V NISSI VALLA RAHVAJOOKS Korraldaja: Maido Kaljur  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  21.05.2014 TURBA ALEVIK Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  5,8 km - Riisipere alevist Turba alevikku mööda Läänemaa Terviseteed (endine raudteetamm)  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 15 Ain Kilk Nurme Riisikad M - 40 1 20:00,2  
  2 22 Martin Sagaja Raudtee Spordiklubi M - 21 1 20:31,2  
  3 62 Harri Säär Nissi Mihklid M - 20 1 21:41,9  
  4 35 Meeme Lindre Turba M - 40 2 21:56,5  
  5 60 Raivo Kütt Nissi Mihklid M - 21 2 22:27,7  
  6 13 Lauri Tanner Ellamaa M - 21 3 22:44,2  
  7 1 Aivo Traks NMT M - 40 3 22:45,1  
  8 27 Maido Kaljur Harju KEK RSK M - 50 1 23:06,1  
  9 29 Rauno Peel Nissi spordiklubi M - 40 4 24:52,4  
  10 5 Randel Vinkler Turba Gümnaasium M - 20 2 25:31,4  
  11 3 Rauno Gutman Turba Gümnaasium M - 20 3 25:47,9  
  12 31 Priit Laanekivi Nissi Mihklid M - 21 4 25:59,5  
  13 33 Julius Liiv Nissi Mihklid M - 20 4 26:14,0  
  14 32 Raina Vaarmaa Nissi Mihklid N - 21 1 26:30,4  
  15 20 Frank Aron Ragilo Nissi Spordiklubi M - 20 5 26:54,5  
  16 19 Oleg Ragilo Nissi spordiklubi M - 21 5 26:57,6  
  17 50 Liina Sinijärv Ürjaste N - 21 2 27:02,0  
  18 45 Timo Saaliste Turba Gümnaasium M - 20 6 27:21,5  
  19 23 Aap Jõeste Nissi spordiklubi M - 20 7 27:31,5  
  20 21 Tarvo Jõeste Nissi spordiklubi M - 40 5 27:34,9  
  21 2 Tõnu Saaliste Turba Gümnaasium M - 20 8 28:47,9  
  22 14 Aleksander Barmatin Ellamaa M - 21 6 28:57,2  
  23 58 Taavi Ehrpais Alema M - 21 7 29:15,5  
  24 24 Mark Joa MNTY M - 21 8 29:15,8  
  25 49 Anne Vendla Tartu N - 35 1 29:57,6  
  26 46 Karl Ruuben Kauksi Turba Gümnaasium M - 20 9 30:02,9  
  27 4 Anton Koptei Turba Gümnaasium M - 20 10 30:03,1  
  28 42 Anu Jõulu MNTY N - 20 1 30:17,2  
  29 17 Andres Pitk Nurme Riisikad M - 50 2 30:41,2  
  30 18 Gerly Ragilo Nissi Spordiklubi N - 35 2 30:44,2  
  31 59 Annely Gubinski Põlli N - 35 3 30:45,3  
  32 28 Mari-Liis Kaljur Harju KEK RSK N - 21 3 31:56,1  
  33 25 Annika Soolaid Nissi spordiklubi N - 21 4 32:33,1  
  34 12 Anna-Maria Sepp Ellamaa N - 21 5 32:45,5  
  35 48 Elina Kutt Ürjaste N - 21 6 33:16,4  
  36 26 Merje Uueni Nissi spordiklubi N - 35 4 33:48,6  
  37 47 Mai Loit Nissi N - 21 7 33:49,6  
  38 51 Eli Kiisa _  N - 35 5 33:59,1  
  39 9 Frederik Kaasik Turba Gümnaasium M - 20 11 34:26,0  
  40 41 Mare Pukk Turba N - 45 1 35:08,6  
  41 16 Karmen Kilk Nurme Riisikad N - 20 2 35:13,1  
  42 40 Riina Suits Lehetu N - 35 6 35:19,8  
  43 61 Brigitta Pruual Nissi Mihklid N - 20 3 36:52,1  
  44 7 Glen-Romet Kuningas Turba Gümnaasium M - 20 12 37:07,9  
  45 6 Jaan Talirand Turba Gümnaasium M - 20 13 38:43,5  
  46 8 Kevin Karl Kuningas Turba Gümnaasium M - 20 14 38:52,9  
  47 10 Martine Pipar Märjamaa N - 35 7 40:37,6  
  48 44 Oliver Tamm Nissi Põhikool M - 20 15 41:18,3  
  49 34 Martin Peebo Nissi Põhikool M - 20 16 41:19,0  
  50 56 Maarja-Liisa Peebo Nissi Põhikool N - 20 4 41:51,4  
  51 55 Katriine Laanjärv Nissi Põhikool N - 20 5 41:52,7  
  52 37 Hannabel Säär Nissi Põhikool N - 20 6 41:58,4  
  53 11 Liisa Paartalu Turba Gümnaasium N - 20 7 43:02,8  
  54 30 Sirley Urb Turba Gümnaasium N - 20 8 43:03,3  
  55 36 Erich Voomets Nissi Põhikool M - 20 17 44:30,1  
  56 53 Victoria Käsk Nissi Põhikool N - 20 9 44:35,6  
  57 39 Marleen Taimsaar Turba Gümnaasium N - 20 10 45:24,7  
  58 52 Jennifer Ehrenpreis Odulemma küla N - 20 11 45:30,0  
  59 38 Heli Tamm Nissi Põhikool N - 20 12 45:33,6  
  60 54 Anna ossipenko Nissi N - 20 13 46:57,7  
  61 57 Laura Grossberg Nissi Põhikool N - 20 14 46:59,8  
  62 43 Kristina Turi Turba N - 20 15 47:23,8