HAAPSALU MARATON 2014 Korraldaja - Organizer: Spordiklubi Suusahunt MTÜ  
   
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
   
  18.05.2014 HAAPSALU Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  maratonidistants 42,195 km - Risti-Haapsalu  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 91 Kalev Õisnurm   jooks M 1 2:46:43,0  
  2 53 Aleksei Saveljev   jooks M 2 2:58:32,8  
  3 79 Allan-Peeter Jaaska   jooks M 3 3:03:52,2  
  4 87 Taavi Tubilis   jooks M 4 3:18:26,7  
  5 73 Antti Järvinen   jooks M 5 3:24:59,0  
  6 80 Tarmo Reitsnik   jooks M 6 3:27:59,6  
  7 25 Erkki Etverk   jooks M 7 3:30:37,5  
  8 102 Margus Luhtoja   jooks M 8 3:35:17,6  
  9 9 Maido Kaljur   jooks M 9 3:36:01,9  
  10 12 Jüri Siht   jooks M 10 3:39:40,6  
  11 13 Marek Mustonen   jooks M 11 3:40:56,4  
  12 46 Peep Leino   jooks M 12 3:41:27,6  
  13 66 Karel Kõiv   jooks M 13 3:42:14,9  
  14 39 Erki Veeroos   jooks M 14 3:43:43,3  
  15 72 Anna-Leena Korhonen   jooks N 1 3:44:35,3  
  16 68 Margus Merivälja   jooks M 15 3:47:12,2  
  17 11 Mardo Moumets   jooks M 16 3:47:13,8  
  18 45 Kristel Tuul   jooks N 2 3:48:06,4  
  19 20 Margus Grahv   jooks M 17 3:49:14,7  
  20 100 Ivo Miller   jooks M 18 3:50:10,1  
  21 34 Janek Käärd   jooks M 19 3:51:19,0  
  22 86 Priit Tsirp   jooks M 20 3:51:44,1  
  23 47 Margus Püvi   jooks M 21 3:58:40,2  
  24 17 Kaupo Lepasepp   jooks M 22 4:02:03,4  
  25 10 Lauri Tanner   jooks M 23 4:03:16,0  
  26 2 Meelis Atonen   jooks M 24 4:03:34,7  
  27 90 Pertti Rass   jooks M 25 4:06:18,8  
  28 97 Meelis Koskaru   jooks M 26 4:09:26,8  
  29 55 Roman Errapart   jooks M 27 4:10:42,9  
  30 19 Indrek Mägi   jooks M 28 4:11:19,5  
  31 105 Margus Sepp   jooks M 29 4:13:20,0  
  32 43 Andrus Rüütelmaa   jooks M 30 4:14:08,8  
  33 56 Erik Jõgi   jooks M 31 4:14:11,2  
  34 93 Juhan Telling   jooks M 32 4:15:16,3  
  35 6 Marika Roopärg   jooks N 3 4:15:17,9  
  36 77 Maret Valk   jooks N 4 4:15:47,7  
  37 31 Andrus Sults   jooks M 33 4:16:30,9  
  38 54 Marden Muuk   jooks M 34 4:17:27,4  
  39 59 Kuldar Kongo   jooks M 35 4:19:40,9  
  40 44 Raul Köster   jooks M 36 4:21:20,6  
  41 58 Lisa-Maria Lõoke   jooks N 5 4:21:20,9  
  42 15 Paavo Nael   jooks M 37 4:21:58,6  
  43 71 Astrid Asi   jooks N 6 4:22:05,5  
  44 29 Andi Toomsalu   jooks M 38 4:22:25,9  
  45 83 Indrek Pak   jooks M 39 4:22:52,4  
  46 76 Ly Märss   jooks N 7 4:23:21,7  
  47 111 Silja Palus   jooks N 8 4:25:37,4  
  48 103 Andrus Rämmann   jooks M 40 4:27:58,1  
  49 88 Targo Tennisberg   jooks M 41 4:34:39,8  
  50 42 Henri Haldre   jooks M 42 4:36:23,2  
  51 1 Ain-Ivar   Tupp   jooks M 43 4:36:23,3  
  52 21 Urmas Arro   jooks M 44 4:38:18,4  
  53 5 Kalev Kallemets   jooks M 45 4:38:26,8  
  54 85 Madis Pajo   jooks M 46 4:39:16,0  
  55 7 Varmo Vares   jooks M 47 4:41:30,8  
  56 82 Erki Lillemägi   jooks M 48 4:41:32,8  
  57 74 Martti Raavel   jooks M 49 4:41:32,9  
  58 84 Mati Jaaku   jooks M 50 4:42:43,0  
  59 101 Hannes Viherpuu   jooks M 51 4:43:11,2  
  60 70 Taisi Kõiv   jooks N 9 4:44:49.3  
  61 104 Toomas Ronk   jooks M 52 4:48:32.1  
  62 78 Inga Parve   jooks N 10 4:48:37.0  
  63 92 Ott Rootare   jooks M 53 4:49:35.7  
  64 4 Vahur Samberk   jooks M 54 4:53:17.4  
  65 33 Rein Timofejev   jooks M 55 4:53:18.2  
  66 22 Marek Atonen   jooks M 56 4:53:52.8  
  67 81 Viktor Pähklamäe   jooks M 57 4:55:57.3  
  68 38 Rain Lelle   jooks M 58 4:58:48.6  
  69 41 Jaanika Kindlam   jooks N 11 4:58:49.0  
  70 57 Maichl Suur   jooks N 12 5:03:03.9  
  71 48 Raido Kängsepp   jooks M 59 5:03:59.3  
  72 106 Sergei Lõžin   jooks M 60 5:04:26.9  
  73 99 Mart Onemar   jooks M 61 5:06:11.0  
  74 35 Janek Oblikas   jooks M 62 5:08:51.1  
  75 14 Heiki  Rebane   jooks M 63 5:11:55.9  
  76 94 Erki Kukk   jooks M 64 5:13:05.1  
  77 98 Katrin Gabrel   jooks N 13 5:22:14.2  
  78 16 Kristjan Tulp   jooks M 65 5:25:32.9  
  79 50 Liina Meerits   jooks N 14 5:25:33.1  
  80 37 Ants Ammon   jooks M 66 5:29:19.3  
  81 36 Anne Lõhmus   jooks N 15 5:29:21.4  
  82 51 Leili Teeväli   jooks N 16 5:40:39.8  
  83 3 Raili Friedemann   jooks N 17 5:43:20.9  
  84 75 Silvi Reiman   kepikõnd N 1 5:49:03.6  
  85 28 Simo Sepp   jooks M 67 5:57:51.6  
  86 23 Aire Nilb   kepikõnd N 2 6:02:19.9  
  87 64 Tanel Kadai   jooks M 68 6:03:34.3  
  88 95 Tiit Kivisild   kepikõnd M 1 6:05:08.2  
  89 26 Kaisa Peiker   kepikõnd M 2 6:06:09.0  
  90 27 Erkki Vähi   kepikõnd M 3 6:06:09.6  
  91 8 Ivi Õunapuu   kepikõnd N 3 6:07:43.8  
  92 60 Taivo Tolli   kepikõnd M 4 6:26:47.4  
  93 24 Tea  Saak   kepikõnd N 4 6:35:03.1  
  94 65 Linda Andrusa   kepikõnd M 5 6:58:05.6  
  95 18 Koidu Laanemets   kepikõnd M 6 7:05:58.7  
   
   
   
  10-km distants - Haapsalu tänavad, (10,7 km)  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 239 Reio Ridalaan   jooks M 1 0:37:56,4  
  2 276 Argo Jõesoo   jooks M 2 0:37:59,1  
  3 289 Lauri Luik   jooks M 3 0:39:09,1  
  4 227 Ain Kilk   jooks M 4 0:39:20,7  
  5 248 Heigo Hein   jooks M 5 0:42:13,3  
  6 214 Antipov Vitali   jooks M 6 0:42:58,0  
  7 249 Teno Ilves   jooks M 7 0:43:29,3  
  8 253 Ain Mihkelson   jooks M 8 0:47:05,2  
  9 224 Taavi Kasela   jooks M 9 0:48:03,7  
  10 234 Toomas Pärnassalu    jooks M 10 0:48:41,1  
  11 252 Marina Järve   jooks N 1 0:49:35,6  
  12 287 Heinar Kaasik   jooks M 11 0:49:41,1  
  13 250 Taivo Daub   jooks M 12 0:49:50,3  
  14 235 Raimond Ojalill   jooks M 13 0:50:53,9  
  15 215 Ragnar Lelle   jooks M 14 0:51:13,9  
  16 251 Einar Järve   jooks M 15 0:53:14,0  
  17 316 Andrus Treiberg   jooks M 16 0:55:03,6  
  18 256 Jaan  Saviir    kõnd M 1 0:55:14,5  
  19 231 Vallo Vilta   jooks M 17 0:55:19,1  
  20 217 Kristjan Kosk   jooks M 18 0:55:20,6  
  21 246 Grete Lehemaa   jooks N 2 0:55:20,7  
  22 222 Simre Soon   jooks M 19 0:55:41,4  
  23 258 Maret Saat   jooks N 3 0:56:31,6  
  24 245 Eva-Liisa Õng   jooks N 4 0:58:08,7  
  25 300 Uku-Torm Tillo   jooks M 20 0:59:26,0  
  26 241 Kadi Tobreluts   jooks N 5 0:59:33,0  
  27 210 Marti Vaksmann   jooks M 21 1:00:09,8  
  28 203 Eike Mällo   jooks N 6 1:00:53,6  
  29 213 Katre Paulman   jooks N 7 1:02:07,2  
  30 226 Vello Reesaar   jooks M 22 1:02:50,7  
  31 243 Renno Rebane   jooks M 23 1:02:55,8  
  32 205 Gunnar  Haapsal   jooks M 24 1:02:57,8  
  33 242 Eveliine Erm   jooks N 8 1:03:04,9  
  34 208 Ergi Saak   jooks M 25 1:03:33,3  
  35 218 Katre Martsepp   jooks N 9 1:05:08,2  
  36 257 Kairit Kaasik   jooks N 10 1:05:09,5  
  37 221 Liina Davõdova   jooks N 11 1:05:32,6  
  38 202 Mari-Liis Kaljur   jooks N 12 1:05:50,0  
  39 204 Kaidi Haapsal   jooks N 13 1:06:06,1  
  40 266 Maily Märss   jooks N 14 1:06:43,3  
  41 223 Triin Mägi   jooks N 15 1:06:49,2  
  42 209 Annela Kuhi   jooks N 16 1:07:53,4  
  43 232 Paula Proos   jooks N 17 1:14:03,1  
  44 225 Maarja-Eliisabet Mäe   jooks N 18 1:17:02,3  
  45 207 Everyn Kallemets   kõnd N 1 1:30:30,9  
  46 254 Rutt Daub   kõnd N 2 1:31:50,3  
  47 238 Lisete Link   jooks N 19 1:34:12,0  
  48 236 Marilin Kotsar   jooks N 20 1:34:13,4  
  49 233 Katrin Altmets   kõnd N 3 1:34:34,6  
  50 212 Mari Rell   kõnd N 4 1:36:54,3  
  51 229 Jennifer Marisse Cohen   kõnd N 5 1:40:55,2  
  52 228 Riina Cohen   kõnd N 6 1:40:57,1  
  53 255 Elna Siimberg   kõnd N 7 1:48:07,8  
  54 206 Sirje Siimberg   kõnd N 8 1:48:07,9  
  55 240 Mia Krips   jooks N 21 1:53:16,3  
  56 220 Anneli Katkosilt   jooks N 22 1:53:17,7