Rocca al Mare kooli maastikurattasõit Korraldaja: Rocca al Mare kool  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  13.09.2014 KÕRVEMAA SPORDIKESKUS Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv  
  www.antrotsenter.ee  
   
  Maastikurattasõit 23 km Õhu temperatuur: +21, vahelduvalt pilves, kuiv FINIŠIFOTOD  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 325 Erko Karo   mehed 1 0:49:49,0  
  2 361 Joel Riismaa   mehed 2 0:50:22,0  
  3 358 Jaak Peterson   mehed 3 0:52:17,0  
  4 43 Raul Uus   mehed 4 0:55:58,0  
  5 355 Henno Viires   mehed 5 0:56:16,0  
  6 23 Terje Mitt   naised 1 0:56:24,0  
  7 119 Taivo Staalfeldt   mehed 6 0:56:44,0  
  8 211 Marek Matsalu   mehed 7 0:58:25,0  
  9 360 Janel Kasuk   mehed 8 0:58:26,0  
  10 101 Varno Porovarde   mehed 9 0:58:26,2  
  11 37 Raivo Altmets   mehed 10 0:59:26,0  
  12 333 Kaido Kreintaal   mehed 11 0:59:57,0  
  13 282 Andres Jakobi   mehed 12 1:01:45,0  
  14 62 Tõnis Palts   mehed 13 1:02:27,0  
  15 351 Heiki Mägi   mehed 14 1:02:41,0  
  16 133 Meelis Pihlak   mehed 15 1:03:43,0  
  17 100 Urmas Kaasik   mehed 16 1:05:32,0  
  18 58 Roland Erich Uriko   keskmine kooliosa 1 1:05:33,0  
  19 213 Paul Arvid Sei   keskmine kooliosa 2 1:06:24,0  
  20 105 Matthias Vetevool   keskmine kooliosa 3 1:09:34,0  
  21 114 Meelis Vetevool   mehed 17 1:09:48,0  
  22 382 Kristjan Erik Uriko   keskmine kooliosa 4 1:10:14,0  
  23 261 Toomas Olli   mehed 18 1:13:04,0  
  24 127 Egert Pihlak   keskmine kooliosa 5 1:14:19,0  
  25 342 GEORG TOOM   keskmine kooliosa 6 1:16:18,0  
  26 373 Katrin Altmets   naised 2 1:16:29,0  
  27 372 Kaspar  Henriksen   keskmine kooliosa 7 1:19:52,0  
  28 375 Katrin Peterson   naised 3 1:19:57,0  
  29 286 Annaliisa Vinnal   naised 4 1:22:09,0  
  30 34 Hugo Kristjanson   keskmine kooliosa 8 1:24:18,0  
  31 76 Sten Erik Soomre   noorem kooliosa 1 1:26:50,0  
  32 65 Silver Soomre   mehed 19 1:26:50,5  
  33 206 Tarvi Tamm   keskmine kooliosa 9 1:27:20,0  
  34 371 Marko Kristianson   mehed 20 1:29:02,0  
  35 272 Andre- Remi Jakobi   keskmine kooliosa 10 1:29:48,0  
  36 275 Andreas Uudmäe   keskmine kooliosa 11 1:30:31,0  
  37 274 Andreas Christian Palm   keskmine kooliosa 12 1:31:41,0  
  38 384 Lennart Maisvee   keskmine kooliosa 13 1:31:55,0  
  39 24 Markus Oliver Palm   keskmine kooliosa 14 1:32:02,0  
  40 293 Armin Mere   keskmine kooliosa 15 1:32:28,0  
  41 266 Aivo Palm   mehed 21 1:32:29,0  
  42 335 Sandra Kallas   noorem kooliosa 2 1:36:07,0  
  43 379 Kaur Keller   keskmine kooliosa 16 1:36:10,0  
  44 305 Arvo Keller   mehed 22 1:36:11,0  
  45 214 Mark Robin Kaarma   noorem kooliosa 3 1:37:16,0  
  46 216 Marge Kaarma   naised 5 1:37:17,0  
  47 295 Armin-Ott Talpas   noorem kooliosa 4 1:37:49,0  
  48 359 Jaago-Päärn Talpas   mehed 23 1:37:50,0  
  49 296 Arne Kerik   noorem kooliosa 5 1:41:54,0  
  50 367 Kaido Kerik   mehed 24 1:41:55,0  
  51 118 Marta Staalfeldt   naised 6 1:42:04,0  
  52 385 Christian-Patrick Norlan   noorem kooliosa 6 1:42:40,0  
  53 366 Kuno-Franz Ohis   mehed 25 1:42:41,0  
  54 81 Cinzia Siig   naised 7 1:43:08,0  
  55 338 GEORG KEERIG   noorem kooliosa 7 1:43:40,0  
  56 47 REIN NAPRITSON   mehed 26 1:43:41,0  
  57 240 Mati Tali   mehed 27 1:45:01,0  
  58 33 Merike Porovarde   naised 8 1:45:17,0  
  59 227 Henri Suurorg   keskmine kooliosa 17 1:46:09,0  
  60 381 Kris Porovarde   keskmine kooliosa 18 1:46:09,0  
  61 221 Andres Erm   mehed 28 1:46:58,0  
  62 219 Triinu Kroon Erm   naised 9 1:46:58,0  
  63 77 Sten Vällo   noorem kooliosa 8 1:48:37,0  
  64 287 Anni Elisa Kirss   keskmine kooliosa 19 1:55:24,0  
  65 314 August Tillo   mehed 29 1:56:05,0  
  67 322 Epp Viru   naised 10 1:56:05,2  
  66 364 Jonas Nigul   noorem kooliosa 9 1:59:41,0  
  68 97 Tiit Nigul   mehed 30 1:59:42,0  
  69 356 Hugo Mattias  Mölder   keskmine kooliosa 20 2:01:29,0  
  71 289 Arle Mölder   naised 11 2:01:30,0  
  70 380 Kert Krause   mehed 31 2:02:10,0  
  72 71 Sten Erik  Krause   noorem kooliosa 10 2:02:10,0  
  73 36 RAIN KAARMA   mehed 32 2:03:14,0  
  74 383 KRISTJAN KAARMA   noorem kooliosa 11 2:03:15,0  
  75 334 Ethel Kurel   noorem kooliosa 12 2:03:39,0  
  76 369 Kaido Kurel   mehed 33 2:03:40,0  
  77 354 Hendrik  Pintson   noorem kooliosa 13 2:06:37,0  
  78 357 Indrek Lember   mehed 34 2:09:26,0  
  79 21 Mari-Liis  Lember   noorem kooliosa 14 2:09:27,0  
  80 344 Heidi Doronin   naised 12 2:09:28,0