15. KÕRGHOONE KUNINGA JOOKS Korraldaja: Põhja Päästekeskus  
  Ajamõõtja: Urmas Paejärv  
  9.09.2014 SOKOS VIRU HOTELL, TALLINN Ajamõõtmise korraldus: Jelizaveta Nikolajeva  
  www.antrotsenter.ee  
   
  Hingamisaparaadis ja kaitseriietuses jooksmine 22. korrusele  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 102 Imre Tiitsaar Assaku - Pirita M 30+ 1 0:02:11,0  
  2 16 Siim Rikolas Rakvere PK - I   M 30+ 2 0:02:14,2  
  3 86 Raino Remmel Rapla PK M 1 0:02:16,5  
  4 88 Tõnu Mardla Viljandi PK M 30+ 3 0:02:16,7  
  5 114 Ott Tahk Kaitsevägi/ Lennubaas M 2 0:02:17,6  
  6 20 Harpo Stroo Nõmme PK M 30+ 4 0:02:18,0  
  7 22 Alor Kasepõld Tõrva PK M 3 0:02:18,6  
  8 146 Rinaldo Teder Päästeamet M 30+ 5 0:02:19,3  
  9 71 Margus Tamme Nõmme PK M 4 0:02:19,6  
  10 27 Denis Danilkin Pirita päästekomando M 5 0:02:20,9  
  11 110 Tauno Sau Rapla PK M 6 0:02:21,2  
  12 13 Kevo Kärp Viljandi PK M 30+ 6 0:02:22,0  
  13 121 Kristjan Mikk Tõrva PK M 7 0:02:22,1  
  14 66 Lauri Malsroos Kaitsevägi/ Lennubaas M 8 0:02:22,4  
  15 17 Janno Selter Lilleküla pk M 9 0:02:23,0  
  16 90 Artur Rauk Kaitsevägi/ Lennubaas M 10 0:02:23,9  
  17 116 Mattis Torn Lilleküla pk M 11 0:02:24,0  
  18 135 Mario Pajustik Reageerimisbüroo M 12 0:02:24,9  
  19 99 Peeter Torop PMJ - 16 SKA Päästekolledž M 13 0:02:25,3  
  20 144 Raul Juur Väike-Maarja Päästekool M 14 0:02:25,5  
  21 51 Kert Õismets Assaku - Pirita M 30+ 7 0:02:26,5  
  22 72 Rauno Talisoo Pärnu pk M 15 0:02:26,8  
  23 15 Rain Muru Kaitsevägi/ Lennubaas M 30+ 8 0:02:27,8  
  24 136 Ahti Männik Päästeamet M 30+ 9 0:02:28,2  
  25 87 Timo Lepp Kose - Kehra M 30+ 10 0:02:29,1  
  26 93 Raigo Metsaru IPK - Väike-Maarja PK M 16 0:02:29,3  
  27 12 Alvin Kobin Kose - Kehra M 30+ 11 0:02:29,8  
  28 156 Rain Gussev Põhja päästekeskus/Loksa komando M 30+ 12 0:02:30,1  
  29 24 Sander Kaasik PMJ - 16 SKA Päästekolledž M 17 0:02:31,4  
  30 105 Tom Torn Kuressaare PK M 18 0:02:31,7  
  31 35 Rene Abel Märjamaa PK M 30+ 13 0:02:32,2  
  32 43 Ivar Frantsuzov Päästeameti PTO VTO M 30+ 14 0:02:32,8  
  33 67 Ago Veilberg Rakvere PK - I   M 50 + 1 0:02:33,4  
  34 10 Anton Levkovitš Kesklinna PK M 30+ 15 0:02:33,6  
  35 37 Viljar Kütt LõPK, Viljandimaa pp M 19 0:02:36,4  
  36 11 Priit Põldmaa Rapla PK M 30+ 16 0:02:37,2  
  37 97 Timo Laks Tõrva PK M 20 0:02:37,9  
  38 112 Rivo Subi Viljandi PK M 30+ 17 0:02:38,1  
  39 3 Rainer Treilmann Assaku - Pirita M 21 0:02:38,9  
  40 140 Mihkel Luht Elva komando M 22 0:02:39,8  
  41 36 Neeme-Rain Velleste Päästeamet/Kose-Kehra M 30+ 18 0:02:41,0  
  42 91 Mario Kütt Rakvere PK - I   M 23 0:02:41,5  
  43 84 Ainar Ibrus P38 - Päästekool M 24 0:02:41,7  
  44 92 Marius Pihlak Lilleküla pk M 30+ 19 0:02:42,7  
  45 34 Andrei Orponen Kesklinna Komando M 25 0:02:43,3  
  46 19 Raoul Raidna PäA PTO M 40+ 1 0:02:44,4  
  47 119 Taavi Tilk Nõmme PK M 26 0:02:45,2  
  48 81 Heiki Sink Kuressaare PK M 27 0:02:47,6  
  49 73 Rauno Ojamägi Tõrva PK M 28 0:02:48,0  
  50 153 Sander Paesalu Välisosaleja erikokkuleppel M 29 0:02:49,4  
  51 46 Ivar Lupp Tõrva Päästekomando M 30 0:02:51,2  
  52 131 Märt Tomp Päästeamet M 50 + 2 0:02:51,9  
  53 60 Erko Kruusamägi Kose - Kehra M 31 0:02:52,8  
  54 68 Janno Pajupuu Lilleküla pk M 30+ 20 0:02:52,9  
  55 6 Jüri Saar Kuressaare PK M 40+ 2 0:02:53,0  
  56 70 Martti Parve PäA PTO M 50 + 3 0:02:53,3  
  57 109 Andrii Drobotun Kesklinna PK M 32 0:02:53,7  
  58 111 Kristjan Kuusk Kose - Kehra M 33 0:02:53,7  
  59 142 Ermo Veelain Päästeamet/Kose-Kehra M 50 + 4 0:02:54,3  
  60 41 Tormi Soekõrv Lilleküla pk M 34 0:02:55,8  
  61 108 Rauno Heimvell P38 - Päästekool M 35 0:02:55,8  
  62 58 Jevgeni Logvinenko Kesklinna PK M 30+ 21 0:02:56,5  
  63 138 Einar Miil Päästeamet LÕPK Viljandimaa pp M 36 0:02:56,6  
  64 40 Argo Pällo IPK/Rakvere PK M 30+ 22 0:02:57,2  
  65 137 Anti Ibrus PäA LÕPK Viljandimaa pp Suure-Jaani pk M 30+ 23 0:02:58,6  
  66 25 Margus Järvela SKA Päästekolledž M 37 0:02:58,9  
  67 42 Heikki Laar päästeamet M 38 0:02:59,2  
  68 78 Mihkel Pärn Assaku - Pirita M 30+ 24 0:02:59,6  
  69 145 Tormi Trumsi Väike-Maarja Päästekool M 39 0:03:01,1  
  70 132 Martin Niilus Mõniste päästekomando M 40 0:03:01,3  
  71 83 Harry Kleinberg Kohila PK M 30+ 25 0:03:02,3  
  72 124 Erik Valmsen Paldiski Päästekomando M 41 0:03:02,6  
  73 59 Aare Sepp Rapla PK M 42 0:03:03,0  
  74 133 Olev Veskus Lõuna Päästekeskus M 40+ 3 0:03:04,9  
  75 54 Janek Reinaru Kuressaare PK M 40+ 4 0:03:05,4  
  76 39 Raiki Bulak Kaitsevägi/ Lennubaas M 30+ 26 0:03:05,7  
  77 56 Andrus Ostrov Kohila PK M 50 + 5 0:03:05,8  
  78 5 Sander Seilenthal Rakvere PK - II M 43 0:03:06,4  
  79 130 Meelis Haniott Lõuna päästekeskus Mustla komando M 44 0:03:07,3  
  80 143 Aimur Rebane Valga päästekomando M 40+ 5 0:03:07,4  
  81 64 Indrek Varik Viljandi PK M 30+ 27 0:03:07,8  
  82 149 Marten Lauri Siseministeerium M 45 0:03:08,0  
  83 53 Hillar Tiganik Rakvere PK - II M 50 + 6 0:03:08,3  
  84 48 Andrus Joa Paldiski Päästekomando M 46 0:03:08,4  
  85 134 Leho Laidver Lõuna Päästekeskus M 40+ 6 0:03:09,2  
  86 127 Tanel Tomingas Päästeamet/ Abja-Paluoja pk. M 47 0:03:09,9  
  87 139 Remo Surri Tõrva komando M 48 0:03:09,9  
  88 44 Sergei Riesenkampf Nõmme PK M 30+ 28 0:03:11,3  
  89 18 Kalev Õmmik IPK - Väike-Maarja PK M 50 + 7 0:03:11,5  
  90 32 Lauri Nurgamaa Päästeamet M 49 0:03:12,3  
  91 85 Vladimir Karetnik Kesklinna PK M 30+ 29 0:03:12,8  
  92 57 Kaur Teder P38 - Päästekool M 50 0:03:14,0  
  93 147 Tagne Tähe Päästeamet/Tuleohutusjärelevalve Naised 1 0:03:15,2  
  94 9 Ilja Nikitin P38 - Päästekool M 51 0:03:15,7  
  95 126 Raimond Elblaus Päästeamet/ Abja-Paluoja pk. M 40+ 7 0:03:16,3  
  96 29 Arlis Pipenberg IPK, Rakvere PK M 30+ 30 0:03:17,0  
  97 75 Allan Käo PMJ - 16 SKA Päästekolledž M 52 0:03:17,1  
  98 100 Raido Onapa P-37 SKA Päästekolledž M 53 0:03:17,8  
  99 101 Tamar Järv AS Sokotel M 54 0:03:20,4  
  100 141 Erki Piirimees Päästeamet M 55 0:03:20,9  
  101 33 Timmo Kadak Päästekool M 30+ 31 0:03:21,6  
  102 80 Raul Koppen Rakvere PK - II M 30+ 32 0:03:22,5  
  103 115 Alar Ubar Rakvere PK - I   M 56 0:03:22,8  
  104 154 Martin Trofimov Pärnu Pääste noortering M 57 0:03:23,7  
  105 123 Meelis Viitak PMJ - 16 SKA Päästekolledž M 40+ 8 0:03:23,8  
  106 95 Indrek Udeküll Nõmme PK M 40+ 9 0:03:24,2  
  107 152 Mikk Luuk Lihula PK M 40+ 10 0:03:24,2  
  108 69 Gustav Aasumets IPK - Väike-Maarja PK M 58 0:03:26,9  
  109 94 Ksenia Vihrina PäA PTO Naised 2 0:03:26,9  
  110 49 Rego Lehtsaar P-37 SKA Päästekolledž M 59 0:03:28,4  
  111 21 Priit Karon Pärnu pk M 40+ 11 0:03:29,6  
  112 155 Knut Hanga Päästeamet/Demineerimiskeskus M 40+ 12 0:03:29,7  
  113 1 Mairo Vaheoja P-37 SKA Päästekolledž M 30+ 33 0:03:31,3  
  114 2 Harry Põder AS Sokotel M 40+ 13 0:03:34,1  
  115 79 Ülle Jõessar SKA Naiskond Naised 3 0:03:34,6  
  116 120 Silver Villiste Pärnu pk M 30+ 34 0:03:38,7  
  117 76 Mikk Mölder P-37 SKA Päästekolledž M 60 0:03:39,2  
  118 107 Heigo Enden Kohila PK M 30+ 35 0:03:40,1  
  119 98 Liis Veeroja Tallinna Tuletõrjeühing Naised 4 0:03:41,0  
  120 96 Jüri Hiiesalu Pärnu pk M 61 0:03:44,3  
  121 31 Piret Seire Lääne päästekeskus, ennetustöö büroo Naised 5 0:03:48,6  
  122 74 Kaisi Udumäe Tallinna Tuletõrjeühing Naised 6 0:03:50,3  
  123 50 Raini Tomingas AS Sokotel M 30+ 36 0:03:51,8  
  124 148 Margus Lehesaar Siseministeerium M 30+ 37 0:03:52,6  
  125 30 Kunnar Kuris Kuressaare päästekomando M 50 + 8 0:03:52,8  
  126 117 Priit Uus IPK - Väike-Maarja PK M 40+ 14 0:03:56,3  
  127 125 Marek Mesila Päästeamet/Kose-Kehra M 40+ 15 0:03:56,9  
  128 77 Anders Kasemäe AS Sokotel M 62 0:03:57,5  
  129 118 Jaak Janno PäA PTO M 30+ 38 0:04:06,9  
  130 26 Annika Alemaa AS Sokotel Naised 7 0:04:07,3  
  131 128 Kätlin Madis Päästeamet/õigusosakond Naised 8 0:04:11,3  
  132 55 Marju Tamsalu Lääne Naised Naised 9 0:04:12,7  
  133 52 Renne Merilo SKA Naiskond Naised 10 0:04:15,6  
  134 4 Kairi Pruul SKA Naiskond Naised 11 0:04:16,0  
  135 65 Alla Homjakova Häirekeskuse naised Naised 12 0:04:20,8  
  136 104 Ahto Järv Rakvere PK - II M 40+ 16 0:04:23,0  
  137 103 Kristina Vennikas SKA Naiskond Naised 13 0:04:23,0  
  138 8 Jan Trakmann Kohila PK M 30+ 39 0:04:26,0  
  139 7 Piret Sarapuu Lääne Naised Naised 14 0:04:27,3  
  140 106 Tiiu Varik Lääne Naised Naised 15 0:04:35,8  
  141 47 Kiira Udu vabatahtlikud/ Tallinna Tuletõrjeühing Naised 16 0:04:37,2  
  142 113 Katrin Saarleht Häirekeskuse naised Naised 17 0:04:38,1  
  143 45 Ako Hanson Pärnu pk M 30+ 40 0:04:42,3  
  144 82 Teele Vespere Lääne Naised Naised 18 0:04:56,1  
  145 89 Merje Tamm Häirekeskuse naised Naised 19 0:04:58,0  
  146 23 Helen Adamson Tallinna Tuletõrjeühing Naised 20 0:05:06,3  
  147 28 Mariann Mäeots SKA Naiskond Naised 21 0:05:07,4  
  148 38 Kirsti Teder Häirekeskus Naised 22 0:05:09,8  
  149 122 Evelin Trink Tallinna Tuletõrjeühing Naised 23 0:05:17,9  
  150 129 Egle Olesk Päästeamet haldusosakond varade talitus Naised 24 0:05:27,3  
  151 150 Kairi Priimets Päästeamet/Tuletõrjemuuseum Naised 25 0:05:35,7  
  152 14 Tiia Kala Häirekeskuse naised Naised 26 0:05:53,0  
    158 Tõnno Sikk PKG M 40+   DNF  
    151 Artjom Urbanik Assaku PK M 30+   DNS  
    157 Riho Karu Siseministeerium M 30+   DNS