1. JALAVÄEBRIGAADI JOOKSUVÕISTLUS Korraldaja: Scoutspataljoni Rattaklubi  
   
  ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
   
  3.10.2013 Paldiski Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)   
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  Teatejooks ühisstardist 4 x 3 km maastikul  
   
  Mehed  
   
  Üldjärjestus Nr Nimi Tulemus Võistkonna nimi  
  1 36 Kaarel Kilki 16:06,0 Matthias Mõttus  
  2 37 Tauri Kalmet 16:45,0 Matthias Mõttus  
  3 35 Siim Õunloo 16:57,2 Matthias Mõttus  
  4 18 Marion Kivilaan 16:59,3 Marion Kivilaan  
  5 54 Even-Hillar Mänd 17:07,3 Even-Hillar Mänd  
  6 70 Jüri Borissov 17:28,3 Individuaal  
  7 42 Tambet Mäe 17:31,0 Tambet Mäe  
  8 30 Hannes Allikvee 17:36,3 Hannes Allikvee  
  9 27 Mathjas Veeremaa 17:47,0 Ott Riiel  
  10 31 Kaarel Reim 17:51,3 Hannes Allikvee  
  11 41 Aleksandr Kirienko 17:59,0 Heini Lein  
  12 26 Ott Riiel 18:02,3 Ott Riiel  
  13 15 Margus Tammekivi 18:04,6 Kaidar Kingo  
  14 20 Taavi Aasmäe 18:06,0 Marion Kivilaan  
  15 28 Jarko Lilleallik 18:12,3 Ott Riiel  
  16 51 Mario Laanemets 18:17,6 Vladimir Titov  
  17 22 Marko Valter 18:20,0 Marko Valter  
  18 34 Matthias Mõttus 18:22,3 Matthias Mõttus  
  19 4 Siim Ots 18:53,0 Rauno Pall  
  20 14 Kaidar Kingo 18:55,0 Kaidar Kingo  
  21 32 Jaak Sõnajalg 18:57,0 Hannes Allikvee  
  22 48 Lauri Tanner 18:58,3 Alar Haavalaid  
  23 68 Janek Huttunen 18:59,0 Kaido Kaljend  
  24 17 Kristjan Kaar 19:04,3 Kaidar Kingo  
  25 45 Aigar Konsap 19:04,3 Tambet Mäe  
  26 50 Vladimir Titov 19:14,3 Vladimir Titov  
  27 53 Rain Kalda 19:17,1 Vladimir Titov  
  28 43 Priit Printsman 19:18,0 Tambet Mäe  
  29 9 Kristjan Finagin 19:19,0 Kaupo Anger  
  30 49 Tõnis Tranze 19:21,1 Alar Haavalaid  
  31 6 Kaupo Anger 19:21,3 Kaupo Anger  
  32 38 Heini Lein 19:23,3 Heini Lein  
  33 56 Tauri Viipsi 19:25,7 Even-Hillar Mänd  
  34 7 Kristjan Meite 19:35,1 Kaupo Anger  
  35 29 Mihkel Tamm 19:37,1 Ott Riiel  
  36 52 Martin Einblau 19:47,6 Vladimir Titov  
  37 21 Gert Paabut 19:51,0 Marion Kivilaan  
  38 19 Taavi Engman 19:52,0 Marion Kivilaan  
  39 40 Eron Endi 19:54,7 Heini Lein  
  40 8 Hillar Soolep 20:01,9 Kaupo Anger  
  41 55 Silver Korjus 20:09,6 Even-Hillar Mänd  
  42 62 Jorgen Jukk 20:19,1 Jorgen Jukk  
  43 57 Sven-Augus Tomson 20:20,0 Even-Hillar Mänd  
  44 44 Urmas Lichtfeldt 20:26,3 Tambet Mäe  
  45 5 Gabriel Raud 20:30,0 Rauno Pall  
  46 46 Alar Haavalaid 20:31,3 Alar Haavalaid  
  47 39 Rünno  Tikk 20:44,0 Heini Lein  
  48 33 Gert Laas 20:58,0 Hannes Allikvee  
  49 66 Kaido Kaljend 21:02,3 Kaido Kaljend  
  50 64 Rauno Hakkmann 21:04,3 Jorgen Jukk  
  51 25 Sten Väinaste 21:05,3 Marko Valter  
  52 72 Konstaniin Muromiski 21:11,3 Individuaal  
  53 16 Sten Püvi 21:19,0 Kaidar Kingo  
  54 3 Kait Kalajas 21:20,4 Rauno Pall  
  55 67 Hendrik Randmaa 21:34,0 Kaido Kaljend  
  56 69 Kermo Papp 21:47,0 Kaido Kaljend  
  57 2 Rauno Pall 22:12,3 Rauno Pall  
  58 23 Indrek Saukas 22:32,0 Marko Valter  
  59 63 Arnold Nugis 22:39,3 Jorgen Jukk  
  60 24 Rasmus Uþgrindis 22:49,0 Marko Valter  
  61 47 Hannes Lepmets 23:03,0 Alar Haavalaid  
  62 65 Janar Lillemets 23:57,0 Jorgen Jukk  
  63 71 Margus Reiman 25:50,3 Individuaal  
    1 Andres Ingeroinen DNS Individuaal  
    10 Randy Ivanov DNS Randy Ivanov  
    11 Mikk Tragon DNS Randy Ivanov  
    12 Jaan Tohv DNS Randy Ivanov  
    13 Ingvar Eha DNS Randy Ivanov  
             
Naised
             
  Üldjärjestus Nr Nimi Tulemus Võistkonna nimi  
  1 60 Kait Põhjala 23:29,3 Ljubov Severina  
  2 61 Kärt Praks 24:00,6 Ljubov Severina  
  3 58 Ljubov Severina 26:58,6 Ljubov Severina  
  4 59 Mari-Liis Elming 28:16,5 Ljubov Severina  
             
Võistkondlik arvestus
Naised
             
  Üldjärjestus Nimi Tulemus  
  1 Ljubov Severina 1:42:45,0  
             
Võistkondlik arvestus
Mehed
           
  Üldjärjestus Nimi Tulemus  
  1 Matthias Mõttus 1:08:10,0  
  2 Ott Riiel 1:13:38,0  
  3 Marion Kivilaan 1:14:48,0  
  4 Hannes Allikvee 1:15:22,0  
  5 Tambet Mäe 1:16:19,0  
  6 Vladimir Titov 1:16:37,0  
  7 Even-Hillar Mänd 1:17:03,0  
  8 Kaidar Kingo 1:17:23,0  
  9 Heini Lein 1:18:01,0  
  10 Kaupo Anger 1:18:17,0  
  11 Alar Haavalaid 1:21:53,0  
  12 Rauno Pall 1:22:55,0  
  13 Kaido Kaljend 1:23:22,0  
  14 Marko Valter 1:24:46,0  
  15 Jorgen Jukk 1:27:59,0  
  16 Ljubov Severina 1:42:45,0  
    Randy Ivanov DNS