 1 0:33:22,5 01:49,0 00:30,0 23:08,6 00:20,4 07:34,5  
  2 98 Raileen Lelle UCA N14 1 0:38:40,2 01:53,0 00:37,0 26:59,7 00:19,3 08:51,2  
   
   
  Põhidistants: 300 m ujumine - 15 km jalgrattasõit (MTB) - 4 km jooks  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus Ujumine 1. VA Ratas 2. VA Jooks  
  4 2 Jaak Kanniste  A2K SK M50 1 1:12:57,6 05:22,9 01:00,1 0:49:56,9 00:48,1 15:49,6  
  8 5 Dag Kivila  A2K SK M40 4 1:18:08,6 07:02,9 01:14,1 0:53:38,9 00:47,1 15:25,6  
  17 8 Maria Metsaorg Maria Jooksuklubi N23 1 1:26:09,6 07:15,7 01:23,3 0:59:51,9 01:03,1 16:35,6  
  1 11 Aigar Raja Kalju SK M 1 1:04:18,0 05:55,7 01:17,3 0:42:28,7 00:35,3 14:01,0  
  14 12 Priit Roosnupp   M40 5 1:23:41,0 06:17,1 00:46,9 1:01:30,9 00:31,1 14:35,0  
  3 13 Paul Ruubel Keremeister SK M 2 1:08:02,9 05:15,8 00:54,2 0:47:16,8 00:40,2 13:55,9  
  11 14 Heldur-Valdek Seeder KL Toompea malevkond M50 3 1:22:00,3 08:50,1 01:15,9 0:54:57,5 00:52,5 16:04,3  
  18 15 Sandra Serva  A2K SK N23 2 1:30:51,9 08:26,9 01:04,1 1:02:25,9 00:32,1 18:22,9  
  16 16 Triin Taveter SUKL JÕULU N20 1 1:25:51,4 05:25,7 00:41,3 1:01:50,7 00:34,3 17:19,4  
  5 17 Aivo Traks Madila SK M40 2 1:13:59,7 06:29,6 00:47,4 0:51:31,9 00:21,1 14:49,7  
  2 19 Aivar Veri Pentathlon M40 1 1:04:43,3 05:00,9 00:39,1 0:44:40,9 00:30,1 13:52,3  
  9 21 Madis Holzberg A2K SK M 4 1:20:27,0 07:28,6 01:36,4 0:52:48,6 00:35,4 17:58,0  
  7 22 Ulf Rosen   M40 3 1:17:29,1 06:46,6 00:38,4 0:56:24,6 00:30,4 13:09,1  
  12 23 Taavi Tammik   M23 1 1:22:00,4 06:52,7 02:07,3 0:58:41,7 00:34,3 13:44,4  
  20 24 Aino Väin   N40 1 1:38:56,0 10:43,0 00:00,0 1:04:55,0 01:12,0 22:06,0  
  19 25 Aleksandr Žurbi   M 7 1:37:35,8 07:37,4 01:51,6 1:13:32,7 00:31,3 14:02,8  
  13 26 Karl Pehk   M 5 1:22:40,6 06:59,7 01:24,3 0:58:32,7 00:26,3 15:17,6  
  21 27 Liina Silluste   N 1 1:45:59,0 05:47,7 01:41,3 1:20:15,7 00:31,3 17:43,0  
  6 28 Tõnu Kallast   M 3 1:17:09,3 06:33,4 00:56,6 0:53:16,5 00:35,5 15:47,3  
  15 29 Raino Liblik   M 6 1:25:45,9 06:41,9 00:46,1 1:00:16,9 00:40,1 17:20,9  
  22 30 Merje Luik   N40 2 1:51:19,1 11:02,0 02:46,0 1:14:58,6 01:03,4 21:29,1  
  10 31 Eino Karvak   M50 2 1:21:55,5 07:09,0 02:10,0 0:55:37,2 01:15,8 15:43,5