KÄRU JÄRVEPÄEVA TRIATLON Korraldaja: Käru kommuun - Raul Aarma  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  20.08.2014 KÄRU ALEVIK Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  120 m ujumine - 10 km jalgrattasõit (MTB) - 1,9 km jooks  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus Ujumine 1. VA Ratas 2. VA Jooks  
  1 1 Mait Neemet Treeningpartner M 1 0:22:37,5 02:22,5 00:35,5 12:38,1 00:15,4 06:46,0  
  2 21 Kalle Palling Käru M 2 0:23:19,5 02:06,5 01:03,4 12:08,4 00:27,0 07:34,2  
  3 4 Vallo Hansen 0 M 3 0:24:50,9 01:52,5 00:52,0 13:15,0 00:21,0 08:30,4  
  4 18 Rene Abel Märjamaa PK M 4 0:24:56,5 02:09,6 01:07,0 12:47,5 00:13,2 08:39,3  
  5 26 Neeme Gross Türi TRII M 5 0:25:22,5 01:46,5 00:44,7 12:35,0 00:44,3 09:32,0  
  6 10 Nils Grünn Kilingi-Nõmme Päästekomando M 6 0:25:42,5 02:27,5 00:56,0 13:11,0 00:32,0 08:36,0  
  7 12 Vello Lillipuu Türilinn M 7 0:25:46,7 02:17,5 01:06,2 13:51,0 00:18,6 08:13,4  
  8 25 Karl Kaljumäe KOMO M 8 0:27:11,5 02:26,6 01:42,0 13:45,7 00:41,2 08:36,1  
  9 19 Oliveer Raudnagel Märjamaa PK M 9 0:28:20,5 01:51,6 01:52,0 15:08,0 00:21,0 09:08,0  
  10 28 Joosep Gross Türi TRII M 10 0:28:21,5 02:11,5 00:55,8 14:06,0 00:28,0 10:40,2  
  11 8 Kevin Lepp Rapla malev M 11 0:28:30,5 02:20,5 00:46,1 14:00,0 00:25,0 10:59,0  
  12 13 Margo Lill KOMO M 12 0:28:38,5 02:34,5 00:55,5 14:24,5 01:00,0 09:44,0  
  13 29 Eili Kaap Saue vald N 1 0:28:48,5 01:44,5 00:48,0 16:16,0 00:25,0 09:35,4  
  14 20 Aivar Post Märjamaa M 13 0:29:15,5 01:49,5 01:43,3 15:32,0 00:28,7 09:42,0  
  15 23 Ahto Sooaru Aivo talu M 14 0:29:43,5 02:19,5 01:47,3 16:06,5 00:23,0 09:07,2  
  16 2 Sigrid Illipe Raplamaa rattaklubi KOMO N jun 1 0:30:07,6 02:38,5 01:09,2 15:05,0 00:42,3 10:32,6  
  17 27 Taavi Ainvere Türi M 15 0:30:14,5 01:55,5 00:43,0 15:41,2 00:34,0 11:21,0  
  18 16 Priit Mäemurd Juuru M 16 0:30:27,5 03:07,5 02:04,7 14:22,1 00:42,2 10:11,0  
  19 9 Joe Lepp Rapla malev M + 1 0:30:52,5 03:42,5 01:35,8 16:04,1 00:26,8 09:03,2  
  20 3 Evelyn Gold  Rapla malev (NKK Märjamaa) N 2 0:30:55,5 03:15,5 01:19,4 16:09,7 00:19,0 09:52,0  
  21 5 Kerly Resik 0 N 3 0:31:16,6 02:49,5 01:34,5 15:34,1 00:17,1 11:01,4  
  22 11 Andrus Ostrov Päästeamet M + 2 0:32:19,5 03:58,5 01:18,3 16:43,2 00:22,0 09:57,5  
  23 14 Kerli Ostrov Tallinn N 4 0:32:26,5 02:45,6 00:53,2 17:42,1 00:26,2 10:39,5  
  24 6 Kristi Leemet Käru N 5 0:33:34,5 03:29,5 00:54,0 17:29,0 00:25,0 11:17,0  
  25 7 Ragne Rahuoja ATO Spordiklubi N jun 2 0:33:53,5 03:22,5 01:42,1 18:19,8 00:16,5 10:12,6  
  26 15 Sirli Ostrov Tallinn N 6 0:34:02,5 03:10,5 00:52,8 17:50,2 00:58,0 11:11,0  
  27 17 Raimo Kook Kohila M 17 0:34:14,5 03:06,5 01:18,3 17:26,5 00:40,2 11:43,0  
  28 22 Aira Pedak Aivo talu N 7 0:34:51,5 03:18,5 02:07,0 18:46,4 00:25,1 10:14,5  
  29 24 Mirko Kikkaägi Aivo talu M 18 0:34:51,6 03:36,0 02:56,1 17:39,4 00:26,5 10:13,6