37. Jaanijooks ümber Karksi-Nuia paisjärve Korraldaja: Karksi Sport MTÜ, Karski-Nuia Spordikool, Karksi VV  
  Ajamõõtja: Urmas Paejärv  
  23.06.2014 KARKSI-NUIA Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  4,4 km - maastikul, ümber paisjärve  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 96 Ilja Nikolajev SK Jooksupartner M 1 0:14:46,7  
  2 144 Heinar Vaine VAK Staier M 2 0:14:59,8  
  3 214 Ülari Kais Viljandi M 3 0:15:06,9  
  4 66 Joosep Tammemäe viljandi suusaklubi M 4 0:15:20,7  
  5 223 Andrus Lein Rakvere KJK "Vike" MV I 1 0:15:37,1  
  6 315 Morten Priks Otepää, VAK Saier M 5 0:15:40,8  
  7 318 Bert Tippi Treeningplaan.ee, TÜ M 6 0:15:49,7  
  8 15 Joosep Mooses Ravikäsi Oü M 7 0:15:51,7  
  9 119 Olav Paris VAK staier M 8 0:16:13,7  
  10 35 Veljo Liplap   M 9 0:16:17,7  
  11 139 Tarmo Maiste TSK Joosu M 10 0:16:22,4  
  12 219 Enno Torim Suure-Jaani, Staier MV I 2 0:16:23,6  
  13 67 Romet Ain Karksi-Nuia spordikool NO 1 0:16:23,9  
  14 332 Meelis Aasmäe vijandi vald MV I 3 0:16:41,9  
  15 31 Tarmo Reitsnik Stamina SK MV I 4 0:16:44,8  
  16 338 Kalvi Reivelt viljandi MV I 5 0:17:07,7  
  17 340 Andi Linn Viljandi, Staier MV I 6 0:17:15,3  
  18 196 Olev Org Valga MV I 7 0:17:25,5  
  19 232 Kristo Sepp Tallinn M 11 0:17:36,0  
  20 127 Silver Kask   NO 2 0:17:39,2  
  21 235 Lily Luik Tartu N 1 0:17:40,2  
  22 234 Liina Luik Tartu N 2 0:17:40,3  
  23 230 Priit Tamber Sakala Suusaklubi MV I 8 0:17:44,9  
  24 217 Antti Kempi Tallinn M 12 0:17:45,5  
  25 46 Riho Raid   M 13 0:17:49,7  
  26 48 Jüri Siht VAK Staier MV II 1 0:17:53,6  
  27 238 Taavi Toomik Karksi, Tartu Kutseharidus Keskus NO 3 0:18:09,4  
  28 62 Alar Kaar Viljandi VAK Staier M 14 0:18:10,5  
  29 172 Ahto Vegmann Raasiku M 15 0:18:12,5  
  30 18 Andres Aas IITEE Spordiklubi M 16 0:18:15,3  
  31 231 Siim Medijainen Tallinn M 17 0:18:15,9  
  32 252 Arne Sammel viljandi MV II 2 0:18:25,8  
  33 4 Aivar Jesse SK Walketa MV II 3 0:18:27,8  
  34 52 Marko Kivisild Viljandi Taipoksi Klubi M 18 0:18:28,6  
  35 211 Tõnu Mardla Viljandi M 19 0:18:31,4  
  36 341 Aigars Feldmanis Läti MV I 9 0:18:33,0  
  37 16 Eero Maling Karksi-Nuia spordikool PO 1 0:18:37,0  
  38 242 Paul hendrik Kulla Tartu M 20 0:18:37,7  
  39 316 Hanno Priks Otepää, VAK Saier MV II 4 0:18:39,4  
  40 329 Kadri Lehtla Tallinn N 3 0:18:41,6  
  41 218 Sander Kempi Tallinn PO 2 0:18:43,5  
  42 53 Maido Martsik Karksi Racing Team M 21 0:18:47,9  
  43 281 Siim Kambek  Polli  M 22 0:18:50,5  
  44 253 Aivar Lääne   MV I 10 0:18:52,5  
  45 331 Martin kivisild viljandi NO 4 0:18:53,5  
  46 240 Katrin Kütt Karksi, TTÜ N 4 0:18:55,1  
  47 74 Siim Jõgi   M 23 0:18:55,4  
  48 304 Veikko Sinkkonen soome P 1 0:18:55,9  
  49 41 Kaspar Aarna   M 24 0:19:03,8  
  50 39 Raido Nikonorov Karksi Racing Team M 25 0:19:07,1  
  51 6 Andreas Hantson VAK STAIER P 2 0:19:07,9  
  52 287 Marko Rundu Viiratsi M 26 0:19:09,3  
  53 118 Mikk Medijainen AS A. Le Coq M 27 0:19:09,8  
  54 200 Avo Kirsipuu Harjumaa MV I 11 0:19:14,6  
  55 33 Ivo Karilaid TPMM Advisory MV I 12 0:19:22,2  
  56 255 Renno Ruubel Rae vald M 28 0:19:22,9  
  57 213 Anneliis Vahtramäe Viljandi N 5 0:19:25,0  
  58 72 Aimar Purju   NO 5 0:19:25,3  
  59 151 Keno Kaasiksoo Tartu M 29 0:19:25,9  
  60 298 Joonas Russak viljandi M 30 0:19:31,4  
  61 297 Sander Post viljandi M 31 0:19:31,6  
  62 103 Aivo Kaljumäe   MV I 13 0:19:31,8  
  63 17 Margus Hanni Karksi-Nuia Spordikool NO 6 0:19:32,0  
  64 334 Marek Märtson Viljandi M 32 0:19:32,3  
  65 203 Gen-Silver Õunap Viljandi NO 7 0:19:32,5  
  66 167 Ragnar Soovik Rapla M 33 0:19:40,3  
  67 11 Oliver Hirv   P 3 0:19:41,2  
  68 88 Neeme Ponder   MV II 5 0:19:44,6  
  69 314 Katrin Kukk Tapa NV I 1 0:19:45,9  
  70 27 Liis Grete Atonen Audentese SK T 1 0:19:48,3  
  71 327 Meelis Laanemets Tapa M 34 0:19:49,8  
  72 135 Tõnis Toom Sakala Suusaklubi NO 8 0:19:52,7  
  73 148 Miku Mäesalu   NO 9 0:19:55,3  
  74 299 Andres Vilper paistu MV I 14 0:19:59,4  
  75 305 Margit Lõhmus valga NV I 2 0:20:00,8  
  76 209 Kärt Tambet Sakala suusaklubi NE 1 0:20:02,3  
  77 236 Christelle Vall audentes T 2 0:20:03,4  
  78 87 Geido Jalak   M 35 0:20:04,3  
  79 310 Rebeca lotta Aasmäe paistu NE 2 0:20:06,0  
  80 113 Silja Mikk   NV II 1 0:20:11,9  
  81 34 Ants Kuusik VAK Staier MV II 6 0:20:12,5  
  82 122 Martin Lõiv   NO 10 0:20:15,9  
  83 251 Aivar Kiisler viljandi vald MV I 15 0:20:16,3  
  84 78 Rene Hallemaa   M 36 0:20:19,3  
  85 154 Raul Kangur Jooksuklubi Sarma MV I 16 0:20:23,2  
  86 189 Rode Raja Tartu PO 3 0:20:27,3  
  87 279 Erik Nääb Tallinn MV I 17 0:20:28,9  
  88 233 Sjuzana Solonenkova Tallinn N 6 0:20:36,5  
  89 278 Tanel Kõiv Karksi-Nuia M 37 0:20:37,7  
  90 158 Margus Ibis   MV I 18 0:20:40,2  
  91 22 Enn Lamp Estonian Air M 38 0:20:40,4  
  92 239 Kristo Kempi Tallinn M 39 0:20:41,3  
  93 147 Tarmo Anton OK Lehola M 40 0:20:42,9  
  94 51 Mati Kallas TSK Joosu MV II 7 0:20:46,8  
  95 79 Eero Medijainen   MV II 8 0:20:48,5  
  96 94 Lucas Liiva JK Tabasalu PO 4 0:20:53,5  
  97 195 Tanel Ammussaar Viimsi M 41 0:20:56,7  
  98 339 Urmas Õunap   MV I 19 0:20:57,6  
  99 133 Kaimar Tamm   P 4 0:21:01,7  
  100 192 Marko Toomla Tallinn M 42 0:21:04,2  
  101 43 Mari Uha Sakala sukl NE 3 0:21:04,5  
  102 134 Greete-Liisa Toom Sakala Suusaklubi T 3 0:21:04,9  
  103 82 Marge Nõmm Täppsportlased NV II 2 0:21:07,8  
  104 25 Meelis Atonen VAK Staier MV I 20 0:21:10,0  
  105 182 Margo Pinna Karksi M 43 0:21:11,4  
  106 204 Kersti Härm Tallinn N 7 0:21:11,5  
  107 5 Ailo Hantson   M 44 0:21:12,3  
  108 225 Alger Vedler Tartu MV I 21 0:21:12,9  
  109 138 Eric Saasar Karksi-Nuia MV I 22 0:21:13,2  
  110 306 Maris Jaama Tõrva NV II 3 0:21:19,4  
  111 280 Viktor Krõlov Polli  M 45 0:21:20,1  
  112 7 Anette Hantson VAK STAIER T 4 0:21:25,7  
  113 36 Kalle Lillemets   MV I 23 0:21:25,8  
  114 70 Lilian Estorn VAK Staier NV II 4 0:21:27,4  
  115 335 Sören Õunap Viljandi, Tartu Kutseharidus Keskus NO 11 0:21:27,9  
  116 271 Harri Toomla   P 5 0:21:28,2  
  117 274 Allan Keng mõisaküla M 46 0:21:35,8  
  118 63 Raiko Elming Karksi Racing Team M 47 0:21:36,3  
  119 180 Mati Mikk Tallinn M 48 0:21:39,4  
  120 1 Anti Kaljumäe Viimsi M 49 0:21:39,6  
  121 155 Kaido Aettik   MV I 24 0:21:40,0  
  122 57 Birgit Murumägi Viljandi suusaklubi NE 4 0:21:47,5  
  123 30 Janek Mõndresku   MV I 25 0:21:53,8  
  124 81 Kristjan Kimmel   M 50 0:21:55,4  
  125 163 Jaak Israel Karksi vald MV I 26 0:21:56,4  
  126 93 Krister Kallas TSK Joosu M 51 0:21:56,7  
  127 178 Oliver Ruus Tallinn M 52 0:21:58,0  
  128 73 Evelin Terro   N 8 0:21:58,2  
  129 282 Oliver Remmelgas Karksi M 53 0:21:58,3  
  130 188 Veiko Vits sauga vald MV I 27 0:21:59,0  
  131 137 Mairo Pukk   MV I 28 0:22:02,5  
  132 244 Danel Mets tartu M 54 0:22:03,0  
  133 100 Arvi Meidla   MV II 9 0:22:03,2  
  134 140 Hans Robin Pelisaar JK Pärnu Kalev P 6 0:22:06,3  
  135 117 Innar Vilumets Karksi-Nuia Spordikool NO 12 0:22:06,9  
  136 254 Kristjan Taidur Staier MV I 29 0:22:10,4  
  137 58 Margit Murumägi Viljandi suusaklubi NE 5 0:22:11,3  
  138 111 Gedly Tugi AKG / Karksi-Nuia Spordikool T 5 0:22:11,5  
  139 38 Keliis Lillemets   T 6 0:22:12,3  
  140 83 Kaido Kadaja   M 55 0:22:12,8  
  141 145 Kaire Roosalk VAK Staier NV I 3 0:22:13,4  
  142 249 Margus Viisut  viljandi vald MV II 10 0:22:16,1  
  143 170 Oliver Giske Karksi M 56 0:22:19,9  
  144 9 Piret Hirv   NV I 4 0:22:21,0  
  145 317 Emilia Valgiste Kuusalu NE 6 0:22:21,2  
  146 95 Einar Kaigas SK Jooksupartner M 57 0:22:29,4  
  147 246 Margus Purtsak karksi vald MV I 30 0:22:29,6  
  148 19 Kaspar Lind   P 7 0:22:31,2  
  149 319 Marju Toom Tõrva NV I 5 0:22:34,8  
  150 226 Andres Keerd Viljandi M 58 0:22:35,8  
  151 20 Andres Arro SK Univere M 59 0:22:36,1  
  152 263 Hardo Kõiv Karksi-Nuia NO 13 0:22:39,2  
  153 264 Mario Kiiber Pärsi küla M 60 0:22:40,2  
  154 175 Helari Reinbach Karksi M 61 0:22:43,3  
  155 283 Ardi Oja Tallinn M 62 0:22:50,3  
  156 290 Kaarel Krjutskov karksi nuia M 63 0:22:51,8  
  157 337 Kerti Einstein Karksi nuia N 9 0:22:57,4  
  158 324 Marko Heinmäe Viljandi VMK M 64 0:22:59,0  
  159 301 Anar Ralja Karksi M 65 0:22:59,9  
  160 166 Madis Agur Viljandi MV I 31 0:23:00,0  
  161 142 Lauri Luptov   PO 5 0:23:00,3  
  162 69 Lauri Tamm Kalevi Jalgrattakool P 8 0:23:00,6  
  163 120 Mariliis Paris   T 7 0:23:05,8  
  164 206 Heike Anette Peltser viljandi T 8 0:23:06,4  
  165 26 Hans Erik Atonen Audentese SK NO 14 0:23:06,5  
  166 330 Leho Saaremägi Tallinn M 68 0:23:08,3  
  167 164 Sigrit Koorep Karksi vald N 10 0:23:12,1  
  168 266 Kaur Siilbek Karksi M 69 0:23:12,4  
  169 24 Fanny Lamp SK Fortis NE 7 0:23:19,9  
  170 56 Bruno Tamm CC Rota Mobilis MV I 32 0:23:24,6  
  171 60 Marten Jesse   NO 15 0:23:24,9  
  172 191 Jan Eerik Kaljula karksi nuia P 9 0:23:25,6  
  173 85 Rasmus Kadaja   PO 6 0:23:27,1  
  174 161 Serelin Zverev VAK Staier NE 8 0:23:29,0  
  175 160 Smilla Sangernebo   NE 9 0:23:30,8  
  176 42 Kaspar Saarem   PO 7 0:23:31,5  
  177 198 Triinu Haavapuu viljandi NV I 6 0:23:31,6  
  178 288 Kaspar Kaasan Loo NO 16 0:23:32,7  
  179 325 Tauri Hussar Karksi-Nuia Spordikool NO 17 0:23:35,5  
  180 37 Kelina Lillemets   NE 10 0:23:37,4  
  181 75 Harly Pelisaar Audentes MV I 33 0:23:38,0  
  182 212 Madis Roosalu Tallinn MV I 34 0:23:39,0  
  183 289 Alari Leevit  viljandi M 70 0:23:40,6  
  184 59 Gerlin Tammoja   NE 11 0:23:43,4  
  185 194 Erki Eikinen Tallinn M 71 0:23:44,2  
  186 76 Annely Kaur Audentes NV I 7 0:23:48,2  
  187 14 Heino Rull   MV I 35 0:23:48,5  
  188 8 Annika Raaga   NV I 8 0:23:49,6  
  189 320 Anne Palgi Viljandi NV I 9 0:23:49,7  
  190 197 Alar Kaljula Tallinn M 72 0:23:55,8  
  191 84 Karmo Kadaja   NO 18 0:24:05,7  
  192 125 Karl-Erik Karu   NO 19 0:24:08,1  
  193 28 Helina Saarman   N 11 0:24:09,7  
  194 311 Ants Suurmets halliste vald M 73 0:24:09,9  
  195 29 Kattri Reinula   NV I 10 0:24:10,4  
  196 116 Elika Kupits   NV I 11 0:24:14,9  
  197 190 Margus Pihlap karksi P 10 0:24:16,2  
  198 171 Toomas Giske Karksi M 74 0:24:17,1  
  199 286 Kaido Raud Viljandi VMK M 75 0:24:17,1  
  200 215 Tarmo Toom Viljandi M 76 0:24:17,3  
  201 321 Emilia Palgi Viljandi NE 12 0:24:22,4  
  202 112 Taimo Tugi   M 77 0:24:23,2  
  203 176 Aavo Tamm Tallinn M 78 0:24:24,8  
  204 141 Emily Naarits   N 12 0:24:26,3  
  205 86 Ilmar Kadaja   MV II 11 0:24:27,4  
  206 248 Andrea Lääne Tabasalu NE 13 0:24:30,0  
  207 3 Reidar Bekker   PO 8 0:24:32,5  
  208 104 Ave Toomingas   NV I 12 0:24:34,2  
  209 228 Priit Soosaar Viljandi MV I 36 0:24:35,4  
  210 202 Geidi Õunap Viljandi T 9 0:24:37,0  
  211 159 Riina Anton   N 13 0:24:39,1  
  212 207 Ülo Kikas viljandi MV II 12 0:24:39,7  
  213 250 Kristiina Sipelgas Tallinn N 14 0:24:40,7  
  214 273 Viljar Tammearu tartu M 79 0:24:43,8  
  215 168 Viktooria Jallai Tallinn N 15 0:24:51,4  
  216 47 Erna Vits   N 16 0:25:01,8  
  217 221 Hain Lamp Harjumaa M 80 0:25:04,9  
  218 99 Cether Jürisson   NE 14 0:25:06,0  
  219 21 Anelle Juuse   NV I 13 0:25:15,4  
  220 11 Oliver Hirv   P 11 0:25:18,0  
  221 132 Rein Tamm   MV I 37 0:25:19,3  
  222 285 Salme Ojamets viljandi NV II 5 0:25:21,9  
  223 129 Ats Rebane   M 81 0:25:25,9  
  224 49 Reigo Veske Staier PO 9 0:25:27,0  
  225 276 Toomas Ronk viljandi MV I 38 0:25:27,9  
  226 77 Arvo Maling   MV I 39 0:25:32,1  
  227 108 Raiko Velbaum Vaprad ja Tumedad M 82 0:25:34,6  
  228 302 Elve Lääts  paikuse NV II 6 0:25:38,0  
  229 336 Stever Pedriks Tallinn PO 10 0:26:05,6  
  230 13 Rety Artla AKG NE 15 0:26:07,6  
  231 328 Argo Kangro Abja M 83 0:26:08,6  
  232 243 Milena Tae Tallinn N 17 0:26:09,9  
  233 109 Külli Hunt   N 18 0:26:10,3  
  234 187 Tauno Sõmmer Karksi, Tallinna Tehnika Kõrkkool M 84 0:26:14,5  
  235 199 Kert Vallas karksi nuia M 85 0:26:14,8  
  236 309 Karin Laurik Tallinn NV I 14 0:26:15,5  
  237 277 Martin Elming Karksi-Nuia MV I 40 0:26:19,4  
  238 181 Robi Mikk Erki Noole Spordikool, Tallinn P 12 0:26:29,8  
  239 224 Leho Lainoja Karksi-Nuia M 86 0:26:33,1  
  240 32 Kersti Univer   N 19 0:26:36,2  
  241 237 Signe Paevere Tallinn N 20 0:26:38,1  
  242 92 Kati Kuusk   N 21 0:26:40,7  
  243 222 Tamo Toodo Karksi M   0:26:41,5  
  244 303 Danel Giske karksi nuia M   0:26:41,7  
  245 40 Ragnar Valdstein Karksi Racing Team M   0:26:41,8  
  246 121 Markus Paris   PO 11 0:26:45,0  
  247 61 Kaire Tammoja   NV I 15 0:26:50,1  
  248 23 Heneli Lamp   NV I 16 0:26:51,0  
  249 101 Andi Sõmmer Karksi-Nuia Rattaklubi MV II 13 0:26:52,7  
  250 308 Alar Allik viljandi vald M 87 0:26:54,3  
  251 169 Martin Kangur Karksi M 88 0:26:55,0  
  252 150 Merlin Miido Tallinn N 22 0:27:15,6  
  253 262 Jaanus Kuusler Keila M 89 0:27:20,5  
  254 220 Kätlin Atonen Kiili  NV I 17 0:27:26,4  
  255 179 Reti Ruubel Tallinn NV I 18 0:27:35,1  
  256 126 Marika Virit   NV II 7 0:27:36,5  
  257 201 Lisette Välja Audru T 10 0:27:41,3  
  258 55 Marko Pugal   M 90 0:27:45,5  
  259 275 Jaanus Johanson viljandi MV I 41 0:27:48,2  
  260 295 Robert Sõber Harjumaa P 13 0:27:51,4  
  261 326 Marleen Riiner Viljandi T 11 0:27:58,5  
  262 162 Almar Kalam   M 91 0:28:21,9  
  263 131 Tuuli Vaarak   N 23 0:28:23,1  
  264 216 Kristy Kaljumäe Viimsi, EBS N 24 0:28:23,9  
  265 193 Merli Gilden Tallinn N 25 0:28:27,9  
  266 2 Aivar Bekker   MV II 14 0:28:29,8  
  267 312 Karl markus Laks Elva P 14 0:29:12,8  
  268 80 Luule Medijainen   NV II 8 0:29:15,1  
  269 149 Markus Pulk   P 15 0:29:17,7  
  270 177 Hedly Küper Viljandi T 12 0:29:19,0  
  271 256 Kalle Liebert   MV I 42 0:29:22,4  
  272 186 Emili Maiste Tallinn T 13 0:29:30,8  
  273 210 Margit Kink Viljandi, Vanavõidu Kutseharidus Keskus N 26 0:29:31,8  
  274 313 Rebecca Villem Viljandi T 14 0:29:39,3  
  275 229 Mehis Ero Karksi PO 12 0:29:53,3  
  276 296 Elli Vendla olustvere NV II 9 0:30:22,9  
  277 54 Garmen Martsik   NV I 19 0:30:24,8  
  278 143 Trine Marie Varik Jüri T 15 0:30:38,7  
  279 291 Helen Rebane karksi nuia N 27 0:30:43,0  
  280 45 Reta Poolak   NE 16 0:30:43,5  
  281 293 Antti Sõber Harjumaa M 93 0:30:44,9  
  282 269 Ksenja Mets tartu N 28 0:30:46,6  
  283 270 Brigitta Uibo Karksi T 16 0:30:51,3  
  284 12 Annika Artla KNL NV I 20 0:30:58,7  
  285 333 Piia Bergstein Karksi, Tallinna Tehnika Kõrkkool N 29 0:31:05,6  
  286 110 Maarika Meier   NV I 21 0:31:15,7  
  287 165 Kati Agur viljandi NV I 22 0:31:24,6  
  288 227 Ulvrika Tolberg  Viljandi NV I 23 0:31:39,5  
  289 208 Mariliis Jakobson viljandi N 30 0:31:44,9  
  290 323 Elin Anijärv Viljandi T 17 0:32:11,2  
  291 292 Karl Kaasan Loo P 16 0:32:25,8  
  292 44 Brita Poolak   NE 17 0:33:41,2  
  293 322 Gaido Oja Viljandi MV I 43 0:34:01,2  
  294 124 Markko Karu   P 17 0:34:06,1  
  295 184 Mete-Mari Oidemaa Lilli T 18 0:34:07,7  
  296 183 Sten-Tippo Oidemaa Lilli P 18 0:34:07,9  
  297 136 Oscar Sõber Harjumaa P 19 0:34:09,0  
  298 71 Triin Müür-Loit   N 31 0:34:13,1  
  299 123 Ille Karu   NV I 24 0:34:22,7  
  300 185 Katrin Maiste Tallinn NV I 25 0:34:23,5  
  301 205 Monika Erreline Karksi nuia kepikõnd 1 0:34:40,0  
  302 260 Joonas Koppel   M 94 0:34:45,3  
  303 307 Anneli Savolainen Viljandi vald N 32 0:35:13,3  
  304 97 Tõnu Tammemäe   M 95 0:35:18,4  
  305 102 Eve Sõmmer Karksi-Nuia Rattaklubi NV II 10 0:35:32,9  
  306 105 Inge Peetersoo   Kepikõnd 2 0:35:50,4  
  307 106 Helen Takk   Kepikõnd 3 0:35:59,9  
  308 294 Kristi Sõber Harjumaa N 33 0:36:15,6  
  309 146 Liis Mutle   Kepikõnd 4 0:36:31,9  
  310 89 Anne Ponder   Kepikõnd 5 0:36:42,5  
  311 152 Kaia Kuusler Tallinn N 34 0:36:43,1  
  312 98 Jaanika Tammemäe   N 35 0:36:43,4  
  313 241 Veronika Vassiljeva   N 36 0:37:50,1  
  314 284 Milvi Jaago tuhalaane Kepikõnd 6 0:39:25,8  
  315 300 Annely Kuul tuhalaane Kepikõnd 7 0:39:27,6  
  316 50 Reelika Veske   Kepikõnd 8 0:39:49,6  
  317 130 Maris Liinat   Kepikõnd 9 0:41:32,3  
  318 128 Laura Liinat   Kepikõnd 10 0:41:34,2  
  319 173 Kermo Tamm Kiili P 20 0:47:15,4  
  320 68 Monika Tamm   Kepikõnd 11 0:47:18,8  
  321 174 Maili Küber Tallinn NV I 26 0:47:19,1  
  322 65 Meeli Loite   Kepikõnd 12 0:48:56,2  
  323 64 Anneli Loite   Kepikõnd 13 0:50:30,3  
  324 91 Kati Kukk   Kepikõnd 14 0:59:29,4  
  325 90 Airi Kukk   Kepikõnd 15 0:59:36,2  
  326 115 Merilin Laas   Kepikõnd 16 1:03:32,2  
  327 114 Merle Järv   NV I 27 1:03:33,5