MART HARUOJA MÄLESTUSVÕISTLUS TRIATLONI TÄIS- JA POOLPIKAL DISTANTSIL Korraldaja - organizer: EESTI TRIATLONI LIIT ja ANTROTSENTER OÜ  
  MART HARUOJA MEMORIAL TRIATHLON IN LONG AND HALF DISTANCE Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  17.08.2014 KEILA Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  TÄISPIKK DISTANTS - INDIVIDUAALNE VÕISTLUS Ilm: Vee temperatuur - 21, õhu temperatuur - 17 - 24, tuule kiirus 2 - 4 m/s- , sademed - lõpus kerge sadu, vahelduv pilvisus  
  LONG DISTANCE - INDIVIDUALS  
   
  PLACE Nr NAME CLUB SWIMMING T 1 CYCLING T 2 RUNNING TOTAL TIME AGE GROUP POSITION IN AGE GROUP  
  1 49 Villu Vakra 21CC Triatloniklubi 00:58:10,2 0:01:21 04:33:45,8 00:01:12,3 03:11:50,2 08:46:19,5 M 1  
  2 54 Margus Heintalu Tabasalu triatloniklubi 01:00:26,8 0:01:16 04:54:42,2 00:01:30,6 03:10:57,1 09:08:52,7 M 2  
  3 3 Toomas Loho SJK Viiking 01:02:15,2 0:01:37 04:53:38,0 00:01:27,0 03:38:53,3 09:37:50,3 M 3  
  4 17 Margus Tamm SK Triatleet 01:02:03,8 0:02:46 05:07:45,2 00:01:40,5 03:27:45,0 09:42:00,5 M 40 1  
  5 6 Alo Alunurm 21CC Triatloniklubi 01:03:30,0 0:01:48 04:55:35,0 00:01:08,8 03:43:39,9 09:45:41,7 M 40 2  
  6 23 Toomas Lelov 21CC Triatloniklubi 00:57:46,4 0:02:06 04:53:47,6 00:01:01,9 03:52:15,9 09:46:57,8 M 4  
  7 60 Andre Mägi 21CC Triatloniklubi 01:10:54,0 0:02:15 04:56:18,0 00:01:28,9 03:37:52,5 09:48:48,4 M 40 3  
  8 42 Aivars Uzols DTC Jauniba club 01:04:53,8 0:02:31 05:05:42,2 00:02:28,9 03:37:26,3 09:53:02,2 M 50 1  
  9 19 Paul Ruubel SK Keremeister 01:04:57,6 0:02:02 04:51:23,1 00:02:35,4 03:55:59,4 09:56:57,8 M 5  
  10 31 Lumir Hlavac SK Fuga 01:08:16,0 0:02:51 05:11:43,0 00:03:18,8 03:34:09,7 10:00:18,5 M 40 4  
  11 41 Tanel Tarlap 21CC Triatloniklubi 01:22:21,2 0:03:22 05:13:01,8 00:02:15,0 03:27:13,1 10:08:13,1 M 6  
  12 32 Martin Meri Pringstore 01:06:12,6 0:02:16 05:23:27,4 00:01:59,6 03:38:58,4 10:12:54,0 M 7  
  13 22 Tõnu Hendrikson Ekstreempark 01:03:25,0 0:01:54 05:07:30,0 00:02:48,6 04:02:31,0 10:18:08,6 M 40 5  
  14 39 Kristjan Kajaste 21CC Triatloniklubi 01:04:52,3 0:01:50 05:00:12,7 00:01:29,7 04:10:18,7 10:18:43,4 M 8  
  15 57 Harry Liipa   01:10:36,4 0:02:34 05:22:59,6 00:01:08,0 03:55:39,0 10:32:57,0 M 9  
  16 47 Jorma Härmsalu 21CC Triatloniklubi 01:17:44,9 0:03:04 05:24:30,1 00:01:33,8 03:49:39,3 10:36:32,1 M 10  
  17 35 Jaak Raivo   01:20:57,3 0:03:42 05:01:50,7 00:02:32,0 04:10:36,5 10:39:38,5 M 40 6  
  18 4 Aarne Vasarik 21CC Triatloniklubi 01:10:15,6 0:04:14 05:06:25,0 00:03:32,4 04:15:40,6 10:40:08,0 M 11  
  19 14 Rain Airik Trismile 01:31:43,5 0:03:01 05:14:30,5 00:02:41,3 03:51:19,7 10:43:16,0 M 12  
  20 11 Toomas Jõgeva   01:16:06,7 0:02:40 05:17:08,0 00:02:06,3 04:06:21,7 10:44:23,0 M 40 7  
  21 8 Kadri Possul 21CC Triatloniklubi 01:17:44,1 0:01:55 05:24:26,0 00:00:57,7 04:03:25,0 10:48:27,7 N 40 1  
  22 29 ALEKSEI GRIGOREV   01:25:09,2 0:02:40 05:11:49,8 00:01:38,0 04:07:42,0 10:48:59,0 M 13  
  23 43 Aleksey Muravev   01:12:31,4 0:03:48 05:28:06,6 00:01:43,0 04:07:30,3 10:53:39,3 M 40 8  
  24 50 Kristjan Kongo   01:27:24,3 0:03:19 05:27:14,0 00:01:31,5 03:58:58,0 10:58:26,5 M 14  
  25 61 Raio Piiroja   01:17:43,8 0:02:53 05:22:52,2 00:03:49,2 04:14:36,7 11:01:54,9 M 15  
  26 58 Anti Liivat   01:17:19,0 0:04:53 05:23:04,0 00:02:51,5 04:14:27,1 11:02:34,6 M 16  
  27 2 Andrus Rootalu Esvika Elekter 01:11:03,6 0:02:01 05:10:20,0 00:02:26,0 04:37:08,3 11:02:59,3 M 40 9  
  28 44 Arno Aamisepp Kiili SK 01:27:45,7 0:03:38 05:22:35,3 00:01:50,0 04:14:28,7 11:10:17,7 M 17  
  29 27 Andres Kaju   01:07:55,3 0:02:09 05:29:25,7 00:02:30,1 04:29:37,8 11:11:37,9 M 18  
  30 18 Jaanus Kaur   01:25:45,6 0:02:09 05:12:20,4 00:01:46,7 04:30:12,9 11:12:14,6 M 50 2  
  31 62 Urmas Rebane SK Jooksupartner 01:25:23,6 0:03:18 05:38:09,4 00:01:45,7 04:05:29,3 11:14:06,0 M 40 10  
  32 33 Vladimir Korotun   01:20:13,8 0:02:09 05:37:42,2 00:03:18,1 04:15:35,2 11:18:58,3 M 50 3  
  33 37 HEIKI TIIKOJA   01:37:09,9 0:03:20 05:32:11,1 00:01:56,2 04:07:01,7 11:21:38,9 M 19  
  34 52 Aivo Traks KVPS 01:22:51,1 0:02:16 05:39:37,9 00:03:26,2 04:16:27,2 11:24:38,4 M 40 11  
  35 13 Uldis Kirtovskis Izturiba.LV 01:29:04,7 0:05:30 05:43:07,0 00:07:16,6 04:02:12,0 11:27:10,6 M 50 4  
  36 53 Jānis Riekstiņš Ape TK 01:14:43,9 0:04:10 05:26:28,1 00:17:06,4 04:28:10,9 11:30:39,3 M 40 12  
  37 56 Juri Karjagin Trismile 01:16:45,1 0:05:07 06:04:17,9 00:06:08,7 04:36:43,9 12:09:02,6 M 40 13  
  38 55 Indrek Pak Team Pak Kadarbiku 01:06:06,9 0:03:03 05:23:07,1 00:03:16,1 05:35:49,7 12:11:22,8 M 40 14  
  39 48 Marden Muuk Hawaii Express 01:15:59,1 0:04:14 05:25:20,9 00:16:25,7 05:10:02,0 12:12:01,7 M 20  
  40 9 Einari Talviste Waterworld.ee 01:03:44,6 0:02:48 05:54:54,0 00:02:47,1 05:16:37,7 12:20:51,8 M 40 15  
  41 25 Daniil Efimov ЯRoller 01:41:00,6 0:03:43 06:10:01,4 00:03:50,4 04:35:04,9 12:33:40,3 M 40 16  
  42 20 Sergey Smirnov trilife.ru 01:27:36,5 0:03:48 06:15:49,5 00:02:58,7 04:44:15,5 12:34:28,2 M 40 17  
  43 30 Aleksey Ozerov Wind Rose 01:25:08,1 0:08:25 06:09:15,9 00:07:07,2 04:49:01,6 12:38:57,8 M 40 18  
  44 40 Rain Marrandi   01:26:29,6 0:04:24 05:58:46,4 00:02:45,7 05:22:01,3 12:54:27,0 M 21  
  45 21 Algis Sepp   01:28:01,3 0:04:18 06:22:13,7 00:03:22,6 05:12:22,7 13:10:18,3 M 22  
  46 38 Indrek Jürgenson Eesti Posti Spordiklubi 01:17:00,0 0:04:59 06:21:18,0 00:03:55,1 05:26:11,6 13:13:23,7 M 23  
  47 46 Kari Treial Elva Spordiliit 01:13:11,7 0:05:02 06:32:54,3 00:03:00,9 05:20:55,1 13:15:04,0 M 24  
  48 28 Priit Janno   01:20:47,8 0:07:47 06:19:58,2 00:04:23,5 05:30:35,1 13:23:31,6 M 40 19  
  49 26 Nikolai Balakshin   01:29:58,1 0:05:27 06:37:09,9 00:05:16,5 05:08:41,4 13:26:32,9 M 25  
  50 51 Marek Jõela   01:36:42,4 0:05:28 06:45:27,6 00:04:58,3 05:34:18,2 14:06:54,5 M 40 20  
  51 12 Ivo Härms   01:13:03,3 0:04:43 07:22:00,4 00:03:50,0 05:46:09,8 14:29:46,2 M 60 1  
    117 Emeri Lepp   00:55:53,8 0:01:31 04:33:05,0 00:01:23,2 1 ring DNF M    
    5 Marko Rundu   01:21:50,3 0:03:45 05:17:10,0 00:06:47,5 6 ringi DNF M    
    34 Alexander Savostyanov TriKirishi           DNF