SAKU JOOKSUPÄEV Korraldaja: Saku Suusaklubi  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  8.06.2014 SAKU TERVISERADA Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  1. start kl 11:15:00,     2 km maastikul  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 27 Helger Õun   Noormehed II 1 08:39,0  
  2 26 Herlent Krik Tallinna Kalev Noormehed II 2 09:00,9  
  3 14 Edvin Kabanen Džuudoklubi Aitado Noormehed I 1 09:06,3  
  4 39 Edit Kannel Norma OK N 35 1 09:14,2  
  5 22 Helen Tarlap Porter Racing Neiud I 1 09:30,7  
  6 55 Jaak Juha   M 55 1 09:31,7  
  7 15 Geir Hans Sügis Saku Korvpalliklubi Noormehed I 2 09:41,1  
  8 31 Stina Aava 21CC/GAG Neiud II 1 09:48,2  
  9 8 Argo Raie   Noormehed I 3 09:50,6  
  10 5 Reimo Gert Laaspere Danceland Noormehed I 4 09:54,9  
  11 40 Eve Kitvel   N 35 2 09:55,0  
  12 46 Kaire Vühner   N 35 3 09:55,5  
  13 13 Hugo Rubert Vahimets   Noormehed I 5 09:59,0  
  14 41 Kristiina Kõll-Grünberg Porter Racing N 35 4 10:01,1  
  15 3 Henry Grünberg Porter Racing Noormehed I 6 10:01,5  
  16 58 Arne Zirk Saku Suusaklubi M 55 2 10:07,8  
  17 45 Annely Saar Saku Õlletehase SK N 35 5 10:09,5  
  18 1 Richard Ader Porter Racing Noormehed I 7 10:16,6  
  19 16 Hanna Heinsaar Nõmme Rattaklubi Neiud I 2 10:20,8  
  20 10 Hannes-Markus Selde   Noormehed I 8 10:21,1  
  21 34 Karoliina Vahenõmm Alpi Noored Neiud II 2 10:24,8  
  22 21 Mailis Mäesalu   Neiud I 3 10:32,8  
  23 2 Rauno Arike   Noormehed I 9 10:33,7  
  24 4 Markus Kuusik Saku Gümnaasium Noormehed I 10 10:41,1  
  25 17 Karin Kasak   Neiud I 4 10:50,7  
  26 59 Toomas Valgma Saku Suusaklubi M 55 3 10:51,0  
  27 38 Liis Grünberg Porter Racing N 35 6 10:59,0  
  28 36 Laura-Maria Vahimets   Neiud II 3 11:07,6  
  29 43 Diana Põld   N 35 7 11:14,5  
  30 32 Christiin-Pauliin Kivi   Neiud II 4 11:31,2  
  31 9 Kristofer Rajasalu   Noormehed I 11 11:42,7  
  32 47 Epp Pohlak Saku Suusaklubi N 35 8 12:06,2  
  33 52 Kadri Tinits Saku Suusaklubi N 50 1 12:06,6  
  34 56 Ants Pertelson Saku Suusaklubi M 55 4 13:01,4  
  35 53 Heli Kaselaan Saku Suusaklubi N 50 2 13:09,9  
  36 51 Marika Ruberg   N 50 3 13:10,2  
  37 6 Oll Older   Noormehed I 12 13:42,3  
  38 23 Kaisa Triin Arike   Neiud I 5 14:41,8  
  39 35 Triinu Vahenõmm Alpi Noored Neiud II 5 17:05,1  
   
   
  2. start kl 11:15:00,     3,5 km ring maastikul  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring  
  1 136 Taavo Tinno Saku Suusaklubi M 1 27:32,7 14:06,7 13:26,0  
  2 132 Lauri Malsroos Saue Tammed M 2 29:42,3 14:28,3 15:14,0  
  3 134 Silver Siimon   M 3 31:03,5 15:21,5 15:42,0  
  4 131 Alvar Jõgeva   M 4 31:44,2 15:14,2 16:30,0  
  5 139 Jaak Tarvis   M 5 33:31,4 16:01,3 17:30,1  
  6 130 Priit Grünberg Porter Racing M 6 34:01,9 17:03,2 16:58,7  
  7 135 Toomas Zaletajev   M 7 35:05,8 17:33,0 17:32,8  
  8 138 Peeter Puio   M 8 41:25,0 19:07,0 22:18,0  
  9 151 Aimar Pedari   M 40 1 15:01,4 15:01,4    
  10 148 Aivar Kuusmik   M 40 2 15:18,7 15:18,7    
  11 149 Paavo Nael Porter Racing M 40 3 15:45,5 15:45,5    
  12 159 Susan Pihelgas Saue Tammed N 1 15:54,1 15:54,1    
  13 145 Harry Grünberg Porter Racing M 40 4 16:19,3 16:19,3    
  14 146 Olev Kitvel   M 40 5 16:26,9 16:26,9    
  15 154 Marko Vahimets   M 40 6 17:11,3 17:11,3    
  16 150 Siim Older Saku Suusaklubi M 40 7 18:06,1 18:06,1    
  17 156 Neem Nikker   M 40 8 18:46,6 18:46,6    
  18 155 Peeter Leidma   M 40 9 19:42,9 19:42,9    
  19 157 Merlin Kaselaan   N 2 19:46,6 19:46,6    
  20 158 Maret Kasterpalu Porter Racing N 3 19:49,6 19:49,6    
  21 147 Andres Krik Saku SK M 40 10 21:59,6 21:59,6    
  22 160 Mari-Ann Voogla   N 4 23:25,0 23:25,0