PÄÄSKÜLA RABA TALVEMARATON Korraldaja - Organizer: SK HAANJA RATTAMARATONID MTÜ  
   
  Ajamõõtja: Urmas Paejärv  
   
  15.03.2014 PÄÄSKÜLA, TALLINN Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  MARATONIDISTANTS - 42,2 km MARATHON DISTANCE - 42,2 km  
   
  Place Nr Name Age group Place in AG Result 1. lap 2. lap 3. lap 4. lap 5. lap 6. lap 7. lap 8. lap 9. lap 10. lap  
  1 53 Erkki Etverk M 1 3:11:50,3 19:07,4 19:02,0 19:05,4 18:50,1 18:22,0 18:44,0 19:12,0 19:24,4 19:41,0 20:22,0  
  2 34 Lauri Valdmaa M 2 3:12:48,1 18:03,0 18:23,4 18:13,5 18:24,0 18:36,0 18:57,0 19:47,2 20:23,2 21:16,0 20:44,8  
  3 23 Rait Pallo M 3 3:15:41,3 18:38,8 18:36,0 18:47,2 19:04,0 19:29,0 19:31,5 19:48,0 20:06,0 20:49,8 20:51,0  
  4 24 Mari Boikov N 1 3:17:08,0 18:39,0 18:28,7 18:55,1 19:04,0 19:33,4 20:06,0 20:08,2 20:28,0 20:32,0 21:13,6  
  5 5 Andres Seppel M 4 3:19:29,9 20:07,8 19:36,1 19:39,0 19:34,0 19:28,0 19:53,1 20:09,3 20:18,2 21:01,0 19:43,4  
  6 4 Toomas Unt M 5 3:28:12,5 20:06,8 20:26,1 20:36,0 20:28,0 20:54,5 20:44,3 21:02,1 21:01,0 21:24,7 21:29,0  
  7 14 Mihkel Telling M 6 3:31:30,1 19:07,7 18:30,2 19:08,0 19:11,0 20:19,0 21:20,2 22:20,0 23:25,0 24:35,4 23:33,6  
  8 73 Ergo Meier M 7 3:36:51,8 20:21,1 20:47,7 20:51,0 20:45,0 21:09,5 21:29,3 21:58,0 22:34,0 23:13,7 23:42,5  
  9 19 Peeter Kand M 8 3:39:19,1 21:05,8 20:54,1 20:56,0 20:59,0 21:22,3 21:45,0 22:18,5 22:37,0 23:05,4 24:16,0  
  10 27 Tõnu Hendrikson M 9 3:39:32,0 21:41,9 22:26,0 22:22,0 22:07,4 22:04,0 21:55,0 21:53,3 22:35,2 21:17,0 21:10,2  
  11 47 Meelis Koskaru M 10 3:41:49,8 21:42,4 22:26,0 22:24,3 22:06,4 22:03,0 21:55,0 21:52,1 22:23,0 22:28,2 22:29,4  
  12 26 Ivo Põld M 11 3:45:02,4 21:06,0 20:54,9 21:59,0 21:54,8 22:09,0 22:06,0 22:15,1 23:09,2 24:32,0 24:56,4  
  13 28 Roman Errapart M 12 3:45:15,1 21:43,0 22:25,0 22:22,7 22:07,0 22:05,0 21:53,3 21:32,0 22:47,0 24:05,1 24:15,0  
  14 13 Eik Eller M 13 3:45:29,6 21:41,0 22:28,5 22:22,2 22:08,0 22:03,4 21:55,3 22:32,0 23:17,0 23:41,1 23:21,1  
  15 7 Erki Veeroos M 14 3:46:16,9 18:50,9 19:22,0 19:38,3 20:05,0 20:45,1 21:35,6 23:24,1 27:24,1 27:49,0 27:22,8  
  16 16 Martti Raavel M 15 3:46:53,8 23:06,7 23:00,0 22:48,0 22:27,8 22:10,0 22:11,3 22:46,1 23:19,0 23:12,0 21:52,9  
  17 12 Kaspar Kaasla M 16 3:49:22,7 21:43,6 22:26,0 22:21,3 22:07,3 22:04,0 21:55,3 21:53,1 22:35,0 26:02,5 26:14,6  
  18 22 Mart Maasikrand M 17 4:18:43,8 23:30,4 23:52,0 23:40,2 23:56,0 24:02,3 24:18,0 25:32,6 27:18,0 29:41,0 32:53,3  
  19 17 Mihkel Heinapuu M 18 4:21:01,6 27:27,6 28:02,0 25:26,8 23:39,1 23:25,0 24:54,6 24:58,0 26:17,3 27:15,0 29:36,2  
  20 2 Kristjan Tulp M 19 4:35:15,0 23:20,6 23:35,0 23:39,8 24:22,0 26:47,0 30:08,0 34:11,3 31:03,0 28:47,4 29:20,9  
  21 71 Jevgeni Hafizov M 20 4:38:46,3 24:51,6 24:32,0 25:03,0 25:45,1 26:59,0 28:47,3 31:00,0 30:33,0 30:40,8 30:34,5  
  22 18 Vilve Pilv N 2 4:45:42,7 24:02,8 24:31,0 25:48,1 25:34,0 26:57,0 29:04,0 28:46,3 33:17,0 34:09,1 33:33,4  
  23 51 Olav Mets M 21 4:46:30,4 24:03,6 24:35,0 24:52,1 25:25,0 26:42,3 29:08,1 33:05,0 33:12,6 33:48,0 31:38,7  
  24 21 Andes Kiisler M 22 4:48:24,9 24:01,8 24:23,0 24:30,4 25:05,0 26:35,0 30:39,3 29:43,5 35:23,0 35:11,0 32:52,9  
  25 1 Meelis Varend M 23 4:52:33,9 27:28,8 28:01,0 28:35,2 28:57,0 28:08,0 29:09,7 29:30,0 30:21,0 31:29,5 30:53,7  
  26 8 Pille Nurmis N 3 5:01:26,0 27:27,3 28:58,0 28:47,8 29:32,0 30:11,4 30:25,0 31:17,0 31:53,0 32:20,6 30:33,9  
  27 83 Joel Tints M 24 5:01:26,2 27:26,0 29:09,4 28:38,4 29:32,0 30:12,0 30:23,8 31:17,0 31:53,0 32:23,0 30:31,6  
  28 220 Rein Pärn M 25 5:19:18,4 27:40,4 29:37,4 29:30,0 30:16,0 30:55,0 32:13,5 32:33,0 35:58,0 35:00,4 35:34,7  
  29 15 Valdur Küng M 26 5:19:18,8 26:47,2 28:50,0 28:25,5 28:57,0 30:37,3 32:36,1 34:39,0 37:50,1 35:00,7 35:35,9  
  30 9 Mari-Liis Juul N 4 5:23:01,9 27:28,5 28:04,0 28:31,1 28:57,0 30:33,3 32:12,2 33:44,0 34:37,0 39:34,6 39:20,2  
    3 Hans Swahn M DNF   22:03,7 21:55,1 20:57,8 21:17,1 21:33,0 21:37,2 22:17,3 24:04,9      
    6 Martin Sagaja M DNF   16:46,8 16:05,0 17:50,0 18:03,2 18:19,5 17:44,0 20:34,5        
    29 Margus Luhtoja M DNF   17:43,2 18:03,6 18:08,0 18:32,0 18:59,0 19:10,0 20:07,8        
    11 Kaur Alle M DNF   21:43,9 22:25,0 22:23,0 22:07,0 22:35,3 26:20,2          
    20 Heiki Pruul M DNF   23:56,0 24:27,4 24:31,5 24:47,0 24:33,5 24:34,5          
   
  POOLMARATONIDISTANTS - 21,1 km HALF MARATHON DISTANCE - 21,1 km  
   
  Place Nr Name Age group Place in AG Result 1. lap 2. lap 3. lap 4. lap 5. lap  
  1 146 Priit Ailt M 1 1:25:24,2 18:01,2 16:57,6 16:51,0 16:57,0 16:37,4  
  2 149 Indrek Ots M 2 1:25:36,0 17:59,7 16:59,0 16:50,5 16:58,0 16:48,8  
  3 139 Toomas Ellmann M 3 1:28:54,9 18:01,5 17:05,0 18:00,0 18:23,1 17:25,3  
  4 127 Rain Seepõld M 4 1:29:24,7 18:00,2 18:05,2 17:46,3 17:55,1 17:37,9  
  5 156 Matis Kõverik M 5 1:29:48,4 18:02,1 18:04,4 17:46,0 17:55,0 18:00,9  
  6 137 Silver Eensaar M 6 1:29:59,0 18:30,5 18:19,0 17:58,0 17:45,6 17:25,9  
  7 151 Andres Hellerma M 7 1:34:59,1 18:15,2 18:55,4 19:03,0 19:36,0 19:09,5  
  8 157 Erkki Ehasalu M 8 1:35:40,4 18:03,3 19:07,3 19:33,0 19:37,7 19:19,1  
  9 155 Martin Maasik M 9 1:36:24,9 18:19,6 19:17,0 19:20,1 19:24,0 20:04,2  
  10 121 André Abner M 10 1:39:35,1 19:47,6 20:01,2 20:06,0 20:03,0 19:37,3  
  11 158 Ingmar Vutt M 11 1:40:21,6 19:33,1 20:20,0 20:26,8 20:42,0 19:19,7  
  12 152 Vambo Oolberg M 12 1:41:15,5 20:21,0 20:22,3 20:28,0 20:29,6 19:34,6  
  13 126 Erkki Haljastamm M 13 1:42:01,7 20:19,2 20:22,7 20:27,0 20:30,1 20:22,7  
  14 153 Kaidi Keir Kukk N 1 1:43:40,0 21:01,5 21:06,1 21:19,3 20:45,0 19:28,1  
  15 135 Marion Tibar N 2 1:44:10,2 21:01,1 21:07,0 21:20,0 20:44,2 19:57,9  
  16 140 Kaido Vetevoog M 14 1:44:28,5 22:02,7 21:30,0 20:35,0 20:25,5 19:55,3  
  17 144 Frank Abner M 15 1:46:10,6 18:04,2 17:41,0 19:39,7 23:18,0 27:27,7  
  18 150 Priit Lopsik M 16 1:46:11,3 21:00,7 21:04,0 21:22,0 21:22,1 21:22,5  
  19 148 Oliver Kask M 17 1:49:40,9 18:31,6 21:09,0 22:01,0 23:09,0 24:50,3  
  20 138 Juhan Telling M 18 1:49:55,5 19:56,3 20:45,0 21:36,3 22:52,0 24:45,9  
  21 133 Kaire Kallak N 3 1:50:01,4 20:50,4 21:17,0 22:31,0 22:38,5 22:44,5  
  22 124 Kristjan Kongo M 19 1:51:01,5 19:00,3 21:26,1 22:25,4 23:31,0 24:38,7  
  23 142 Raili Nugin N 4 1:55:16,6 22:11,8 22:56,0 23:24,0 23:28,5 23:16,3  
  24 143 Alo Süvari M 20 1:55:17,0 22:12,4 22:55,0 23:24,2 23:29,0 23:16,4  
  25 141 Kaarel Julge M 21 1:55:17,5 22:12,6 22:54,2 23:26,0 23:27,5 23:17,2  
  26 125 Olev Vahemaa M 22 1:55:28,2 21:43,6 23:15,1 23:35,0 25:12,1 21:42,4  
  27 129 Paul Lumi M 23 1:58:55,8 24:21,6 24:27,0 24:06,1 23:33,0 22:28,1  
  28 128 Kaire Kalvik N 5 2:02:20,6 23:34,6 24:15,3 24:47,0 25:00,0 24:43,7  
  29 131 Andrei Lopsik M 24 2:04:04,7 22:32,9 24:16,0 25:29,2 26:20,6 25:26,0  
  30 123 Raivo Meier M 25 2:04:19,8 22:11,9 23:25,0 24:30,4 27:09,0 27:03,5  
  31 154 Liina Volmerson N 6 2:06:08,3 24:34,6 25:55,0 25:20,3 25:19,3 24:59,1  
  32 145 Reelika Laes N 7 2:11:30,5 24:59,8 25:58,0 26:22,2 26:49,0 27:21,5  
  33 147 Sigrid Tuisk N 8 2:12:06,5 24:33,9 25:55,0 26:35,0 27:01,0 28:01,6  
  34 130 Andres Veer M 26 2:15:50,9 25:50,7 26:14,0 26:27,1 27:37,0 29:42,1  
  35 136 Andres Soosaar M 27 2:31:09,8 28:59,3 29:11,0 29:50,6 31:10,0 31:58,9