KOLME KOOLIMAJA JOOKS 2014 Korraldaja: Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Kuro Link  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  27.09.2014 KILINGI-NÕMME Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  5 km Kilingi-Nõmme tänavatel Õhu temperatuur  +12 Tuul 3 - 5 m/s  
  Vahelduvalt pilves Sademeteta  
   
   
   
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 257 Jaanus Mäe Pärnu Mehed 1 16:17,4  
  2 85 Martin Tarkpea Pärnu Mehed 2 16:21,0  
  3 254 Tambet Mäe Pärnu Mehed 3 16:55,7  
  4 66 Kalle Koop KN Mehed 4 17:05,8  
  5 196 Eero Jakobson Tallinn Mehed 5 17:53,1  
  6 174 Simo Teearu Pärnu U 14 poisid 1 18:02,9  
  7 241 Marek Kartau Saarde Mehed 6 18:27,9  
  8 15 Eke Tominga 11 U 16 poisid 1 18:46,5  
  9 197 Õnne-Liina Jakobson Tallinn Naised 1 19:18,6  
  10 175 RandoTeearu Pärnu U 12 poisid 1 20:01,9  
  11 135 Henrik Tali 6a U 12 poisid 2 20:07,2  
  12 171 Robert Platais 5b U 12 poisid 3 20:13,8  
  13 13 Ravo Puusepp Pärnu U 12 poisid 4 20:14,3  
  14 143 Rein Toodu KN Mehed 7 20:29,3  
  15 207 Kattri Reinula Keila vald Naised 2 20:31,7  
  16 23 Ewert Ubaleht 8a U 16 poisid 2 20:36,1  
  17 150 Avo Puusepp Pärnu Mehed 8 21:03,0  
  18 130 Kelly Ehavee Pärnu U 12 tüdrukud 1 21:03,6  
  19 101 Karl-Martin Krapp Saarde U 12 poisid 5 21:17,0  
  20 48 Ragnar Gromov 6b U 12 poisid 6 21:23,9  
  21 152 Rasmus Rist 4a U 10 poisid 1 21:27,5  
  22 205 Kristo Põld 8b U 14 poisid 2 21:28,7  
  23 201 Sander Kuningas 8b U 14 poisid 3 21:40,9  
  24 67 Gerda Koop 12kl Naised 3 21:53,0  
  25 43 Sander Statsenko 4a U 10 poisid 2 22:00,7  
  26 88 Roland Parm KN U 16 poisid 3 22:02,3  
  27 90 Andre Aasaroht 5b U 12 poisid 7 22:24,4  
  28 176 Sven Koovit KN Mehed 9 22:31,2  
  29 165 Reelika Kivi Sauga Naised 4 22:40,3  
  30 92 Mihkel Nuut 12a Mehed 10 22:49,2  
  31 17 Madis-Mattias Lind 10kl U 16 poisid 4 23:18,9  
  32 169 Evely Olde Saarde Naised 5 23:28,3  
  33 1 Hans-Kristjan Raid 4a U 10 poisid 3 23:33,1  
  34 161 Terje Lemmik Saarde Naised 6 23:54,2  
  35 108 Lilian Suvi KN Naised 7 24:02,6  
  36 123 Anette Lensment 3b U 10 tüdrukud 1 24:18,8  
  37 166 Henri Sireli 1a U 10 poisid 4 24:52,1  
  38 226 Eliise Mändmets 4a U 10 tüdrukud 2 24:55,8  
  39 87 Ergo Rand Pärnu Mehed 11 25:05,5  
  40 84 Ragne Gromov 5a U 12 tüdrukud 2 25:18,8  
  41 248 Taavi Kõrvits KN Mehed 12 25:28,8  
  42 72 Toivo Kürsa Rapla Mehed 13 25:31,7  
  43 163 Jaan-Markus Raid 4a U 10 poisid 5 25:34,2  
  44 138 Kristjan Roosma 6a U 12 poisid 8 25:36,4  
  45 122 Kristofer Robin Grün 4b U 10 poisid 6 25:37,9  
  46 76 Enn Pruul KN Mehed 14 26:04,8  
  47 12 Brita Pärna 5b U 12 tüdrukud 3 26:13,0  
  48 21 Lilit Aldoja 6b U 12 tüdrukud 4 26:13,0  
  49 237 Kerot Luhaäär 1b U 10 poisid 7 26:23,5  
  50 35 Tom Kalde 5a U 12 poisid 9 26:32,7  
  51 168 Henry Olde Saarde Mehed 15 26:46,6  
  52 34 Triin Kovalevski 7b U 14 tüdrukud  1 26:48,9  
  53 58 Triinu Saar 6a U 12 tüdrukud 5 26:49,1  
  54 173 Egle Vutt Tahkuranna Naised 8 26:52,8  
  55 202 Reelika Koorits Tallinn Naised 9 27:01,2  
  56 6 Heimo Meola 2a U 10 poisid 8 27:14,0  
  57 216 Andri Rattam 3a U 10 poisid 9 27:16,1  
  58 189 Tõnis Hendrik Tallo 3a U 10 poisid 10 27:20,1  
  59 133 Kätlin Kiviselg 3a U 10 tüdrukud 3 27:21,5  
  60 113 Lea Küla KN Naised 10 27:22,4  
  61 157 Tauri Kovalevski 3a U 10 poisid 11 27:25,1  
  62 121 Maitt Mendik 5a U 12 poisid 10 27:27,4  
  63 109 Marko Voll KN Mehed 16 27:28,8  
  64 22 Katrin Ubaleht Saarde Naised 11 27:31,6  
  65 2 Heiko Tammist KN Mehed 17 27:34,5  
  66 244 Ivika Kissa KN Naised 12 27:38,5  
  67 112 Janika Keller KN Naised 13 27:45,4  
  68 111 Joonatan Vapper KN U 10 poisid 12 27:45,4  
  69 110 Kaimar Vapper KN Mehed 18 27:45,6  
  70 46 Rünno Randma 5a U 12 poisid 11 28:04,1  
  71 283 Grete Roop Otepää Naised 14 28:04,3  
  72 153 Kerstin Vestel Pärnu U 16 tüdrukud 1 28:04,6  
  73 149 Kennert  Rannama 4a U 10 poisid 13 28:09,7  
  74 74 Marju Ilves KN Naised 15 28:14,2  
  75 243 Andreas Pärn 5a U 12 poisid 12 28:17,6  
  76 155 Jessica Tähiste 10a U 16 tüdrukud 2 28:21,6  
  77 215 Gerrit Rattam 5a U 12 poisid 13 28:35,8  
  78 134 Hanna Tali 4a U 10 tüdrukud 4 28:39,2  
  79 137 Armo Tann 6b U 12 poisid 14 28:51,2  
  80 170 Nora Pärn 3b U 10 tüdrukud 5 29:41,8  
  81 167 Randar Rätsep 4a U 10 poisid 14 29:54,5  
  82 159 Kaspar Vaikmaa 3b U 10 poisid 15 30:07,7  
  83 154 Pille-Riin Kahro 11a Naised 16 30:08,5  
  84 19 Sten Stamm 6b U 12 poisid 15 30:19,0  
  85 18 Johann Tohv 2a U 10 poisid 16 30:31,2  
  86 24 Eliise Junninen 2a U 10 tüdrukud 6 30:31,6  
  87 295 Printsess Kilingi-Nõmme Koerad 1 30:36,0  
  88 91 Luise Maria Tallo 10a U 16 tüdrukud 3 30:36,7  
  89 162 Ulva Tallo KN Naised 17 30:36,8  
  90 83 Aron Tammemägi 6b U 12 poisid 16 30:46,2  
  91 55 Carl-Gustav Parm 4a U 10 poisid 17 30:52,2  
  92 136 Kardo Koop 6b U 12 poisid 17 30:53,8  
  93 206 Kermo Põld 6b U 12 poisid 18 30:54,9  
  94 190 Mari Treial KN Naised 18 31:00,5  
  95 3 Johanna Tammist 4a U 10 tüdrukud 7 31:05,7  
  96 292 Janek Mändmets 5a U 12 poisid 19 31:15,8  
  97 106 Aimar Sakala 5a U 12 poisid 20 31:17,3  
  98 102 Greete-Liis Krapp Saarde U 10 tüdrukud 8 31:21,8  
  99 86 Sandra Kaljula Sauga U 14 tüdrukud  2 31:32,2  
  100 177 Kristel Tallo 12a Naised 19 31:33,8  
  101 156 Tõnu Kask 11a Mehed 19 31:34,4  
  102 251 Huko Sinijärv 1b U 10 poisid 18 31:34,4  
  103 125 Airiin Kaseväli 7b U 14 tüdrukud  3 31:42,3  
  104 224 Meliina Moppel Paide U 12 tüdrukud 6 31:45,9  
  105 164 Kaisa Raal 8b U 14 tüdrukud  4 31:52,6  
  106 54 Valdi Atka KN Mehed 20 31:57,3  
  107 45 Mare Hallop KN Naised 20 31:58,4  
  108 44 Ly Aasav King Naised 21 32:01,9  
  109 160 Kris-Aller Kusmin 3b U 10 poisid 19 32:08,0  
  110 188 Grethe Karoline Kaljaste 3a U 10 tüdrukud 9 32:10,0  
  111 81 Aga-Mariete Roostma 6a U 12 tüdrukud 7 32:21,2  
  112 36 Rico Kalde KN U 10 poisid 20 32:28,6  
  113 37 Aivar Kalde KN Mehed 21 32:29,0  
  114 11 Triinu Kirschbaum 3a U 10 tüdrukud 10 32:46,2  
  115 79 Oliver Rätsep 4a U 10 poisid 21 32:59,8  
  116 29 Artur Nõmmann 2b U 10 poisid 22 33:13,8  
  117 120 Helena Jallai KN Naised 22 33:14,8  
  118 25 Greeta Valk 6b U 14 tüdrukud  5 33:16,1  
  119 57 Greete Luhasaar 6b U 12 tüdrukud 8 33:17,1  
  120 4 Tuuli Marlen Järviste 4b U 10 tüdrukud 11 33:21,7  
  121 107 Aivar Sakala KN Mehed 22 33:28,8  
  122 77 Markus Rätsep 2a U 10 poisid 23 33:30,0  
  123 50 Rasmus Tamm 1a U 10 poisid 24 33:31,1  
  124 53 Tarmo Tamm Saarde Mehed 23 33:32,7  
  125 80 Kersti Rätsep Saarde Naised 23 33:34,2  
  126 47 Emma Tammist KN U 10 tüdrukud 12 33:35,7  
  127 82 Aive Vahter Saarde Naised 24 33:40,1  
  128 227 Raili Lilleleht KN Naised 25 33:44,9  
  129 158 Toomas Kovalevski 1b U 10 poisid 25 34:10,9  
  130 9 Anette Toomla 3a U 10 tüdrukud 13 34:29,0  
  131 10 Toomas Toomla KN Mehed 24 34:31,5  
  132 287 Ingeliina Kore 3b U 10 tüdrukud 14 34:41,7  
  133 281 Margot Klettenberg KN U 10 tüdrukud 15 34:55,4  
  134 259 Reine Klettenberg KN Naised 26 34:55,7  
  135 40 Seleri Sutt KN U 10 tüdrukud 16 35:05,4  
  136 39 Kristi Sutt KN Naised 27 35:15,1  
  137 217 Annika Vunk 4b U 10 tüdrukud 17 35:24,2  
  138 238 Maarja Jalasto KN Naised 28 35:47,4  
  139 239 Hebe-Triin Tali KN U 10 tüdrukud 18 35:47,8  
  140 38 Mare Toompere KN Naised 29 35:55,8  
  141 118 Sten Cristof Melnits 2b U 10 poisid 26 36:08,6  
  142 119 Stef Kristen Melnits 2b U 10 poisid 27 36:09,9  
  143 285 Krista Staškevitš Tartu Naised 30 36:23,8  
  144 228 Terje Pahk KN Naised 31 36:24,0  
  145 286 Lukas Herman Staškevitš Tartu U 10 poisid 28 36:24,0  
  146 290 Maire Kuusk KN Naised 32 36:47,7  
  147 258 Gardo Saks 7a U 14 poisid 4 36:57,3  
  148 191 Elmar Jefimov 1b U 10 poisid 29 37:03,2  
  149 204 Dagne Oriehov 1a U 10 tüdrukud 19 37:10,7  
  150 222 Miko Moppel Paide U 10 poisid 30 37:28,9  
  151 103 Crystal-Eliis Krapp Saarde U 10 tüdrukud 20 37:38,9  
  152 98 Merje Krapp Saarde Naised 33 37:39,1  
  153 104 Kren-Marten Krapp Saarde U 10 poisid 31 37:39,6  
  154 105 Merlin Küttim KN Naised 34 37:39,8  
  155 129 Valli Tamm KN Naised 35 37:48,1  
  156 128 Karola Tammemägi KN U 10 tüdrukud 21 37:48,1  
  157 51 Kaspar Tamm Saarde U 10 poisid 32 37:49,3  
  158 52 Lauri Tamm Saarde U 10 poisid 33 37:50,0  
  159 49 Mari Kütas Saarde Naised 36 37:53,1  
  160 249 Mia Lensment 2a U 10 tüdrukud 22 38:12,6  
  161 146 Annika Ruusmaa 6b U 12 tüdrukud 9 38:17,5  
  162 96 Kendra Rosen 7a U 14 tüdrukud  6 38:18,0  
  163 148 Maria Mägi 7b U 14 tüdrukud  7 38:24,7  
  164 172 Sander Saks 5a U 12 poisid 21 38:39,2  
  165 70 Triin Lepp KN Naised 37 38:39,9  
  166 95 Emma Vill 7a U 14 tüdrukud  8 38:43,5  
  167 71 Piit Lepp Pärnu Mehed 25 38:47,2  
  168 73 Ulvi Lepp KN Naised 38 38:47,3  
  169 284 Ketter Reinhold 1a U 10 tüdrukud 23 38:48,0  
  170 263 Daisy Kase 12a Naised 39 38:52,9  
  171 260 Kärt Mia Kingla 1a U 10 tüdrukud 24 38:53,0  
  172 185 Ivar Meinson Saarde Mehed 26 38:56,2  
  173 184 Niglas Meinson 1a U 10 poisid 34 38:56,6  
  174 218 Andres Vunk 2a U 10 poisid 35 38:57,8  
  175 219 Anneli Vunk Saarde Naised 40 38:59,6  
  176 294 Kristo Oks 8b U 14 poisid 5 39:02,1  
  177 147 Hendrik Mägi 2a U 10 poisid 36 39:12,2  
  178 60 Sirje Laur King Naised 41 39:24,0  
  179 250 Andra Künnap KN Naised 42 39:32,1  
  180 253 Kai Triin Lensment 12a Naised 43 39:32,2  
  181 211 Loviisa Luik KN U 10 tüdrukud 25 39:44,4  
  182 212 Katrin Järv KN Naised 44 39:45,2  
  183 213 Josep Luik KN U 10 poisid 37 39:45,5  
  184 78 Kätlin Laur KN Naised 45 39:50,6  
  185 26 Helen-Carol Sepp Saarde U 16 tüdrukud 4 40:08,8  
  186 28 Torm Platais Saarde U 10 poisid 38 40:09,7  
  187 27 Triin Eesaru Saarde Naised 46 40:10,6  
  188 20 Heigo Valk 6b U 12 poisid 22 40:18,4  
  189 14 Mariliis Puusepp Pärnu U 10 tüdrukud 26 40:19,2  
  190 151 Lehti Puusepp Saarde Naised 47 40:27,6  
  191 42 Agne Nuut 6b U 14 tüdrukud  9 40:42,4  
  192 124 Merle Statsenko KN Naised 48 40:45,2  
  193 178 Helle Berg KN Naised 49 40:46,2  
  194 142 Meelika Raudberg Saarde U 10 tüdrukud 27 41:06,3  
  195 68 Mirko Rääbis Tartu Mehed 27 41:08,7  
  196 65 Merle Koop KN Naised 50 41:19,2  
  197 8 Karme Tammist KN Naised 51 41:19,4  
  198 7 Minna Tammist KN U 10 tüdrukud 28 41:19,7  
  199 282 Margaret Klettenberg 2a U 10 tüdrukud 29 41:24,0  
  200 132 Maiken Reiväli 6a U 12 tüdrukud 10 41:24,7  
  201 131 Helene Loorents 6a U 12 tüdrukud 11 41:26,9  
  202 209 Ave Kallo KN Naised 52 41:28,6  
  203 252 Kristin Neemsalu Saarde Naised 53 41:28,6  
  204 255 Oliver Kielas 7a U 14 poisid 6 41:43,9  
  205 262 Roos-Marleen Ringas 3a U 10 tüdrukud 30 41:55,5  
  206 261 Sandra Kivimurru 3a U 10 tüdrukud 31 41:56,5  
  207 187 Eha Kipri KN Naised 54 41:58,1  
  208 181 Gretlin Aasamets Tallinn U 10 tüdrukud 32 41:58,9  
  209 127 Marie Kielas 5b U 10 tüdrukud 33 42:02,6  
  210 16 Iiris Kangur 2a U 10 tüdrukud 34 42:05,1  
  211 30 Iti Talts Paikuse U 10 tüdrukud 35 42:08,6  
  212 256 Karl-Erik Kiviselg 7a U 14 poisid 7 42:11,6  
  213 62 Raikko Viita Tahkuranna U 14 poisid 8 42:19,0  
  214 97 Eliis Parve 2a U 10 tüdrukud 36 42:20,3  
  215 5 Ragne Lilleleht 2b U 10 tüdrukud 37 42:22,8  
  216 193 Maarit Juhkamsoo 2b U 10 tüdrukud 38 42:25,6  
  217 32 Oskar Tallo 5b U 12 poisid 23 42:37,4  
  218 93 Joosep Lünekund 7a U 14 poisid 9 42:38,3  
  219 245 Kervin Pärn 2b U 10 poisid 39 42:41,2  
  220 200 Kert Luhaäär Saarde U 10 poisid 40 42:42,7  
  221 192 Remi Vainlo 1b U 10 poisid 41 42:45,9  
  222 33 Maik-Markus Kaasma 5b U 12 poisid 24 42:50,8  
  223 199 Janika Luhaäär Saarde Naised 55 42:52,3  
  224 198 Alar Luhaäär Saarde Mehed 28 42:52,7  
  225 180 Gerda Aasamets Tallinn Naised 56 42:54,1  
  226 210 Eve Sinijärv KN Naised 57 42:55,2  
  227 221 Mare Tallo KN Naised 58 42:56,4  
  228 195 Laine Jefimov Saarde Naised 59 42:56,8  
  229 179 Svetlana Kielas KN Naised 60 42:58,1  
  230 194 Kert Jefimov Saarde Mehed 29 42:58,2  
  231 114 Berit Vahter 4a U 10 tüdrukud 39 42:58,3  
  232 229 Ketrin Reinhold 2b U 10 tüdrukud 40 43:01,3  
  233 291 Raili Atka Saarde Naised 61 43:08,5  
  234 214 Laura Simson 4a U 10 tüdrukud 41 43:08,7  
  235 94 Maru-Mehis Kore 9b U 16 poisid 5 43:10,9  
  236 247 Toomas Samuel Berg 4a U 10 poisid 42 43:12,4  
  237 246 Mailer Berg KN Mehed 30 43:12,4  
  238 64 Jolanta Vutt Tahkuranna U 10 tüdrukud 42 43:15,0  
  239 63 Meelis Vutt Tahkuranna Mehed 31 43:15,0  
  240 139 Hedvig Annast 3a U 10 tüdrukud 43 43:16,0  
  241 296 Tarmo Kingla Kilingi-Nõmme Mehed 32 43:19,5  
  242 140 Sirli Annast KN Naised 62 43:22,0  
  243 141 Andres Annast KN Mehed 33 43:42,8  
  244 288 Reno Reinhold Saarde U 10 poisid 43 44:06,4  
  245 289 Renno Reinhold Saarde Mehed 34 44:07,7  
  246 240 Tauno Kase 10kl U 16 poisid 6 44:08,0  
  247 182 Maia Tomson KN Naised 63 44:21,7  
  248 183 Veera Aab KN Naised 64 44:25,3  
  249 293 Kaja Voort Espoo Naised 65 44:25,6  
  250 242 Markos Maidle 5b U 12 poisid 25 44:31,6  
  251 31 Kristjan Luhasaar 5b U 12 poisid 26 44:31,9  
  252 223 Kristiina Moppel Paide Naised 66 44:42,5  
  253 225 Jaanus Moppel Paide Mehed 35 44:43,4  
  254 89 Helena Tann 7b U 14 tüdrukud  10 45:06,3  
  255 208 Elli Altin KN Naised 67 45:10,3  
  256 41 Pille Kadak KN Naised 68 45:10,9  
  257 203 Talvi Saar KN Naised 69 45:56,9  
  258 144 Kristel Pikker KN Naised 70 45:57,1  
  259 69 Kadri Karon KN Naised 71 45:57,2  
  260 186 Isabel Kutter 2b U 10 tüdrukud 44 47:25,8  
  261 56 Merili Roostma 3b U 10 tüdrukud 45 49:14,7  
  262 126 Heili Tohv KN Naised 72 49:15,0  
  263 75 Riina Pruul KN Naised 73 49:16,2  
  264 231 Marelle Juhkamsoo KN U 10 tüdrukud 46 49:50,5  
  265 61 Eliise Roostma KN U 10 tüdrukud 47 49:50,6  
  266 230 Mait Juhkamsoo KN Mehed 36 49:50,9  
  267 59 Dea Jürimäe KN Naised 74 49:50,9  
  268 220 Mari-Liis Mund KN Naised 75 49:52,9  
  269 100 Ly Kuningas KN Naised 76 50:03,5  
  270 115 Kirke Vaarak Saarde U 10 tüdrukud 48 50:03,6  
  271 99 Saima Tõigast 7a Naised 77 50:05,6  
  272 117 Jevgeni Vaarak  Saarde Mehed 37 50:05,9  
  273 116 Aurika Vaarak Saarde Naised 78 50:29,2  
  274 233 Alenna Juhkamsoo KN U 10 tüdrukud 49 58:07,5  
  275 232 Rait Juhkamsoo KN Mehed 38 58:07,9  
  276 234 Egely Juhkamsoo KN U 10 tüdrukud 50 58:08,3  
  277 235 Aave Kanarbik Tihemetsa Naised 79 58:18,6  
  278 236 Reigo Kanarbik Tihemetsa Mehed 39 58:18,6  
  279 145 Mari Karon KN Naised 80 58:21,1