KILINGI-NÕMME 12. TRIATLON Korraldaja: Spordiklubi Saarde MTÜ - Toivo Tallo  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  27.07.2014 KILINGI-NÕMME Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
   
   
  Lühike triatlon: 200 m ujumist, 10 km rattasõitu ja 1,8 km jooksu Start kl 12.00. Temperatuur 30 kraadi C, tuul 3 m/s  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus Ujumine 1. VA Ratas 2. VA Jooks  
  1 1 Simo Teearu Pärnu noormehed B 1 0:28:54,8 02:31,7 00:36,5 18:05,8 00:18,8 07:22,0  
  2 5 Leonid Bondarchuk LiVaL Sport M harrastaja 1 0:29:03,8 02:54,1 00:48,5 17:31,4 00:25,6 07:24,2  
  3 13 Ragnar Lelle Paikuse noormehed B 2 0:29:06,0 02:37,2 00:34,9 17:58,9 00:20,0 07:35,0  
  4 9 Kalju Holtzberg A2K M harrastaja 2 0:30:42,5 02:42,0 00:53,5 17:34,5 00:27,3 09:05,2  
  5 14 Sander Kesksaar Tallinn noormehed B 3 0:30:58,8 02:16,5 00:40,0 18:12,5 00:27,7 09:22,1  
  6 12 Raileen Lelle Paikuse neiud B 1 0:31:30,9 02:43,8 00:40,1 17:49,1 00:22,2 09:55,7  
  7 11 Sander Stimmer Tahkuranna noormehed B 4 0:34:02,0 04:47,0 01:22,1 18:52,9 00:49,0 08:11,0  
  8 8 Kevin Viikoja Sindi SK KALJU noormehed B 5 0:34:40,3 03:20,0 01:02,3 20:03,7 00:42,0 09:32,3  
  9 6 Maido Kaljur Harju KEK RSK M harrastaja 3 0:35:56,8 05:44,4 01:36,7 20:21,9 00:22,4 07:51,4  
  10 10 Tarmo Teearu Kilingi-Nõmme M harrastaja 4 0:37:52,1 04:18,9 01:30,0 21:25,1 00:41,0 09:57,1  
  11 4 Maria Bondarchuk Tabasalu Triatloni klubi neiud B 2 0:38:17,9 02:55,2 00:40,0 25:42,8 00:18,7 08:41,2  
  12 7 Mari-Liis Kaljur Harju KEK RSK N harrastaja 1 0:43:07,0 05:48,5 01:19,3 24:52,2 00:28,0 10:39,0  
  13 2 Ivan Bondarchuk Tabasalu Triatloni klubi noormehed B 6 0:45:57,6 03:29,4 00:51,6 31:42,0 00:22,5 09:32,1  
                           
   
   
  Pikk triatlon: 400 m ujumist, 14 km rattasõitu ja 3,6 km jooksu Start kl 13.00. Temperatuur 32 kraadi C, tuul 4 m/s  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus Ujumine 1. VA Ratas 2. VA Jooks  
  1 213 A2K Spordiklubi Jaak Kanniste, Marek Sander, Priit Talu VK 1 0:41:38,0 06:44,8 00:48,0 20:57,2 00:25,0 12:43,0  
  2 29 Paul Ruubel A2K M 1 0:43:36,2 06:48,1 00:56,7 21:01,2 00:32,0 14:18,2  
  3 38 Aigar Raja Häädemeeste päästekomando M 2 0:43:38,9 06:55,8 00:55,7 20:55,5 00:32,1 14:19,8  
  4 46 Tarmo Tamm Team Mahe M veteran 1 0:44:04,2 06:10,2 00:48,8 21:37,0 00:34,2 14:54,0  
  5 209 Sindi SK KALJU Aigar Raja, Marek Viikoja, Janek Viikoja VK 2 0:44:17,0 06:56,2 01:13,1 22:33,7 00:26,0 13:08,0  
  6 26 Kristjan Kajaste Rapla M 3 0:44:28,2 06:50,4 00:39,8 21:15,8 00:34,2 15:08,0  
  7 210 Topauto Pärnu Kalju Holzberg, Madis Holzberg, Reget Roomet VK 3 0:44:31,2 07:36,1 00:43,1 22:49,8 00:24,2 12:58,0  
  8 34 Jaak Kanniste A2K M veteran 2 0:44:51,6 06:46,3 00:41,7 21:03,0 00:48,6 15:32,0  
  9 25 Carl-Felix Telk Valga M 4 0:45:47,7 07:39,8 01:21,0 22:06,2 00:31,5 14:09,2  
  10 204 Pärnu päästekomando Rauno Talisoo, Allan Jõgi, Priit Karon VK 4 0:45:53,4 08:04,8 00:42,1 21:15,1 00:26,4 15:25,0  
  11 208 Team Tammed Tarmo Tamm, Toomas Tamm, Tony Ats Tamm VK 5 0:46:50,3 06:10,7 01:04,6 22:57,7 00:30,0 16:07,3  
  12 35 Tair Anton A2K M veteran 3 0:47:16,3 08:10,4 01:04,0 21:51,6 00:33,3 15:37,0  
  13 28 Meelis Tammer Pärnu M veteran 4 0:47:22,7 07:35,2 01:19,0 22:13,8 00:43,4 15:31,3  
  14 203 Kilingi-Nõmme päästekomando Renno Reinhold, Nils Grün, Kalle Koop VK 6 0:47:26,3 08:10,5 01:23,6 23:39,9 00:26,0 13:46,3  
  15 41 Risto Vaher Suusaklubi Jõulu noormehed A 1 0:47:37,1 06:48,6 01:10,4 23:47,0 00:45,1 15:06,0  
  16 32 Oscar Vidovskis Läti M 5 0:48:18,8 06:38,7 00:55,2 23:48,1 00:45,0 16:11,8  
  17 42 Paavo Vaher SK Saarde M veteran 5 0:48:51,5 07:02,7 01:01,8 24:28,5 00:29,0 15:49,5  
  18 40 Neeme Teearu SK Saarde M veteran 6 0:49:19,8 08:33,1 00:57,2 24:27,7 00:30,7 14:51,1  
  19 215 Sindi SK Kalju 2 Indrek Sauväli, Tarvo Kumel, Raiko Kimmel VK 7 0:49:28,5 09:29,0 01:38,7 22:17,3 01:02,1 15:01,4  
  20 27 Tõnu Kallast Pärnu M 6 0:50:00,8 07:23,6 00:52,8 23:35,6 00:39,0 17:29,8  
  21 22 Alma Sarapuu Tallinn N veteran 1 0:50:38,5 06:50,1 00:48,3 24:10,6 00:47,5 18:02,0  
  22 43 Renno Reinhold Kilingi-Nõmme päästekomando M 7 0:51:03,5 08:10,8 01:08,0 23:59,2 01:10,4 16:35,1  
  23 207 Kiire punt Triin Taveter, Sandra Serva, Keit Ilves VK 8 0:51:09,4 06:49,8 01:05,5 25:24,7 00:43,4 17:06,0  
  24 23 Urmas Saat Tallinn M veteran 7 0:51:34,8 08:57,3 01:02,1 23:19,6 01:12,2 17:03,6  
  25 206 Mustla päästekomando Toomas Tuul, Ruttar Ronimois, Märt Tomp VK 9 0:51:47,9 11:54,7 00:33,2 24:30,1 00:29,3 14:20,6  
  26 37 Madis Ütt TriSmile M veteran 8 0:51:54,1 07:45,3 01:04,1 22:28,6 00:27,1 20:09,0  
  27 205 Kulgejad Romet Leets,Mihkel Nuut,Veiko Vinkel VK 10 0:53:05,8 09:38,2 01:32,2 26:38,6 00:40,0 14:36,8  
  28 44 Martin Linke Audru vald M 8 0:53:36,4 08:08,1 01:24,6 23:40,3 01:12,4 19:11,0  
  29 214 Sindi Liisu Mitt, Virgo Mitt, Carolina Reidma VK 11 0:54:10,0 06:11,0 01:05,0 25:59,0 00:40,0 20:15,0  
  30 45 Indrek Sauväli Sindi SK KALJU M 9 0:54:25,2 09:29,5 01:34,3 22:56,2 01:23,2 19:02,0  
  31 200 Pärnu-Jaagupi päästekomando Tanel Vahenurm, Enn Eermann, Raul Toome VK 12 0:54:36,6 10:16,6 01:05,5 28:06,9 00:31,0 14:36,6  
  32 24 Raino Liblik Kilingi-Nõmme M 10 0:54:54,9 07:53,2 00:43,1 24:39,7 00:48,9 20:50,0  
  33 48 Triin Taveter Suusaklubi Jõulu N 1 0:55:15,3 06:49,4 00:48,5 27:15,1 00:40,3 19:42,0  
  34 30 Heiki Mägi Mõisaküla M 11 0:55:26,6 09:05,7 01:45,3 27:02,0 00:20,6 17:13,0  
  35 201 Pärnu-Jaagupi Tuletõrjeselts Marek Kaldmäe, Ainar Nurmik, Mikk Mölder VK 13 0:55:27,0 10:04,8 00:51,6 27:39,6 00:21,0 16:30,0  
  36 202 Raplamaa Päästepiirkond Marko Matson, Raul Aarma, Andrus Ostrov VK 14 0:56:51,5 09:31,1 00:57,2 26:43,7 00:29,3 19:10,2  
  37 33 John Vidovskis Läti M veteran 9 0:59:09,5 09:42,9 00:59,5 26:45,6 00:34,3 21:07,2  
  38 39 Armand Kielas Saarde M 12 0:59:38,9 10:37,2 00:51,3 28:45,5 00:12,0 19:12,9  
  39 21 Kaspar Kaur Tallinn M 13 1:02:19,1 11:50,5 02:42,2 28:09,3 01:52,1 17:45,0  
  40 20 Aire Veskimäe Tallinn N 2 1:03:46,7 13:01,1 01:38,8 29:33,1 01:07,3 18:26,4  
  41 16 Kristel Lusikas Pärnu Spordikool N 3 1:05:42,4 07:39,1 01:13,2 31:37,7 00:34,0 24:38,4  
  42 47 Riina Veskimäe Pärnu N 4 1:06:42,9 14:02,8 01:25,2 28:40,0 00:25,2 22:09,7  
  43 50 Toomas Tuul Mustla päästekomando M veteran 10 1:08:04,5 11:54,2 01:02,4 30:47,4 01:31,3 22:49,2  
  44 36 Triin Toode Sindi SK KALJU N 5 1:11:55,7 10:47,6 01:43,6 33:54,8 00:37,7 24:52,0