SAKU LASTESARJA 3. ETAPP Korraldaja - Organizer: MTÜ Spordiklubi Porter Racing  
   
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
   
  05.06.2014 SAKU VANA TERVISERADA Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
   
   
  Lastedistants: s a 1998 - 2000, 4 x 1,6 km Lastesarja punktiseis  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring 3. ring 4. ring Sarjapunkte  
  1 24 Rait Ärm Porer Racing M 15 1 0:23:19,6 0:05:45,3 0:05:50,3 0:05:53,0 0:05:51,0 100  
   
   
  Lastedistants: s a 2001 - 2006, 3 x 1,6 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring 3. ring Sarjapunkte  
  1 15 Rando Marten Evendi Porter Racing M 12 1 0:18:45,4 0:06:00,0 0:06:04,4 0:06:41,0 100  
  2 18 Henry Grünberg Porter Racing M 12 2 0:19:22,3 0:06:21,0 0:06:29,3 0:06:32,0 95  
  3 21 Laura Tormet Porter Racing N 12 1 0:20:48,5 0:06:34,0 0:07:24,0 0:06:50,5 100  
  4 36 Silvia Türkson Porter Racing N 12 2 0:21:05,3 0:06:39,0 0:06:59,0 0:07:27,3 95  
  5 22 Anette Aro Porter Racing N 12 3 0:22:37,3 0:06:59,3 0:08:14,0 0:07:24,0 92  
  6 51 Ann-Mari Servet Porter Racing N 12 4 0:23:01,6 0:07:21,3 0:08:16,0 0:07:24,3 90  
  7 20 Kertuliis Kirs Porter Racing N 12 5 0:23:55,2 0:07:55,0 0:07:55,0 0:08:05,2 89  
  8 50 Miia Maris Praks Porter Racing N 12 6 0:24:07,4 0:07:38,0 0:08:07,1 0:08:22,3 88  
  9 16 Anders Raudväli Porter Racing M 12 3 0:18:41,0 0:09:15,0 0:09:26,0   92  
   
   
  Lastedistants: s a 2004 - 2006, 1 x 1,6 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring   Sarjapunkte  
  1 1 Joonas Kirs Porter Racing M 10 1 0:11:28,4 0:05:46,4 0:05:42,0   100  
  2 44 Kristofer Märtson Nõmme Rattaklubi M 10 2 0:12:46,2 0:06:11,2 0:06:35,0   95  
  3 4 Christofer Ader Porter Racing M 10 3 0:13:37,7 0:06:51,6 0:06:46,1   92  
  4 2 Johann Mattias Puuorg Porter Racing M 10 4 0:14:27,0 0:06:57,0 0:07:30,0   90  
  5 6 Ranno Kannel Porter Racing M 10 5 0:14:52,6 0:07:29,0 0:07:23,6   89  
  6 12 Mariangela Boitsuk Porter Racing N 10 1 0:14:58,8 0:07:25,0 0:07:33,8   100  
  7 13 Marii-Isabel Allikberg NRK N 10 2 0:16:23,0 0:08:45,0 0:07:38,0   95  
  8 48 Jaak Krusell Porter Racing M 10 6 0:17:52,7 0:09:18,7 0:08:34,0   88  
  9 8 Ekke Rõuk Porter Racing M 10 7 0:21:45,1 0:09:56,0 0:11:49,1   87  
  10 3 Mathias Pruus Saue SK M 10 8 0:23:09,4 0:12:31,0 0:10:38,4   86  
  11 47 Kaspar Kirst Saku Gümnaasium M 10 9 0:28:12,3 0:14:10,3 0:14:02,0   85  
  12 53 Ken Oskar Algre Porter Racing M 10 10 0:29:05,4 0:14:31,4 0:14:34,0   84  
  13 52 Laura Teniste Porter Racing N 10 3 0:29:52,6 0:15:19,0 0:14:33,6   92  
  14 10 Gert Grünberg Porter Racing M 10 11 0:34:20,2 0:17:45,0 0:16:35,2   83  
  15 11 Laura Reinolt   N 10 4 0:17:58,2 0:17:58,2     90  
   
   
  Lastedistants: s a 2007 -, 1 x 1,6 km  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring     Sarjapunkte  
  1 31 Kristo Õruste Porter Racing L 8 1 0:08:29,6 0:08:29,6     100  
  2 29 Kaur Kannel Lasteaed Päikesekild L 8 2 0:09:29,0 0:09:29,0     95  
  3 42 Kristopher Robin Kongo   L 8 3 0:10:30,3 0:10:30,3     92  
  4 32 Marten Lung Porter Racing L 8 4 0:11:07,0 0:11:07,0     90  
  5 30 Gregor Vain   L 8 5 0:12:23,1 0:12:23,1     89  
  6 41 Oliver Linnas   L 8 6 0:13:05,0 0:13:05,0     88  
  7 35 Miriam Üle Audentes L 8 7 0:13:11,0 0:13:11,0     87  
  8 28 Mariann Koik Porter Racing L 8 8 0:14:23,2 0:14:23,2     86  
  9 27 Berit Grünberg Porter Racing L 8 9 0:14:53,0 0:14:53,0     85  
  10 40 Kristjan Õruste   L 8 10 0:17:40,0 0:17:40,0     84  
  11 54 Marten Konga   L 8 11 0:19:37,0 0:19:37,0     83