TANKIMÄE MARATON - JOOKSUSÕPRADE PEREPÄEV Korraldaja - Organizer: TABASALU TRIATLONIKLUBI ja ANTROTSENTER OÜ  
   
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
   
  24.05.2014 KEILA TERVISERAJAD Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  42,2 km künklikul maastikul. Start kl 9.00. Temperatuur 25 - 31, päikeseline, tuul 1 - 4 m/s.  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring 3. ring 4. ring 5. ring 6. ring 7. ring 8. ring 9. ring 10. ring Punkte Perelond  
  1 17 Margus Ots   42 km M 18 - 39 1 3:32:10,7 17:40,8 20:04,0 19:58,3 20:05,4 20:27,0 20:30,3 21:08,4 23:02,0 24:15,0 24:59,5 100 Ots  
  2 18 Peeter Kand Velo Clubbers 42 km M 40 - 49 1 3:33:50,8 19:24,2 21:35,7 21:40,0 21:28,0 21:31,5 21:19,0 21:39,0 21:22,6 22:09,0 21:41,8 100 Kand  
  3 5 Ergo Meier   42 km M 40 - 49 2 3:42:22,8 19:27,2 21:36,4 21:37,0 21:33,2 21:28,4 21:27,0 21:42,1 22:16,1 25:45,3 25:30,1 80 Meier  
  4 6 Heiki Tiikoja   42 km M 18 - 39 2 3:46:02,9 16:21,8 18:28,0 19:40,0 20:32,0 21:45,1 22:38,4 24:36,1 25:39,1 33:03,0 23:19,4 80 Tiikoja  
  5 15 Martti Raavel Järvakandi Wellod 42 km M 18 - 39 3 3:52:50,0 21:22,6 23:14,0 22:18,7 21:08,1 21:36,0 22:02,0 23:13,4 24:42,0 27:00,0 26:13,2 70 Raavel  
  6 14 Peeter Kirpu tappsportlased 42 km M 60+ 1 3:55:15,2 19:08,3 21:50,3 21:43,0 21:23,4 21:55,0 23:45,3 25:42,1 27:48,0 26:26,5 25:33,3 100 Kirpu - ekva  
  7 3 Raigo Treimut   42 km M 40 - 49 3 3:57:44,5 20:50,0 24:04,0 24:07,9 23:34,0 23:09,2 22:52,0 22:45,3 23:40,0 25:59,0 26:43,1 70 Treimut - Individualist  
  8 8 Meelis Atonen VAK Staier 42 km M 40 - 49 4 3:58:48,2 21:18,3 23:13,3 22:41,1 22:40,0 22:41,1 23:55,1 23:49,0 25:13,3 27:45,0 25:32,0 64 Atonen - üksik  
  9 2 Urmas Veersalu   42 km M 18 - 39 4 4:04:46,8 18:32,4 21:07,0 20:55,0 21:50,0 22:33,2 23:59,4 27:50,0 29:29,3 29:02,0 29:28,5 64 Veersalu - Muru tiim  
  10 30 Margo Siimumäe   42 km M 40 - 49 5 4:09:05,6 18:05,5 20:57,0 21:43,0 22:35,2 24:44,0 27:18,9 26:51,0 28:11,0 30:30,0 28:10,0 60 Siimumäe  
  11 12 Sergey Lyzhin BIM 42 km M 50 - 59 1 4:11:47,9 19:07,8 21:48,0 22:06,8 21:31,0 21:51,7 22:21,0 23:34,1 28:09,0 37:32,1 33:46,4 100 Lyzhin  
  12 9 Erki Lillemägi Järvakandi Wellod 42 km M 40 - 49 6 4:17:17,6 21:20,5 23:13,0 22:41,3 22:43,0 23:53,6 32:28,0 25:15,0 26:38,0 30:47,7 28:17,5 58 Lillemägi  
  13 1 Tanel Kaus Optika & Diagnostika OÜ 42 km M 18 - 39 5 4:31:39,5 17:31,4 22:16,0 26:30,4 24:18,0 29:09,0 29:57,1 31:34,0 31:42,5 32:41,0 26:00,1 60 Kaus-TK  
  14 11 Algis Sepp   42 km M 18 - 39 6 5:01:46,9 20:21,1 24:12,4 24:26,3 26:12,0 29:53,2 34:20,0 36:14,0 38:14,6 35:43,0 32:10,3 58 Sepp  
  15 7 Leili Teeväli EKVA 42 km N 60+ 1 5:26:15,4 25:47,7 31:11,0 30:23,8 31:47,0 31:58,0 33:41,2 33:13,3 37:29,0 36:00,0 34:44,4 100 Teeväli  
  16 4 Rein Pärn   42 km M 60+ 2 5:26:34,6 25:52,8 31:09,0 30:18,5 31:50,0 31:46,2 34:29,6 33:13,0 36:52,4 36:07,0 34:56,1 80 Pärn  
  17 16 Urmas Väärtnõu Kükametsa PK 42 km M 40 - 49 7 3:32:05,5 19:16,7 22:01,2 22:56,0 24:26,6 25:43,0 31:07,0 34:41,1 31:53,9     56 Väärtnõu  
  18 31 Margus Luhtoja   42 km M 30 - 39 1 1:55:36,1 16:20,3 18:22,6 18:47,0 20:19,3 20:29,3 21:17,6         100 Luhtoja  
  19 10 Mari Boikov Estonian Ultrarunners Team 42 km N 18 - 39 1 1:56:08,1 16:23,8 18:22,0 19:07,4 19:59,0 20:33,3 21:42,6         100 Boikov  
  20 13 Olev Kroon   42 km M 50 - 59 2 3:26:59,2 26:17,7 31:09,1 30:40,0 31:19,2 31:53,0 55:40,2         80 Kroon-Apri  
   
   
  21,1 km künklikul maastikul. Start kl 11.00. Temperatuur 28 - 31, päikeseline, tuul 1 - 4 m/s.  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring 3. ring 4. ring 5. ring           Punkte Perelond  
  1 25 Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi MTÜ 21 km M 18 - 39 1 1:27:32,3 15:23,8 17:21,0 18:21,0 18:07,1 18:19,4           75,0 Sagaja  
  2 29 Rain Airik Trismile 21 km M 18 - 39 2 1:33:27,9 16:42,1 18:29,3 18:54,0 19:48,3 19:34,2           60,0 Airik  
  3 26 Neeme-Rain Velleste   21 km M 18 - 39 3 1:47:37,3 21:00,6 23:19,0 22:31,0 19:58,3 20:48,4           52,5 Velleste  
  4 23 Romet Uudeküll Ambla SK 21 km M 18 - 39 4 1:53:11,8 21:09,1 23:16,3 22:28,2 22:56,0 23:22,2           48,0 Uudeküll - uudu  
  5 27 Alo Suursild   21 km M 18 - 39 5 1:56:03,8 21:10,7 23:18,0 23:10,0 24:20,0 24:05,1           45,0 Suursild-üksikkandidaat;)  
  6 21 Ivo Müürsepp TTÜ 21 km M 18 - 39 6 2:00:11,7 18:08,1 22:07,3 26:42,0 27:02,0 26:12,3           43,5 Müürsepp  
  7 22 Marek Suur Proekspert 21 km M 18 - 39 7 2:07:12,9 21:04,0 24:32,0 27:23,4 27:40,0 26:33,5           42,0 Korka/Suur/Asu  
  8 24 Jaak Lääne Ambla SK 21 km M 18 - 39 8 2:08:13,2 21:04,2 23:29,1 26:16,1 30:15,2 27:08,6           40,5 Lääne - jack  
  9 19 Raivo Meier Hermes 21 km M 60+ 1 2:10:50,1 21:28,6 25:32,0 27:23,0 27:56,1 28:30,4           100,0 Meier  
  10 28 Kaspar Koppelmaa   21 km M 18 - 39 9 1:59:23,8 21:29,8 27:28,0 38:37,6 31:48,4             39,0 Koppelmaa  
  11 78 Elina Meier   5 km N 18 - 21 1 0:29:16,1 12:19,7 16:56,4                 75,0 Meier  
   
   
  5 km künklikul maastikul. Start kl 14.00. Temperatuur 30 - 31, päikeseline, tuul 1 - 4 m/s.  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring                 Punkte Perelond  
  1 73 Leonid Bondarchuk LiVaL Sport 5 km M 40 - 49 1 0:20:59,5 10:28,2 10:31,3                 50 Bondarchuk  
  2 68 Aivar Kuusmik   5 km M 40 - 49 2 0:22:04,5 10:27,7 11:36,8                 40 Kuusmik  
  3 72 Maksim Bondarchuk   5 km M 14 - 15 1 0:24:34,9 10:57,1 13:37,8                 50 Bondarchuk  
  4 76 Indrek Lindsalu   5 km M 50 - 59 1 0:25:18,1 12:25,1 12:53,0                 50 Lindsalu  
  5 75 Kristjan Lindsalu   5 km M 14 - 15 2 0:25:47,4 12:25,6 13:21,8                 40 Lindsalu  
  6 87 Andera Gross   5 km N 30 - 39 1 0:25:57,5 12:33,9 13:23,6                 50 Gross  
  7 56 Katrin Glück Tabasalu Triatloniklubi 5 km N 14 - 15 1 0:26:22,9 12:45,2 13:37,7                 50 Glück  
  8 54 Erki Apri   5 km M 30 - 39 1 0:27:12,0 12:34,7 14:37,3                 50 Kroon-Apri  
  9 71 Kristen Meier   5 km M 14 - 15 3 0:27:16,1 12:20,7 14:55,4                 35 Meier  
  10 77 Kaarel Airik   5 km M 14 - 15 4 0:27:16,6 14:04,1 13:12,5                 32 Airik  
  11 82 Tarmo Aarma   5 km M 30 - 39 2 0:28:20,1 15:00,6 13:19,5                 40 Jüriso/Aarma  
  12 78 Elina Meier   5 km N 18 - 21 1 0:29:16,1 12:19,7 16:56,4                 50 Meier  
  13 80 Kristel Jallai   5 km N 30 - 39 2 0:30:28,1 14:11,5 16:16,6                 40 Jallai  
  14 81 Katrin Jüriso   5 km N 22 - 29 1 0:32:03,9 17:06,5 14:57,4                 50 Jüriso/Aarma  
  15 89 Kaia Oras   5 km N 40 - 49 1 0:34:52,0 16:58,4 17:53,6                 50 Oras  
  16 55 Sille Apri   5 km N 22 - 29 1 0:36:13,6 17:52,5 18:21,1                 50 Kroon-Apri  
  17 74 Jelena Bondarchuk Tabasalu Triatloniklubi 5 km N 40 - 49 2 0:36:41,4 17:13,5 19:27,9                 40 Bondarchuk  
  18 85 Eret Kalda   5 km N 22 - 29 2 0:36:56,6 16:56,4 20:00,2                 40 Kalda  
  19 86 Evelin Kalda   5 km N 22 - 29 3 0:36:56,6 16:57,3 19:59,3                 35 Kalda  
  20 69 Eve-Lyn Korka   5 km N 30 - 39 3 0:41:06,9 17:34,6 23:32,3                 35 Korka/Suur/Asu  
   
   
  1 km künklikul maastikul. Start kl 14.40. Temperatuur 30, päikeseline, tuul 1 - 4 m/s.  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring                 Punkte Perelond  
  1 90 Brita Peerna   T 12 - 13 1 0:03:40,2 01:40,7 01:59,5                 50 Peerna  
  2 64 Maria Bondarchuk Tabasalu Triatloniklubi T 12 - 13 2 0:03:45,0 01:50,0 01:55,0                 40 Bondarchuk  
  3 63 Ivan Bondarchuk Tabasalu Triatloniklubi P 8 - 9 1 0:04:00,4 01:58,5 02:01,9                 50 Bondarchuk  
  4 59 Ariano Suur   P 12 - 13 1 0:04:02,1 02:01,5 02:00,6                 50 Korka/Suur/Asu  
  5 95 Rasmus Hulkko   P 8 - 9 2 0:04:04,7 02:00,2 02:04,5                 40 Hulkko  
  6 58 Toomas Paejärv 21 CC Triatloniklubi P 8 - 9 3 0:04:36,1 02:12,5 02:23,6                 35 Paejärv  
  7 88 Hanna-Liisa Värik   T 8 - 9 1 0:04:38,8 02:18,0 02:20,8                 50 Värik  
  8 53 Kristofer Apri   P 10 - 11 1 0:04:45,0 02:21,2 02:23,8                 50 Kroon-Apri  
  9 94 Annamarii Mändmets   T 8 - 9 2 0:04:58,4 02:14,9 02:43,5                 40 Mändmets  
  10 79 Anni Vellamäe   T 10 - 11 1 0:05:39,0 02:37,1 03:01,9                 50 Vellamäe  
  11 52 Annabell Apri   T 8 - 9 3 0:05:49,9 02:42,5 03:07,4                 35 Kroon-Apri  
  12 51 Steven Kroon   P 8 - 9 4 0:07:09,2 03:12,0 03:57,2                 32 Kroon-Apri  
   
   
  500 m künklikul maastikul. Start kl 15.00. Temperatuur 30, päikeseline, tuul 1 - 4 m/s.  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus                     Punkte Perelond  
  1 93 Sander Kadak   P 6 - 7 1 0:02:01,9                     50 Kadak  
  2 57 Mart Airik   P 6 - 7 2 0:02:02,8                     40 Airik  
  3 91 Siim Gross   P 6 - 7 3 0:02:15,7                     35 Gross  
  4 70 Andreas Aia   P 3 - 5 1 0:02:23,4                     50 Aia  
  5 62 Elerin Meier Hermes T 6 - 7 1 0:02:31,1                     50 Meier  
  6 83 Andreas Marrandi   P 6 - 7 4 0:02:47,3                     32 Marrandi  
  7 98 Johan Jallai   P 3 - 5 2 0:03:09,2                     40 Jallai  
  8 61 Kerten Meier Hermes P 3 - 5 3 0:03:13,9                     35 Meier  
  9 67 Karl-Martin Asu   P 6 - 7 5 0:03:21,8                     30 Korka/Suur/Asu  
  10 99 Tõnis Sillamaa   P 3 - 5 4 0:03:34,2                     32 Sillamaa  
  11 92 Gerda Kadak   T 3 - 5 1 0:03:34,4                     50 Kadak  
  12 84 Sebastian Marrandi   P 3 - 5 5 0:03:49,5                     30 Marrandi  
  13 96 Märt Gross   P 3 - 5 6 0:04:19,8                     29 Gross  
  14 97 Ats Raud   P 6 - 7 6 0:05:24,0                     29 Raud  
  15 100 Eleanora Printsmann   T 3 - 5 2 0:08:33,2                     40 Printsmann  
   
   
  Perelond Punkte kokku  
  Meier 425  
  Kroon-Apri 297  
  Bondarchuk 230  
  Korka/Suur/Asu 157  
  Airik 132  
  Gross 114  
  Lyzhin 100  
  Ots 100  
  Luhtoja 100  
  Kadak 100  
  Boikov 100  
  Kand 100  
  Teeväli 100  
  Kirpu - ekva 100  
  Jüriso/Aarma 90  
  Lindsalu 90  
  Jallai 80  
  Tiikoja 80  
  Pärn 80  
  Sagaja 75  
  Kalda 75  
  Treimut - Individualist 70  
  Raavel 70  
  Veersalu - Muru tiim 64  
  Atonen - üksik 64  
  Marrandi 62  
  Kaus-TK 60  
  Siimumäe 60  
  Lillemägi 58  
  Sepp 58  
  Väärtnõu 56  
  Velleste 52,5  
  Aia 50  
  Glück 50  
  Oras 50  
  Vellamäe 50  
  Peerna 50  
  Värik 50  
  Uudeküll - uudu 48  
  Suursild-üksikkandidaat;) 45  
  Müürsepp 43,5  
  Lääne - jack 40,5  
  Mändmets 40  
  Kuusmik 40  
  Printsmann 40  
  Hulkko 40  
  Koppelmaa 39  
  Paejärv 35  
  Sillamaa 32  
  Raud 29