HAANJA JALA 100 2014 (Ultramaraton) Korraldaja: Spordiklubi Haanja Rattamaratonid, Ain-Ivar Tupp  
     
  1.11.2014 Haanja Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)   
  www.antrotsenter.ee  
   
  ULTRAMARATON 100 km Temperatuur +1 kuni - 4 kraadi C  
  Ringi pikkus 6,67 km, raskel maastikul, 73 tõusumeetrit ringi kohta Pilves, vahepeal sadas lörtsi  
  Start kl 7:00:00 Tuul 2 - 3 m/s  
   
   
  Üldjärjestus Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht Tulemus 1 Ring 2 Ring 3 Ring 4 Ring 5 Ring 6 Ring 7 Ring 8 Ring 9 Ring 10 Ring 11 Ring 12 Ring 13 Ring 14 Ring 15 Ring  
  1 162 Rait Ratasepp TriSmile M 1 8:16:19,7 0:29:59,0 0:30:34,3 0:31:06,1 0:30:57,0 0:31:26,4 0:31:27,0 0:32:27,0 0:31:46,0 0:32:19,0 0:34:18,5 0:34:57,0 0:36:09,4 0:35:40,1 0:36:44,0 0:36:28,9  
  2 130 Lauri Valdmaa Vääna-Jõesuu M 2 8:34:35,1 0:32:21,1 0:33:39,0 0:30:47,6 0:31:14,2 0:32:17,0 0:32:19,8 0:33:38,0 0:33:49,2 0:34:43,7 0:35:21,0 0:36:10,8 0:36:26,0 0:36:49,7 0:37:28,0 0:37:30,0  
  3 114 Hannes Veide Saint-Gobain Glass SE M 3 8:39:20,4 0:32:58,8 0:32:59,0 0:30:37,0 0:29:19,0 0:29:14,5 0:31:21,1 0:34:43,3 0:34:38,0 0:35:50,0 0:35:30,0 0:36:44,1 0:38:32,0 0:39:58,1 0:39:40,5 0:37:15,0  
  4 128 Cris Poll Estonian Ultrarunners Team  M 4 8:46:21,5 0:34:28,0 0:34:38,4 0:34:49,1 0:34:22,1 0:34:39,0 0:34:32,4 0:34:32,1 0:34:21,0 0:34:33,3 0:35:02,0 0:35:59,5 0:39:15,0 0:38:39,2 0:34:32,0 0:31:58,4  
  5 140 Valdis Nilovs VSK Noskrien/LSC/Maratona klubs/SK Ozolnieki/OgresSC M 5 8:48:40,2 0:26:36,9 0:27:31,0 0:27:52,0 0:28:53,0 0:29:40,0 0:35:09,7 0:36:58,0 0:36:59,4 0:39:08,0 0:42:23,2 0:40:45,0 0:38:00,0 0:39:43,0 0:41:35,3 0:37:25,7  
  6 109 Kaido Vetevoog FB Jooskmine M 6 9:51:27,6 0:35:31,0 0:36:02,4 0:35:00,0 0:34:46,1 0:36:17,5 0:37:48,0 0:38:15,3 0:39:55,0 0:41:59,4 0:45:23,1 0:42:05,0 0:40:50,0 0:41:23,0 0:42:13,0 0:43:58,8  
  7 107 Aivar Luud Estonian Ultrarunners Team M 7 9:51:31,6 0:37:07,8 0:37:21,0 0:37:49,1 0:37:31,0 0:37:24,3 0:38:36,0 0:40:05,2 0:39:49,0 0:40:10,1 0:43:10,8 0:41:43,0 0:39:26,0 0:41:22,0 0:42:20,2 0:37:36,1  
  8 176 Peeter Vennikas Estonian Ultrarunners Team M 8 9:51:31,7 0:36:21,9 0:37:05,0 0:37:02,0 0:38:05,2 0:38:27,0 0:38:47,1 0:40:06,0 0:39:48,0 0:40:10,5 0:43:11,2 0:40:56,0 0:40:12,4 0:41:22,0 0:42:21,0 0:37:36,4  
  9 182 Laimonis Skadins VSK Noskrien / Babite M 9 9:57:31,6 0:30:32,1 0:31:52,3 0:33:08,1 0:32:35,0 0:34:35,0 0:36:56,0 0:44:19,5 0:40:54,0 0:42:58,6 0:43:45,0 0:46:08,9 0:51:53,0 0:41:49,0 0:42:28,1 0:43:37,0  
  10 177 Sander Hannus 42koma M 10 10:10:54,8 0:34:08,3 0:36:10,1 0:34:59,2 0:37:29,0 0:35:49,6 0:38:45,0 0:41:41,0 0:36:33,1 0:50:49,1 0:50:16,0 0:50:00,7 0:47:16,0 0:43:59,3 0:40:39,0 0:32:19,4  
  11 173 Rain Bõmberg JK Piraaja M 11 10:16:11,9 0:36:23,8 0:38:16,0 0:37:41,0 0:38:54,5 0:37:47,0 0:37:21,3 0:38:45,0 0:39:20,0 0:39:31,0 0:43:24,0 0:42:56,6 0:48:24,0 0:43:59,1 0:46:21,3 0:47:07,3  
  12 102 Tõnu Hendrikson Haanja RK M 12 10:33:36,5 0:39:32,5 0:41:01,3 0:40:13,0 0:40:52,5 0:40:47,3 0:41:14,0 0:41:59,0 0:43:05,3 0:46:52,4 0:47:35,0 0:44:04,1 0:42:27,0 0:41:15,3 0:41:24,2 0:41:13,6  
  13 122 Toomas Unt KL Tallinn Nõmme M 13 10:34:10,1 0:36:22,6 0:37:55,1 0:37:09,0 0:36:30,0 0:38:05,6 0:37:25,0 0:38:50,0 0:38:43,0 0:40:44,0 0:45:03,2 0:44:28,0 1:04:29,0 0:45:11,9 0:45:41,0 0:47:32,7  
  14 183 Mari Boikov Tallinn N 1 10:34:44,6 0:35:29,9 0:36:04,0 0:35:00,0 0:34:49,5 0:36:09,1 0:39:53,0 0:38:03,4 0:39:45,0 0:44:12,1 0:44:10,0 0:50:21,0 0:53:26,5 0:42:20,2 0:50:27,0 0:54:33,9  
  15 190 Martins Sirmais   M 14 10:41:24,0 0:36:26,3 0:35:45,1 0:36:24,4 0:42:08,0 0:37:58,0 0:41:57,3 0:45:15,0 0:46:12,1 0:45:35,4 0:46:10,0 0:47:47,3 0:46:21,0 0:46:02,0 0:45:14,5 0:42:07,6  
  16 171 Ants Isak Hallimäe küla M 15 10:43:29,1 0:39:32,9 0:41:02,0 0:40:11,2 0:40:54,1 0:40:46,2 0:41:14,1 0:42:06,0 0:44:28,1 0:47:12,4 0:42:47,0 0:43:36,1 0:43:14,3 0:44:32,0 0:44:57,0 0:46:55,7  
  17 182 Matiss Vecvagaris Nergas M 16 10:44:41,0 0:47:24,8 0:42:16,0 0:50:03,0 0:41:09,0 0:41:33,4 0:41:12,0 0:42:13,0 0:41:24,0 0:41:30,1 0:41:23,2 0:41:57,0 0:43:24,1 0:42:53,1 0:43:25,0 0:42:53,3  
  18 164 Tõnu Ilves Tartu M 17 10:48:44,7 0:36:25,9 0:37:53,0 0:40:17,0 0:38:40,2 0:40:35,0 0:40:56,0 0:41:53,0 0:42:57,0 0:44:12,0 0:47:16,5 0:44:21,1 0:46:43,0 0:47:12,1 0:51:36,0 0:47:46,9  
  19 165 Elin Ilves Tartu N 2 10:48:45,4 0:36:26,5 0:37:53,3 0:40:17,0 0:38:40,0 0:40:36,0 0:40:56,2 0:41:54,0 0:42:56,0 0:45:21,5 0:46:06,0 0:44:21,0 0:46:44,0 0:47:10,5 0:51:36,0 0:47:47,4  
  20 141 Andris Spruds VSK Noskrien M 18 10:51:12,2 0:39:49,1 0:43:26,8 0:37:32,0 0:38:02,2 0:36:19,0 0:37:32,0 0:40:24,4 0:40:49,1 0:47:00,0 0:47:46,0 0:46:49,3 0:45:16,0 0:50:19,4 0:50:04,2 0:50:02,7  
  21 144 Peeter Hendrikson Ekstreempark M 19 10:58:57,8 0:39:32,4 0:41:04,5 0:42:42,0 0:38:23,5 0:40:47,4 0:41:14,0 0:41:57,0 0:44:21,0 0:45:38,0 0:50:56,0 0:47:57,7 0:46:18,0 0:45:47,4 0:47:16,1 0:45:02,8  
  22 103 Tarvo Siim Jussikese 7 sõpra M 20 10:59:35,1 0:41:17,6 0:40:38,2 0:44:19,0 0:39:49,0 0:40:00,6 0:42:50,0 0:44:02,3 0:43:55,1 0:43:55,0 0:47:48,2 0:43:54,0 0:45:45,6 0:47:10,0 0:51:44,5 0:42:26,0  
  23 145 Andres Seppel Tallinn M 21 11:11:51,9 0:34:04,1 0:32:38,5 0:31:48,1 0:32:33,0 0:33:10,5 0:36:11,0 0:37:30,3 0:42:35,0 0:54:09,0 0:48:51,0 0:58:22,5 0:50:13,0 1:00:40,1 1:04:34,0 0:54:31,8  
  24 183 Sigita Vace Nergas N 3 11:19:39,2 0:45:18,0 0:44:12,9 0:42:34,0 0:41:40,3 0:42:10,0 0:41:20,0 0:45:20,1 0:43:43,0 0:42:49,1 0:44:48,0 0:52:04,5 0:44:32,3 0:52:39,0 0:49:21,3 0:47:06,7  
  25 121 Ragnar Virma Ultra Neon Ultra Runners M 22 11:23:38,6 0:36:08,0 0:38:09,4 0:37:03,3 0:39:43,0 0:40:15,3 0:44:25,0 0:47:37,8 0:46:25,0 0:47:22,2 0:51:56,0 0:54:55,0 0:48:46,0 0:53:15,0 0:51:31,1 0:46:06,5  
  26 174 Ivo Miller Ääsmäe M 23 11:27:16,1 0:35:40,6 0:37:39,1 0:38:59,0 0:40:30,0 0:42:46,0 0:47:29,0 0:44:02,7 0:44:56,1 0:45:50,0 0:48:11,2 0:53:38,0 0:56:26,6 0:50:03,0 0:49:31,0 0:51:33,8  
  27 154 Ülar  Aasa Elioni SK M 24 11:45:25,6 0:36:39,6 0:37:02,0 0:38:48,3 0:41:36,0 0:45:18,4 0:48:56,0 0:50:08,6 0:49:24,0 0:48:56,0 0:51:15,0 0:49:32,9 0:56:16,0 0:50:13,5 0:50:29,0 0:50:50,3  
  28 159 Erko Kurvits SK Keremeister M 25 11:56:05,1 0:41:33,0 0:40:20,0 0:40:02,4 0:40:39,1 0:42:03,0 0:43:18,0 0:43:37,1 0:46:06,7 0:50:11,0 0:46:37,1 0:46:26,0 0:49:23,2 0:51:17,0 1:07:34,1 1:06:57,4  
  29 175 Tõnis Tali Hawaii Express/Prorunner M 26 11:57:40,4 0:39:08,5 0:38:54,2 0:39:52,0 0:39:11,7 0:40:50,0 0:43:11,0 0:45:31,1 0:48:23,0 0:47:45,6 0:51:44,0 1:03:50,7 0:54:32,0 0:57:35,0 0:48:19,3 0:58:52,3  
  30 125 Dace Veipa VSK Noskrien N 4 11:58:34,3 0:40:55,1 0:40:03,1 0:40:40,7 0:41:15,0 0:43:25,0 0:46:41,3 0:49:11,0 0:54:24,2 0:48:29,0 0:49:32,0 0:51:18,6 0:52:41,0 0:54:23,3 0:54:16,0 0:51:19,0  
  31 169 Urmas Kadak Sparta M 27 12:11:48,1 0:42:07,8 0:44:07,0 0:43:02,0 0:44:37,6 0:46:03,0 0:51:09,0 0:51:04,5 0:54:08,0 0:52:03,0 0:53:41,0 0:49:22,6 0:49:12,0 0:51:23,1 0:50:31,4 0:49:16,1  
  32 167 Heno Ivanov Tartu M 28 12:16:57,9 0:36:05,9 0:38:05,0 0:37:54,2 0:40:02,0 0:41:54,5 0:43:52,0 0:46:28,3 0:48:34,0 0:51:24,4 0:56:27,1 0:56:07,0 0:58:22,9 1:00:28,0 1:04:34,0 0:56:38,6  
  33 152 Mart Maasikrand Estonian Ultrarunnres Team M 29 12:18:26,3 0:43:18,7 0:44:35,1 0:46:20,0 0:48:02,0 0:48:16,1 0:46:00,1 0:46:35,0 0:47:49,4 0:51:46,1 0:48:45,2 0:55:48,2 0:50:09,0 0:53:36,0 0:54:33,0 0:52:52,4  
  34 168 Erik Jõgi Coddeborne M 30 12:23:09,5 0:41:05,4 0:40:46,1 0:40:25,0 0:42:27,1 0:43:09,0 0:44:58,0 0:45:54,8 0:49:52,0 0:53:33,0 0:53:26,3 0:52:54,0 0:53:33,5 0:55:39,2 1:06:40,0 0:58:46,1  
  35 156 Indrek  Reitkam TriSmile M 31 12:23:09,8 0:46:38,0 0:43:00,9 0:43:10,0 0:43:07,0 0:42:28,3 0:45:58,0 0:44:34,6 0:50:05,1 0:49:18,0 0:48:52,4 0:51:14,0 0:53:39,0 0:55:35,3 1:06:43,0 0:58:46,2  
  36 147 Priit Mõtsmees TriSmile M 32 12:33:36,2 0:44:11,1 0:43:32,0 0:43:56,8 0:47:41,0 0:45:30,0 0:47:39,2 0:49:56,1 0:49:19,2 0:51:20,0 0:51:58,6 0:54:38,0 1:01:49,8 0:55:35,0 0:54:36,7 0:51:52,7  
  37 134 Lauma Cernevska VSK Noskrien N 5 12:43:45,9 0:41:52,3 0:42:33,5 0:43:27,0 0:49:16,0 0:51:13,4 0:46:07,0 0:54:04,3 0:49:18,0 1:01:24,2 0:53:10,0 0:55:25,0 0:58:36,6 1:00:19,1 0:46:52,0 0:50:07,5  
  38 188 Vikotrs Suborins   M 33 12:47:05,6 0:40:25,0 0:40:49,8 0:42:35,0 0:45:42,2 0:47:42,0 0:49:21,5 0:51:00,0 0:50:41,0 0:52:07,3 0:54:03,0 0:57:17,0 0:57:21,1 0:59:07,5 1:00:30,0 0:58:23,2  
  39 189 Arne Udris   M 34 12:57:17,2 0:38:24,2 0:42:56,0 0:43:12,8 0:41:35,0 0:48:23,0 0:46:45,3 0:59:24,0 1:07:09,0 1:01:54,0 0:56:07,1 0:51:30,5 0:54:49,0 0:57:54,3 0:56:51,4 0:50:21,6  
  40 170 Kristi Kirs CrossFit Tartu N 6 13:06:27,8 0:45:19,7 0:45:39,0 0:46:46,0 0:48:12,0 0:51:18,0 0:49:24,0 0:47:48,0 0:52:26,5 0:57:57,0 0:49:34,1 0:54:36,0 0:55:21,2 1:04:31,0 0:58:22,0 0:59:13,3  
  41 185 Margus Ots Esimene kord! M 35 13:06:28,5 0:45:21,8 0:47:02,0 0:45:23,0 0:49:08,0 0:48:31,1 0:49:13,3 0:51:46,0 0:50:37,0 0:54:59,6 0:50:36,0 0:58:34,7 0:53:13,0 1:04:29,0 0:58:26,1 0:59:07,9  
  42 113 Olle Rõuk Estonian Ultrarunners Team M 36 13:07:45,8 0:42:07,7 0:44:05,2 0:43:05,0 0:44:37,0 0:46:04,2 0:51:09,3 0:51:03,0 0:54:10,4 0:59:45,0 0:54:49,7 0:56:38,0 0:58:20,0 1:03:02,0 1:01:35,6 0:57:13,7  
  43 105 Jaanus Kaur Liigutaja M 37 13:15:48,8 0:44:12,3 0:43:31,0 0:43:55,3 0:44:43,0 0:42:59,0 0:45:07,0 0:46:10,0 0:48:24,3 0:54:52,4 0:59:14,0 0:56:34,0 1:03:31,0 1:05:11,5 1:07:48,0 1:09:36,0  
  44 127 Elise Umb PSS Maru N 7 13:20:29,9 0:45:00,1 0:45:19,0 0:45:07,7 0:45:32,0 0:47:02,0 0:47:15,0 0:49:58,6 0:52:51,0 0:53:15,3 0:55:24,2 0:57:41,0 1:01:16,3 1:03:18,1 1:03:36,0 1:07:53,6  
  45 148 Kristi Kreitsberg Võru Tarbijate Ühistu N 8 13:21:19,7 0:40:44,8 0:40:33,1 0:42:05,0 0:44:33,0 0:51:18,3 0:55:29,4 0:58:21,0 1:05:36,4 0:53:58,0 1:00:32,0 0:54:03,6 0:49:16,1 0:57:18,0 1:05:04,0 1:02:27,0  
  46 138 Guna Usele VSK Noskrien N 9 13:22:33,2 0:45:17,9 0:44:26,0 0:46:06,5 0:45:18,0 0:48:01,0 0:50:23,7 0:52:24,0 1:02:51,0 1:12:32,0 0:56:58,4 0:58:52,5 0:56:39,0 0:55:35,0 0:58:40,4 0:48:27,8  
  47 185 Andulis Smidlers VSK Noskrien / LSC M 38 13:23:29,8 0:41:54,9 0:45:46,0 0:44:29,0 0:43:53,0 0:50:06,2 0:47:38,0 1:16:23,0 0:45:43,4 0:48:40,0 0:53:30,1 1:08:13,0 1:03:03,7 0:55:53,1 0:58:52,0 0:59:24,4  
  48 163 Rain Vellerind Estonian Ultrarunners Team M 39 13:33:08,8 0:36:11,1 0:35:46,4 0:35:51,0 0:47:52,1 0:41:46,0 0:47:03,7 1:32:52,0 0:46:27,1 0:46:24,4 1:00:22,1 0:46:54,0 0:52:33,4 1:41:14,0 0:54:42,0 1:07:09,5  
  49 161 Raili Rüütel Rademar N 10 13:45:31,4 0:43:57,2 0:45:40,7 0:47:26,0 0:48:40,8 0:54:16,0 0:51:08,2 0:55:30,0 0:55:05,0 1:00:25,0 0:54:52,2 0:59:16,7 0:57:18,0 1:09:28,0 1:02:01,1 1:00:26,5  
  50 158 Krista Jalajas Tartu vangla N 11 13:47:15,2 0:40:44,2 0:46:58,2 0:46:31,0 0:47:04,4 0:49:14,0 0:50:59,3 0:49:08,0 0:58:04,2 0:57:28,0 1:00:57,0 1:04:50,2 1:05:00,1 0:56:55,0 1:02:51,6 1:10:30,0  
  51 186 Rain Vosman Suusahullud M 40 13:47:15,7 0:42:06,2 0:45:25,0 0:46:45,3 0:48:48,0 0:50:11,1 0:48:21,0 0:53:11,0 0:54:36,7 0:56:47,0 1:00:57,7 1:08:30,0 1:01:20,0 0:56:54,2 1:02:54,0 1:10:28,5  
  52 146 Jaak Rohtsalu Rakvere OK M 41 13:55:26,9 0:43:28,8 0:44:12,0 0:44:00,0 0:45:55,2 0:48:47,0 0:55:34,5 1:03:59,0 0:59:42,0 0:58:45,2 0:58:48,0 0:59:50,0 1:07:44,9 0:59:07,0 1:02:27,0 1:03:06,3  
  53 106 Marika Roopärg TriSmile N 12 14:03:54,2 0:47:15,2 0:44:50,4 0:42:44,0 0:49:27,3 0:52:15,0 0:49:36,0 0:50:13,0 0:52:09,0 0:55:17,1 1:00:16,6 1:00:38,0 1:07:35,8 1:13:01,0 1:17:05,0 1:01:30,8  
  54 129 Priit Valk Peetri alevik M 42 14:05:19,1 0:52:31,1 0:51:39,0 0:51:55,7 0:52:19,0 0:51:43,9 0:52:47,0 0:56:57,0 1:01:15,6 0:59:11,0 0:59:40,0 1:01:19,0 1:00:15,8 1:00:33,0 0:59:10,4 0:54:01,6  
  55 104 Jana Roosimägi tartumaa N 13 14:07:33,9 0:46:56,4 0:47:01,0 0:47:53,4 0:49:31,4 0:50:59,0 0:59:39,6 0:51:25,0 0:53:51,0 0:59:17,7 1:01:05,0 1:07:06,0 1:00:45,6 1:04:03,0 1:03:00,4 1:04:59,4  
  56 111 Siim Saidla Põhjasörk M 43 14:07:34,7 0:46:54,3 0:52:02,0 0:49:21,4 0:52:10,0 0:48:46,3 0:51:47,3 0:51:01,0 0:53:19,2 0:58:38,0 0:56:46,1 1:03:50,7 1:11:28,0 1:00:31,1 1:05:57,4 1:05:01,9  
  57 112 Annika Raun Tallinn N 14 14:07:35,1 0:46:53,9 0:52:03,0 0:50:59,4 0:47:55,0 0:54:06,0 0:49:05,0 0:53:53,2 0:53:45,0 0:52:43,6 1:03:01,1 1:03:50,1 1:01:09,0 1:11:07,3 1:02:02,0 1:05:01,5  
  58 143 Vilve Pilv Ambla SK N 15 14:29:28,3 0:52:32,1 0:51:39,0 0:51:55,2 0:52:17,0 0:51:48,5 0:52:44,4 0:56:58,0 1:01:15,0 0:57:09,6 0:57:43,0 0:59:52,0 1:03:03,2 1:03:40,1 1:08:52,0 1:07:59,2  
  59 136 Tõnis Räim Vastseliina teisipäevaklubi M 44 14:29:29,1 0:42:06,2 0:46:55,0 0:45:15,7 0:48:47,0 0:59:48,0 1:03:14,0 1:09:19,4 1:11:46,0 1:10:26,7 1:02:38,0 0:57:38,0 0:54:29,4 0:56:45,0 0:59:22,7 1:00:58,0  
  60 155 David Arutyunyan Tartu M 45 14:32:41,6 0:45:26,1 0:50:05,8 0:51:04,0 0:46:36,0 0:50:43,0 0:54:00,8 0:56:51,0 0:55:51,0 1:11:34,0 0:54:10,0 1:38:26,2 0:58:34,1 1:01:41,4 1:02:36,0 0:55:02,2  
  61 116 Jaana Jõgisuu SK Jooksupartner N 16 14:44:07,4 0:52:29,6 0:51:41,0 0:51:56,7 0:52:19,1 0:51:44,0 0:52:44,5 0:57:04,0 0:59:04,2 1:01:02,0 1:01:17,6 1:01:42,0 1:03:12,0 1:05:05,1 1:10:02,2 1:12:43,4  
  62 120 Veiko Valkiainen Tallinn M 46 14:44:07,8 0:52:29,1 0:51:40,0 0:51:56,0 0:52:19,8 0:51:45,0 0:52:45,0 0:57:01,8 1:01:51,0 0:58:41,7 0:59:55,0 1:03:20,0 1:02:33,0 1:05:05,4 1:10:05,0 1:12:40,0  
  63 117 Sander Lepik 42koma M 47 9:41:17,8 0:40:39,4 0:39:58,1 0:40:05,0 0:40:52,3 0:42:43,4 0:44:25,0 0:46:39,4 0:49:10,0 0:52:08,0 0:52:15,1 1:06:11,2 1:06:10,9        
  64 132 Kaisa Peiker Tallinn N 17 13:11:58,0 0:58:08,3 1:03:44,5 1:00:42,0 1:04:08,0 1:03:01,4 1:05:40,0 1:10:22,0 1:07:02,5 1:07:28,4 1:11:32,0 1:10:33,0 1:09:35,9        
  65 139 Kaido Peiker TriSmile M 48 13:12:17,3 0:57:43,3 1:04:13,0 1:00:36,1 1:04:11,0 1:00:39,8 1:08:00,0 1:10:25,1 1:07:00,1 1:07:28,5 1:15:35,0 1:06:00,0 1:10:25,4        
  66 133 Erkki Vähi Tallinn M 49 13:12:33,4 0:58:07,3 1:03:48,0 1:00:41,1 1:04:07,3 1:03:48,0 1:04:54,7 1:08:45,0 1:08:40,0 1:07:27,7 1:08:51,0 1:15:59,7 1:07:23,6        
  67 178 Peteris Cabulis VSK Noskrien M 50 8:10:39,5 0:35:27,4 0:36:52,0 0:36:26,0 0:37:10,8 0:39:32,0 0:40:55,0 0:46:45,0 1:02:20,0 0:54:40,9 0:50:00,0 0:50:30,4          
  68 142 Ingrit Ernits Prorunner N 18 9:28:43,1 0:44:08,7 0:45:21,0 0:45:38,0 0:48:07,5 0:50:00,0 0:54:57,0 0:50:54,0 0:52:42,7 0:51:41,0 0:58:47,4 1:06:25,8          
  69 124 Aivars Veiss VSK Noskrien M 51 10:01:48,6 0:51:13,3 0:54:35,4 0:51:15,0 0:52:40,4 0:54:53,0 0:54:23,0 0:52:36,0 0:58:09,0 0:56:41,5 0:54:54,0 1:00:28,0          
  70 115 Miks Vilsons VSK Noskrien Riga M 52 10:02:05,6 0:41:53,4 0:45:45,2 0:44:30,0 0:50:17,1 0:52:22,4 0:51:51,2 0:57:10,0 1:05:49,0 0:57:26,0 1:00:03,0 1:14:58,3          
  71 137 Ene Ojaperv Tartu N 19 12:01:05,9 0:50:04,4 0:50:53,0 0:54:38,3 0:55:37,2 1:05:52,0 1:09:01,3 1:16:47,4 1:11:37,0 1:12:37,0 1:16:32,1 1:17:26,2          
  72 135 Maia Põder Tartumaa N 20 12:01:06,7 0:47:49,6 0:55:16,0 0:52:32,0 0:55:35,5 1:05:50,0 1:09:03,1 1:16:47,0 1:11:37,2 1:15:24,0 1:16:15,1 1:14:57,2          
  73 101 Gätly Valge Võrumaa N 21 8:04:59,8 0:40:45,4 0:40:33,0 0:42:04,3 0:44:33,0 0:44:57,1 0:45:57,0 0:48:09,8 0:55:59,0 0:57:47,0 1:04:14,2            
  74 187 Veljo Kimmel Tartu M 53 8:56:41,2 0:43:48,0 0:45:06,0 0:46:20,0 0:53:16,6 0:52:24,0 0:53:46,0 1:03:49,0 0:54:13,1 1:04:33,3 0:59:25,2            
  75 126 Merlin Hurt Haanja RK N 22 10:28:59,4 0:46:07,4 0:48:46,0 0:49:55,3 0:56:46,0 0:52:42,0 1:00:01,3 0:57:07,0 1:12:02,6 1:22:13,1 1:43:18,7            
  76 110 Erik-Voldemar Üprus Loksa CE M 54 10:36:45,3 0:46:21,0 0:53:25,3 0:51:57,0 0:52:35,5 1:10:34,2 0:55:01,0 1:27:33,9 0:59:18,0 1:36:52,2 1:03:07,2            
  77 166 Rene Post Põlva M 55 6:28:23,8 0:34:10,8 0:34:57,0 0:34:49,1 0:36:09,7 0:38:33,0 0:45:10,0 0:51:28,1 0:49:59,0 1:03:07,1              
  78 118 Kaur Alle Laagri Kool M 56 6:56:41,3 0:37:14,4 0:37:59,4 0:38:53,0 0:41:48,0 0:44:38,0 0:47:57,0 0:52:59,3 0:55:36,2 0:59:36,0              
  79 153 Maris Aagver Goldberger OÜ N 23 10:15:09,0 0:44:16,4 0:46:54,0 0:50:49,4 1:01:13,0 1:00:22,0 1:16:13,8 1:24:27,0 1:47:53,2 1:23:00,2              
  80 181 Imants Antuzans VSK Noskrien M 57 11:13:00,9 0:45:17,8 0:48:34,0 0:46:23,3 0:45:46,0 0:48:50,0 0:45:32,1 0:48:17,0 4:02:03,5 1:42:17,2              
  81 180 Kristine Sprice VSK Noskrien N 24 11:13:01,7 0:45:18,2 0:48:32,7 0:46:24,0 0:45:46,0 0:48:50,0 0:45:31,7 0:48:15,0 4:02:07,2 1:42:16,9              
  82 119 Rain Seepõld Täppsportlased M 58 4:21:29,6 0:33:02,7 0:32:57,0 0:31:41,5 0:32:00,0 0:31:40,2 0:32:20,5 0:33:09,0 0:34:38,7                
  83 123 Karin Täär Tartu N 25 6:59:32,9 0:44:08,2 0:45:19,5 0:44:44,0 0:49:04,4 0:49:59,0 0:53:22,1 1:05:44,4 1:07:11,3                
  84 172 Signe Sillasoo Äripäeva spordiklubi N 26 12:11:20,9 1:14:06,9 1:16:41,0 1:22:24,0 1:42:07,1 1:46:16,0 1:42:01,3 1:39:19,0 1:28:25,6                
  85 179 Kaire Uiboleht Hauka Veloklubi N 27 6:34:46,7 0:45:50,8 0:46:49,0 0:50:13,5 0:54:01,0 1:05:13,0 0:59:43,0 1:12:56,4                  
  86 151 Kristiina Viira Goldberger OÜ N 28 6:53:25,8 0:44:17,5 0:46:50,0 0:51:19,0 0:56:03,4 1:10:59,0 1:07:10,3 1:16:46,6                  
    149 Triin Jõgevest Goldberger OÜ N   DNF 1:10:09,3 1:14:51,6 1:32:51,0 2:09:08,2 2:45:08,5 1:23:00,1                    
    150 Kaspar Peiponen Goldberger OÜ M   DNF 1:10:08,3 1:14:52,1 0:53:27,0 1:11:20,9 1:35:37,4                      
                                               
   
   
  MARATON 42,2 km 1. ringi pikkus 2,2 km, teised 6,67 km, raskel maastikul  
   
  Üldjärjestus Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht Tulemus 1 Ring 2 Ring 3 Ring 4 Ring 5 Ring 6 Ring  
  1 24 Veiko Ardel SK Beavers M 1 3:25:34,1 0:39:58,9 0:31:14,0 0:31:53,4 0:32:39,0 0:34:06,0 0:35:44,0  
  2 60 Meelis Koskaru Tallinn M 2 3:58:04,6 0:51:52,4 0:38:06,5 0:38:27,0 0:37:17,0 0:35:39,0 0:36:42,7  
  3 42 Tarvo Kapp Kükametsa PK M 3 4:08:11,7 0:51:36,1 0:38:23,1 0:38:26,7 0:37:45,0 0:40:31,6 0:41:29,2  
  4 131 Meelis Atonen VAK Staier M 4 4:08:28,3 0:54:17,5 0:38:44,0 0:38:35,0 0:38:44,2 0:39:13,0 0:38:54,6  
  5 43 Villu Zirnask Tallinn M 5 4:11:20,0 0:54:15,8 0:38:56,1 0:39:01,0 0:38:54,2 0:39:31,3 0:40:41,6  
  6 13 Margus Püvi TriSmile M 6 4:11:55,3 0:46:07,3 0:38:50,6 0:39:34,0 0:45:46,9 0:40:35,0 0:41:01,5  
  7 17 Henri Haldre Tallinn M 7 4:16:03,8 0:52:01,8 0:39:28,0 0:40:10,1 0:40:04,0 0:41:33,0 0:42:46,9  
  8 29 Janno Greenbaum Saue M 8 4:16:41,8 0:52:42,5 0:39:37,0 0:39:42,8 0:39:57,0 0:41:59,3 0:42:43,2  
  9 16 Aare Huik Haanja RK M 9 4:23:54,7 0:45:31,8 0:36:19,0 0:38:38,0 0:42:00,0 0:48:47,6 0:52:38,3  
  10 7 Kaspar Kaasla Haanja RK M 10 4:24:23,1 0:56:51,5 0:42:46,3 0:42:42,0 0:41:06,4 0:41:27,3 0:39:29,6  
  11 11 Piret Põldsaar Tallinna Suusahullud N 1 4:25:49,2 0:56:53,2 0:42:46,0 0:42:40,3 0:42:55,0 0:42:13,7 0:38:21,0  
  12 14 Maila Kuus Tartu N 2 4:32:12,5 0:53:52,1 0:41:29,4 0:42:48,0 0:46:20,1 0:42:57,3 0:44:45,6  
  13 89 Aili Sarik GrillMill N 3 4:32:12,6 0:53:51,9 0:41:31,0 0:42:48,0 0:46:19,4 0:42:57,2 0:44:45,1  
  14 92 Kaarel Tõruvere Saint-Gobain Glass SE M 11 4:37:26,5 0:51:01,2 0:37:05,0 0:40:32,6 0:47:06,1 0:51:43,0 0:49:58,6  
  15 10 Kermo Tsäro Haanja RK M 12 4:37:54,6 0:56:55,0 0:42:45,8 0:42:47,0 0:43:27,0 0:44:48,0 0:47:11,8  
  16 9 Juho Joonas Haanja RK M 13 4:44:13,0 0:57:59,3 0:46:35,1 0:42:05,1 0:44:37,0 0:48:09,0 0:44:47,5  
  17 15 Veiko Busch Saue M 14 5:00:30,2 0:56:47,2 0:44:39,1 0:43:58,2 0:49:15,0 0:53:25,2 0:52:25,5  
  18 32 Ain-Ivar Tupp haanjamatkad.ee M 15 0,2130266 1:01:55,8 0:48:12,0 0:48:33,0 0:48:26,0 0:49:54,7 0:49:44,0  
  19 108 Joel Tints Mispo M 16 5:06:45,8 1:02:15,0 0:48:04,9 0:48:25,8 0:48:21,6 0:49:54,3 0:49:44,2  
  20 63 Annika Pang PPA N 4 5:13:27,3 0:58:05,9 0:45:15,0 0:49:58,0 0:53:21,0 0:53:57,6 0:52:49,8  
  21 35 Maichl Suur Põlva N 5 5:13:28,0 0:58:04,1 0:45:16,5 0:51:25,0 0:51:54,1 0:53:58,5 0:52:49,8  
  22 6 Indrek  Veidenberg Tartu M 17 5:18:03,3 0:55:23,6 0:47:25,3 0:51:12,0 0:50:59,0 1:05:01,4 0:48:02,0  
  23 19 Meelis Varend Weekend Warriors M 18 0,2263125 1:01:56,9 0:48:13,0 0:48:47,4 0:52:43,0 0:58:28,0 0:55:45,1  
  24 8 Modris Abrams VSK Noskrien.lv M 19 5:28:42,0 0:57:43,1 0:53:40,8 0:57:13,0 0:57:03,0 0:59:06,3 0:43:55,8  
  25 245 Rein Pärn Tallinn M 20 5:32:00,9 1:03:38,5 0:49:30,3 0:50:52,0 0:52:52,2 0:55:19,4 0:59:48,5  
  26 922 Leili Teeväli Tartu EKVA N 6 5:49:54,7 1:18:49,6 0:54:39,0 0:54:07,3 0:53:38,3 0:54:45,0 0:53:55,5  
  27 2 Kadri Otsalt Arena N 7 6:47:08,3 1:22:08,1 1:05:11,8 1:02:33,0 1:04:10,1 1:05:47,0 1:07:18,3  
  28 1 Mariliis Tähepõld Tartu N 8 6:47:08,4 1:22:09,5 1:05:11,2 1:02:33,0 1:04:10,6 1:05:47,0 1:07:17,1  
  29 3 Indrek  Madar Tallinn M 21 6:47:09,1 1:22:07,7 1:05:12,1 1:02:33,0 1:04:09,0 1:05:48,3 1:07:19,0  
  30 5 Terje Piho   N 9 7:37:02,1 1:29:50,1 1:08:47,1 1:09:57,4 1:09:45,2 1:15:06,0 1:23:36,3  
  31 4 Kairi Piho-Ottas   N 10 7:37:03,4 1:29:49,5 1:08:48,0 1:09:58,0 1:09:42,0 1:15:09,3 1:23:36,6  
  32 86 Elen Luht Äripäev N 11 9:03:36,0 1:27:45,3 1:08:51,3 1:16:36,0 1:42:06,8 1:46:17,0 1:41:59,6  
    184 Toomas Greenbaum Sparta M   DNF 1:27:36,7 1:01:13,0 1:01:08,3 1:03:03,0 1:01:04,3    
    157 Mihhail  Bõkov 100KM M   DNF 0:45:21,7 0:31:34,0 0:25:37,3        
    87 Margarita Plaksina Kirovets N   DNF 0:45:21,5 0:31:47,3 0:31:09,6        
    160 Uljana Demidova Carnikavas sporta klubs N   DNF 0:45:22,5 0:31:46,3 0:31:09,7        
    12 Jekaterina Bezgodova 21CC Triatloniklubi N   DNF 0:45:22,4 0:31:47,0 0:31:09,4        
    88 Katriin Rannamäe Tallinn N   DNF 1:27:39,1 1:01:09,3 1:01:09,5