ORISSAARE VIII TRIATLON (DUATLON) Korraldaja: Orissaare Sport MTÜ - Andre Kuntsel ja Andla Rüütel  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  28.06.2014 ORISSAARE, ILLIKU LAID Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  4 km jooks - 15 km jalgrattasõit - 4 km jooks Ujumine asendatud madala vee temperatuuri tõttu jooksmisega  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus Jooks 1. VA Ratas 2. VA Jooks  
  1 26 Taavi Kaiv Trismile M 1 0:50:04,7 12:50,9 00:55,0 21:48,0 00:51,6 13:39,2  
  2 7 Toomas Timmermann Trismile M 2 0:54:53,0 14:28,6 00:49,0 23:31,0 00:36,0 15:28,4  
  3 18 Jorma Härmsalu 21CC Triatloniklubi M 3 0:55:48,3 14:26,3 00:55,1 24:55,3 00:39,0 14:52,6  
  4 3 Tiit Arus 21CC Triatloniklubi M 4 0:56:32,4 14:24,4 00:51,0 24:01,5 00:48,2 16:27,3  
  5 33 Jüri Linde Pöide spordiselts M 5 0:56:58,9 14:26,7 00:39,1 26:18,0 00:36,1 14:59,0  
  6 4 Jaan Sibul 21CC Triatloniklubi M 6 0:57:26,5 14:51,1 01:02,3 24:52,3 00:59,0 15:41,8  
  7 14 Tambet Toomela Urban Health and Fitness M 7 0:57:37,4 14:56,9 01:07,0 24:19,0 00:55,3 16:19,2  
  8 31 Alari Hiis Orissaare Sport M 8 0:58:11,4 14:24,6 00:40,0 27:52,2 00:32,0 14:42,6  
  9 5 Romet Väljataga 21CC Triatloniklubi M 9 0:58:16,5 15:26,5 00:54,4 25:10,0 00:48,3 15:57,3  
  10 13 Sander Suurna Rein Taaramäe rattaklubi M 10 0:58:39,8 16:44,4 01:09,0 22:03,1 00:58,4 17:44,9  
  11 32 Indrek Saaremäe Trismile M 11 0:58:53,9 16:05,7 01:01,0 23:40,0 00:51,0 17:16,2  
  12 10 Johannes Ahun Haanja matkad M 12 0:59:07,2 15:36,3 00:58,3 22:58,0 00:49,1 18:45,5  
  13 37 Markus Metsala Orissaare Sport M 13 0:59:09,4 14:38,0 00:40,6 27:52,3 00:28,0 15:30,5  
  14 9 Raimo Ülavere Tallinn/Laimjala M 14 0:59:17,1 15:27,5 01:10,4 24:52,0 00:52,0 16:55,2  
  15 16 Indrek Matt Kuressaare Soojus M 15 0:59:28,7 15:43,5 01:04,1 24:38,0 01:04,6 16:58,5  
  16 12 Maria Jänese Jooksupartner N 1 1:00:20,0 15:46,9 01:05,0 25:51,0 01:12,0 16:25,1  
  17 8 Ants Salum Team Mäeküla M 16 1:00:55,7 15:44,0 00:57,5 24:13,2 00:49,2 19:11,8  
  18 40 Martin Kull Allew Ehitus M 17 1:01:18,7 16:32,0 00:38,0 27:07,0 00:32,0 16:29,7  
  19 20 Margus Mäeots Kalma Ehitus M 18 1:01:26,3 14:56,1 00:50,0 27:50,0 00:43,2 17:07,0  
  20 30 Kaire Matson Elujooks N 2 1:01:42,0 16:18,1 00:46,9 26:48,8 00:34,2 17:14,0  
  21 35 Kristjan Kaljulaid Haadwest M 19 1:03:24,4 15:56,0 00:37,4 27:51,2 00:33,0 18:26,8  
  22 25 Margus Liigsoo Smola M 20 1:03:58,6 17:26,0 01:07,1 26:21,6 01:02,1 18:01,8  
  23 34 Jako Haikara Pöide spordiselts M 21 1:05:43,6 15:48,3 00:44,3 29:23,0 00:43,0 19:05,0  
  24 36 Jürgen Randma Team Mäeküla M 22 1:05:57,2 18:08,6 00:53,0 26:36,0 00:54,7 19:24,9  
  25 27 Taavi Vesiaid Orissaare Sport M 23 1:06:22,7 16:39,7 00:39,1 30:11,0 00:40,1 18:12,8  
  26 23 Koit Voojärv Saare Kruiis M 24 1:06:31,3 17:44,0 00:59,4 25:52,0 00:54,4 21:01,5  
  27 24 Ats Metusala   M 25 1:06:32,6 18:28,3 00:45,2 26:10,0 00:47,3 20:21,8  
  28 17 Kalle Kärner Eesti Laevajuhtide Liit M 26 1:07:38,0 16:43,7 01:06,2 29:13,0 01:17,1 19:18,0  
  29 38 Ermo Ehandi Harjumaa M 27 1:09:03,8 17:37,3 01:26,0 29:01,0 01:20,2 19:39,3  
  30 2 Jaan Harak Hiiumaa M 28 1:09:21,9 18:46,0 01:03,5 27:09,2 01:05,0 21:18,2  
  31 6 Andre Kuntsel Team Mäeküla M 29 1:09:43,4 17:55,8 01:24,0 28:13,0 01:25,7 20:44,9  
  32 39 Rain Arnus Tager Elekter M 30 1:11:37,4 17:35,7 00:56,0 33:58,7 00:46,0 18:21,0  
  33 1 Raivar Vaher   M 31 1:11:58,4 18:05,3 02:14,5 29:57,0 01:28,0 20:13,6  
  34 19 Jüri Saar Team Mäeküla II M 32 1:13:11,1 19:06,1 01:22,0 29:34,6 01:46,0 21:22,4  
  35 15 Indrek Volens TV3 M 33 1:13:36,3 19:24,8 00:53,0 31:40,2 00:53,0 20:45,3  
  36 42 Vesa Poutianen Tiim Mäeküle M 34 1:13:55,0 19:14,0 01:04,0 30:43,1 05:47,9 17:06,0  
  37 28 Ivo Künnapuu Pöide M 35 1:14:59,0 19:25,6 00:54,3 32:31,0 00:42,8 21:25,3  
  38 11 Martin Arula Võidu 45a M 36 1:15:16,5 18:34,2 00:48,3 34:46,4 00:38,0 20:29,6  
  39 21 Jaanus Metsla Orissaare Sport M 37 1:16:15,7 19:06,5 01:16,3 34:12,0 00:49,0 20:51,9  
  40 22 Albina Maltis Orissaare Sport N 3 1:17:22,3 19:08,8 00:46,0 35:25,0 00:44,0 21:18,5  
  41 41 Anres Jääts Põdrakanepi M 38 1:25:23,0 21:13,8 00:49,2 38:49,3 00:50,0 23:40,7  
  42 29 Kati Käbin Pöide N 4 1:29:56,7 23:35,6 01:20,1 39:46,0 00:48,4 24:26,6