Haanja Jala 100 2013 (Ultramaraton) Korraldaja: Spordiklubi Haanja Rattamaratonid  
   
  ajamõõtja: Tanel Kaus  
   
  26.10.2013 Haanja Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)   
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  ULTRAMARATON 100 km Ringi pikkus 6,67 km, raskel maastikul  
   
  Üldjärjestus Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht Tulemus 1 Ring 2 Ring 3 Ring 4 Ring 5 Ring 6 Ring 7 Ring 8 Ring 9 Ring 10 Ring 11 Ring 12 Ring 13 Ring 14 Ring 15 Ring  
  1 121 Silver Eensaar SKM! Ultra Men 1 8:43:49,8 0:30:10,3 0:30:56,0 0:30:49,3 0:30:22,6 0:31:35,0 0:32:07,1 0:33:01,3 0:33:43,3 0:34:20,0 0:35:26,0 0:37:21,0 0:37:41,6 0:40:23,0 0:42:03,1 0:43:50,2  
  2 160 Tarvo Tamme Kaitsevägi Ultra Men 2 8:46:18,4 0:32:20,6 0:30:47,1 0:30:49,0 0:30:58,1 0:31:44,8 0:32:03,0 0:33:07,2 0:34:58,0 0:35:30,1 0:36:43,4 0:37:26,0 0:38:33,0 0:40:03,0 0:41:05,0 0:40:10,1  
  3 127 Cris Poll Estonian Ultrarunners Team / SK Kadrina Ultra Men 3 9:27:23,4 0:37:28,0 0:37:42,6 0:37:33,0 0:38:19,0 0:37:01,0 0:36:01,3 0:36:48,0 0:36:44,0 0:36:56,6 0:37:37,0 0:41:45,4 0:38:24,0 0:40:40,4 0:36:35,0 0:37:48,1  
  4 107 Erik Aibast SKM! Ultra Men 4 9:38:58,9 0:32:25,2 0:32:28,7 0:32:13,0 0:32:13,0 0:33:01,6 0:33:19,0 0:35:32,0 0:39:33,0 0:41:07,6 0:41:50,0 0:42:43,0 0:43:56,6 0:44:49,0 0:45:35,3 0:48:11,9  
  5 117 Maris Boikov Tallinn Ultra Women 1 9:50:27,6 0:32:31,7 0:32:55,0 0:33:39,0 0:34:31,0 0:36:07,8 0:35:48,1 0:37:25,0 0:38:53,8 0:40:16,0 0:42:55,2 0:45:33,0 0:44:20,8 0:46:10,0 0:45:12,0 0:44:09,2  
  6 131 Peeter Vennikas Estonian Ultrarunners Team Ultra Men 5 9:51:54,1 0:37:25,4 0:37:55,0 0:39:16,9 0:38:33,0 0:37:48,0 0:38:15,0 0:38:20,1 0:38:13,1 0:38:08,0 0:40:50,2 0:39:14,0 0:40:41,0 0:42:21,1 0:42:09,0 0:42:44,3  
  7 136 Jüri Siht VAK Staier Ultra Men 6 10:07:33,8 0:34:29,6 0:36:36,0 0:36:22,0 0:36:05,6 0:36:49,0 0:36:12,0 0:38:17,0 0:40:35,2 0:45:32,0 0:47:44,3 0:45:10,0 0:43:15,3 0:44:16,2 0:43:49,0 0:42:20,6  
  8 108 Urmas Paejärv Päästeamet Ultra Men 7 10:31:03,1 0:41:19,8 0:37:50,0 0:39:00,0 0:38:10,3 0:37:33,0 0:38:16,0 0:39:33,3 0:40:17,2 0:42:10,4 0:42:45,0 0:44:14,8 0:48:20,0 0:50:11,2 0:48:45,1 0:42:37,0  
  9 119 Aivar Luud Estonian Ultrarunners Team Ultra Men 8 10:38:59,3 0:40:42,8 0:39:16,0 0:39:39,3 0:39:32,0 0:40:11,0 0:39:54,2 0:40:22,5 0:40:10,0 0:46:53,0 0:41:46,6 0:44:12,0 0:46:16,3 0:51:11,0 0:52:57,2 0:35:55,4  
  10 113 Margarete Merenäkk FB jooksmine Ultra Women 2 10:47:41,8 0:41:04,7 0:38:06,0 0:39:00,3 0:39:01,0 0:36:59,0 0:38:15,0 0:42:17,3 0:44:27,0 0:43:47,0 0:44:44,0 0:46:24,3 0:51:25,4 0:46:25,0 0:46:58,0 0:48:47,8  
  11 150 Aleksander Toots Tallinn Ultra Men 9 10:50:31,0 0:40:44,0 0:38:23,7 0:39:00,0 0:38:09,0 0:37:34,4 0:38:16,0 0:39:15,2 0:40:27,0 0:42:21,8 0:42:55,0 0:53:44,0 0:48:17,2 0:52:06,0 0:48:54,0 0:50:23,7  
  12 115 Aivar Arike Estonian Ultrarunners Team Ultra Men 10 10:51:25,1 0:40:43,0 0:39:14,8 0:39:40,0 0:39:31,0 0:40:11,5 0:39:55,0 0:40:22,7 0:40:10,0 0:46:53,0 0:54:55,7 0:44:27,1 0:47:04,0 0:47:05,0 0:45:19,3 0:45:53,0  
  13 135 Greete Steinburg SK Rakke Ultra Women 3 10:58:37,7 0:40:43,8 0:39:15,0 0:39:40,0 0:39:31,0 0:40:11,9 0:39:54,0 0:40:23,0 0:40:10,1 0:46:28,4 0:42:12,0 0:44:12,4 0:46:16,0 0:51:15,2 0:56:11,0 0:52:13,9  
  14 128 Toomas Unt Kaitseväe Logistikakeskus Ultra Men 11 11:10:03,3 0:38:57,4 0:40:21,0 0:44:39,4 0:39:30,0 0:43:34,0 0:40:21,6 0:41:44,0 0:47:31,0 0:43:44,5 0:46:10,0 0:50:30,8 0:46:07,0 0:49:01,2 0:50:01,4 0:47:50,0  
  15 120 Evelin Pellenen Tartu Ultra Women 4 11:29:06,5 0:42:48,3 0:40:18,0 0:38:09,4 0:39:42,0 0:40:30,0 0:42:17,8 0:45:04,0 0:46:30,0 0:47:33,0 0:48:43,4 0:50:22,4 0:51:06,0 0:49:57,3 0:51:44,0 0:54:20,9  
  16 109 Tõnu Hendrikson Ekstreempark Ultra Men 12 11:33:15,9 0:37:26,3 0:37:49,0 0:39:22,3 0:38:45,0 0:41:53,5 0:40:41,0 0:41:53,2 0:42:44,0 0:45:40,0 0:51:06,4 0:51:56,0 0:55:14,2 0:56:52,4 1:00:04,0 0:51:48,6  
  17 123 Peeter Hendrikson Ekstreempark Ultra Men 13 11:38:26,0 0:38:49,6 0:40:25,0 0:39:14,3 0:40:39,0 0:39:55,4 0:40:32,0 0:40:41,0 0:45:14,5 0:49:18,0 0:47:37,1 1:05:21,0 0:49:44,0 0:54:50,5 0:51:55,2 0:54:09,4  
  18 112 Erko Kurvits SK Keremeister Ultra Men 14 12:04:54,1 0:42:33,9 0:41:07,0 0:41:42,0 0:41:44,0 0:42:45,0 0:43:30,8 0:43:02,0 0:44:18,3 0:45:40,1 0:51:29,0 0:49:11,0 0:51:58,0 0:53:24,4 1:01:33,0 1:10:55,6  
  19 145 Andres Ramst Sarma JK Ultra Men 15 12:07:11,3 0:45:32,0 0:39:59,5 0:40:47,0 0:39:24,6 0:40:51,1 0:42:19,1 0:38:09,0 0:41:14,0 0:54:40,0 0:46:39,5 0:50:38,0 0:54:11,0 1:01:15,0 1:01:47,7 1:09:43,8  
  20 153 Ülar Aasa Elioni SK Ultra Men 16 12:15:38,3 0:41:29,6 0:42:13,0 0:41:52,0 0:41:53,7 0:43:56,2 0:45:43,0 0:53:46,1 0:50:09,0 0:50:12,0 0:51:22,6 0:55:51,0 0:53:12,0 0:54:43,0 0:54:20,3 0:54:54,8  
  21 148 Siim Türna Tartu Ultra Men 17 12:35:57,0 0:33:51,8 0:36:20,0 0:36:27,5 0:36:32,0 0:38:07,0 0:41:34,0 0:58:40,3 0:59:07,4 0:49:11,0 0:58:16,0 0:58:29,2 0:55:00,1 1:05:24,3 1:03:47,0 1:05:09,4  
  22 149 Krista Jalajas Tartu vangla Ultra Women 5 12:39:43,0 0:40:16,4 0:40:10,2 0:41:47,1 0:45:22,1 0:46:20,0 0:47:01,0 0:50:07,0 0:55:21,1 0:47:12,0 0:51:00,1 0:55:04,1 1:01:26,2 0:55:39,0 1:04:37,6 0:58:19,1  
  23 133 Jaak Rohtsalu Rakvere OK Ultra Men 18 12:51:36,7 0:42:21,7 0:42:08,0 0:42:42,3 0:43:50,2 0:47:21,0 0:47:34,0 0:48:30,0 0:49:28,1 0:54:32,6 0:53:55,0 0:55:33,0 0:56:51,1 1:01:43,0 1:04:18,0 1:00:48,7  
  24 152 Kaur Alle Leisi vald Ultra Men 19 12:54:26,6 0:44:36,1 0:43:41,2 0:44:17,5 0:40:45,0 0:47:35,0 0:52:34,0 0:58:10,0 0:58:32,1 0:57:46,2 0:51:09,0 0:52:05,4 0:48:52,0 0:50:33,2 1:04:02,3 0:59:47,6  
  25 161 Sander Hannus 42koma Ultra Men 20 13:11:29,1 0:49:04,1 0:46:03,3 0:45:32,5 0:54:15,0 0:47:57,0 0:47:11,0 0:53:06,2 0:50:08,0 0:50:23,0 1:00:28,4 0:48:42,0 0:54:23,0 0:57:28,0 1:06:03,6 1:00:44,0  
  26 158 Veiko Busch Saue Ultra Men 21 13:46:30,5 0:45:20,4 0:48:32,0 0:48:09,8 0:49:02,0 0:52:08,0 0:55:45,4 0:59:39,2 0:56:38,0 1:01:41,8 0:56:25,0 0:56:03,6 0:56:20,0 0:58:01,1 1:00:41,0 1:02:03,2  
  27 132 Raili Rüütel Saaremaa Ultra Women 6 14:15:59,7 0:45:44,6 0:48:05,1 0:51:36,0 0:49:35,8 0:50:59,0 0:54:11,0 0:55:54,0 1:05:01,4 0:59:13,4 1:03:12,0 0:56:26,0 0:57:39,0 1:09:36,0 1:04:36,5 1:04:09,9  
  28 101 Rünno Ruul Roosa Mehikese Jooksuklubi Ultra Men 22 7:07:44,5 0:30:54,8 0:32:02,0 0:33:30,0 0:33:08,3 0:32:58,0 0:32:28,4 0:32:59,0 0:34:56,0 0:38:16,0 0:41:25,2 0:41:28,0 0:43:38,8        
  29 102 Eveliine Erm Haraka talu Ultra Women 7 12:35:37,6 0:49:19,3 0:45:10,4 0:47:28,0 0:51:18,0 0:57:16,9 1:01:07,0 1:01:57,0 1:21:45,3 1:10:50,1 1:07:34,2 1:12:51,0 1:29:00,4        
  30 143 Aili Sarik Ruusmäe Ultra Women 8 9:02:39,0 0:41:52,7 0:42:31,0 0:43:19,0 0:43:17,0 0:47:21,7 0:46:45,1 0:48:42,0 0:50:39,1 0:59:36,2 0:55:37,0 1:02:58,2          
  31 116 Olle Rõuk Keila Ultra Men 23 10:42:29,2 0:47:30,9 0:47:12,0 0:48:47,0 0:50:31,2 0:58:05,3 0:59:12,0 1:00:05,1 1:00:21,2 1:09:37,0 1:05:36,0 1:15:31,5          
  32 147 Heiko Sepp SK Keremeister Ultra Men 24 6:22:32,3 0:34:00,1 0:36:11,5 0:36:27,0 0:36:35,2 0:37:57,0 0:35:24,0 0:38:15,5 0:37:51,0 0:40:27,0 0:49:24,0            
  33 154 Raul Kangur Sarma JK Ultra Men 25 7:06:08,2 0:33:49,1 0:36:20,7 0:36:29,0 0:36:31,9 0:38:07,0 0:39:54,1 0:41:26,0 0:45:21,5 0:55:22,0 1:02:46,9            
  34 130 Maris Aagver Harjumaa Ultra Women 9 8:40:43,1 0:45:14,6 0:43:16,3 0:42:52,0 0:49:15,0 0:51:00,4 0:55:25,4 0:55:25,0 0:58:26,0 0:57:54,0 1:01:54,4            
  35 151 Raul Omel SK Akste Ultra Men 26 10:55:42,6 0:56:22,3 0:59:16,2 0:56:33,2 0:56:49,0 1:00:28,3 1:03:12,0 1:16:13,0 1:08:14,0 1:20:25,6 1:18:09,0            
  36 138 Aveli Vellerind Tuldav Lohe Ultra Women 10 11:18:59,6 0:55:37,6 1:02:37,0 1:00:32,0 0:55:53,0 1:24:18,2 1:00:35,4 1:04:31,0 1:21:25,0 1:06:35,9 1:26:54,5            
  37 159 Kaido Peiker Ülenurme Ultra Men 27 11:32:50,2 0:59:49,3 1:03:46,6 1:00:27,0 1:02:27,6 1:03:59,0 1:12:02,0 1:16:31,0 1:13:09,7 1:20:07,0 1:20:31,0            
  38 103 Kaisa Peiker Tallinn Ultra Women 11 11:41:15,9 0:59:47,4 1:02:38,1 1:01:40,0 1:01:32,3 1:04:56,0 1:11:58,1 1:18:06,0 1:11:38,3 1:21:56,1 1:27:03,6            
  39 104 Erkki Vähi Tallinn Ultra Men 28 11:41:17,1 0:59:48,9 1:02:37,0 1:01:41,0 1:04:39,3 1:01:49,0 1:11:58,8 1:14:03,0 1:17:58,1 1:16:52,0 1:29:50,0            
  40 142 Rait Ratasepp TriSmile Ultra Men 29 5:19:11,3 0:32:20,2 0:32:15,7 0:31:53,0 0:31:42,0 0:32:28,2 0:33:02,0 0:33:46,1 0:42:21,0 0:49:23,1              
  41 137 Rain Vellerind Estonian Ultrarunners Team Ultra Men 30 7:08:35,5 0:46:44,2 0:44:07,5 0:44:07,0 0:42:22,9 0:43:25,0 0:43:20,0 0:46:57,0 0:48:44,4 1:08:47,5              
  42 144 Jaanus Kaur Tallinn Ultra Men 31 7:18:34,3 0:41:50,4 0:42:27,3 0:42:50,0 0:42:25,2 0:44:34,1 0:46:45,0 0:49:20,0 1:08:01,6 1:00:20,7              
  43 110 Oliwer Nõlvak Aseri Ultra Men 32 8:35:29,6 0:47:00,7 0:46:00,0 0:42:56,2 0:48:06,3 0:48:17,0 1:05:52,3 0:58:07,0 1:06:51,2 1:32:18,9              
  44 129 Ene Ojaperv Tartu Ultra Women 12 9:52:49,6 0:52:03,1 0:56:43,1 0:55:24,2 0:59:44,5 0:59:41,0 1:11:32,0 1:14:03,0 1:18:50,2 1:24:48,5              
  45 155 Maia Põder Tartumaa Ultra Women 13 9:52:54,0 0:52:03,6 0:56:42,0 0:55:19,0 0:59:48,6 0:59:44,0 1:11:31,0 1:14:03,5 1:18:49,0 1:24:53,3              
  46 141 Jüri Linde Pöide Spordiselts Ultra Men 33 5:52:24,1 0:45:43,7 0:39:48,0 0:40:47,3 0:39:25,0 0:40:51,0 0:43:55,0 0:45:00,7 0:56:53,4                
  47 122 Sten Üprus 42koma Ultra Men 34 7:30:34,6 0:51:17,9 0:53:00,0 0:54:13,0 0:57:25,4 0:56:46,0 0:58:41,4 0:58:36,0 1:00:34,9                
  48 114 Meelis Varend Weekend Warriors Ultra Men 35 7:45:23,9 0:56:33,7 0:52:36,2 0:52:37,0 0:57:36,0 0:55:05,2 1:00:22,6 1:04:28,0 1:06:05,2                
  49 162 Taavi Tuvike Vastseliina teisipäevaklubi Ultra Men 36 7:50:47,7 0:56:21,3 0:57:29,3 0:55:28,0 0:58:17,4 1:01:51,0 0:59:20,0 1:01:42,0 1:00:18,7                
  50 156 Raul Tohv Vastseliina teisipäevaklubi Ultra Men 37 7:50:48,0 0:56:20,2 0:57:29,6 0:55:28,0 0:58:17,1 1:01:51,0 0:59:20,0 1:01:44,0 1:00:18,1                
  51 157 Tõnis Räim Vastseliina teisipäevaklubi Ultra Men 38 7:50:48,9 0:56:22,1 0:57:28,7 0:55:26,1 0:58:19,0 1:03:10,7 0:57:58,0 1:01:41,0 1:00:23,3                
  52 134 Merlin Hurt Haanja RK Ultra Women 14 9:07:15,5 0:45:14,5 0:54:29,0 0:58:58,0 1:06:51,2 0:58:47,0 1:06:31,8 1:31:10,0 1:45:14,0                
  53 118 Tarvo Treier pay4results.eu Ultra Men 39 5:07:36,9 0:37:26,1 0:37:54,5 0:39:17,3 0:38:32,0 0:40:17,0 0:52:12,5 1:01:57,5                  
  54 126 Taavi Palu 42koma Ultra Men 40 6:38:27,7 0:51:17,5 0:53:01,1 0:54:12,0 0:57:25,0 0:56:47,4 0:58:41,2 1:07:03,5                  
  55 105 Maris Soonsein Tartu Ultra Women 15 9:19:20,2 1:23:52,9 1:13:16,0 1:11:17,0 1:18:52,4 1:28:19,0 1:26:43,8 1:16:59,1                  
  56 106 Liisi Rannast-Kask Tallinn Ultra Women 16 9:19:34,5 1:23:53,7 1:16:28,0 1:08:05,0 1:18:53,0 1:28:19,0 1:26:43,0 1:17:12,8                  
  57 140 Kristina Borissova Valga Ultra Women 17 9:28:57,7 1:21:26,8 1:12:33,1 1:14:34,0 1:16:22,1 1:30:31,0 1:26:01,7 1:27:29,0                  
  58 139 Kristjan Ulm JK Paralepa Ultra Men 41 9:29:00,6 1:21:27,3 1:12:33,5 1:14:33,0 1:16:22,0 1:30:33,4 1:26:00,0 1:27:31,4                  
    146 Karin Täär Tartu Ultra Women 18 DNF 0:41:18,1 0:42:47,0 0:47:13,6                          
    125 Andres Keba Viimsi Ultra Men 42 DNS                                
    124 Hiye Kuuli Weekend Warriors Ultra Women 19 DNS                                
   
   
  MARATON 42,2 km 1. ringi pikkus 2,2 km, teised 6,67 km, raskel maastikul  
   
  Üldjärjestus Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht Tulemus 1 Ring 2 Ring 3 Ring 4 Ring 5 Ring 6 Ring 7 Ring  
  1 41 Meelis Koskaru Tallinn Marathon Men 1 4:06:34,4 0:14:18,7 0:41:44,0 0:38:04,3 0:37:06,4 0:36:00,0 0:39:30,0 0:39:51,0  
  2 18 Janno Greenbaum Saue Marathon Men 2 4:22:13,6 0:13:59,8 0:43:35,0 0:40:02,0 0:40:38,2 0:41:39,0 0:40:53,2 0:41:26,4  
  3 111 Meelis Atonen VAK Staier Marathon Men 3 4:22:41,8 0:14:09,5 0:41:59,0 0:40:39,4 0:41:28,0 0:43:16,5 0:42:00,0 0:39:09,4  
  4 16 Marika Roopärg Tallinn Marathon Women 1 5:08:01,8 0:14:44,0 0:46:53,3 0:46:59,0 0:47:36,3 0:47:06,0 0:51:43,3 0:52:59,9  
  5 220 Rein Pärn Tallinn Marathon Men 4 5:26:52,5 0:14:49,6 0:49:44,1 0:49:37,2 0:50:11,0 0:51:55,7 0:52:54,0 0:57:40,9  
  6 2 Meelis Juursoo Võru Marathon Men 5 6:27:56,6 0:18:00,5 0:57:47,0 0:57:38,0 0:57:57,8 1:00:10,0 1:05:47,0 1:10:36,3  
  7 10 Valdeko Alliksaar   Marathon Men 6 6:27:57,1 0:17:07,1 0:58:39,1 0:57:38,0 0:57:58,0 1:00:09,6 1:05:47,2 1:10:38,1  
  8 48 Olav Mets G4S Marathon Men 7 4:35:00,4   1:01:24,3 0:41:31,3 0:41:42,0 0:42:27,0 0:43:36,1 0:44:19,7  
  9 77 Joel Tints Mispo Marathon Men 8 5:01:41,0   1:01:36,8 0:46:58,0 0:47:37,2 0:47:49,0 0:46:54,2 0:50:45,8  
  10 17 Ain-Ivar Tupp Haanja100 Marathon Men 9 5:08:01,5   1:01:36,3 0:46:59,0 0:47:33,9 0:47:54,0 0:51:01,0 0:52:57,3  
  11 8 Indrek Madar Tallinn Marathon Men 10 6:44:39,6   1:21:27,5 1:01:38,0 1:06:37,0 0:50:57,7 1:07:57,0 1:16:02,4  
  12 6 Kadri Otsalt Arena Marathon Women 2 6:44:39,9 0:20:03,8 1:01:22,1 1:01:39,0 1:04:17,0 0:52:19,2 1:08:57,0 1:16:01,8  
  13 5 Alari Pilliroog Engaged Marathon Men 11 6:57:57,8   1:18:50,7 1:04:35,2 1:07:36,0 1:07:27,0 1:04:33,9 1:14:55,0  
  14 4 Anneli Parksepp Engaged Marathon Women 3 6:57:57,9   1:19:56,3 1:03:30,0 1:07:36,3 1:07:27,3 1:04:32,2 1:14:55,8  
    9 Mariliis Tähepõld Tartu Marathon Women 4 DNF 0:20:04,5 1:01:23,0 1:01:37,0 1:06:50,5 1:58:45,3      
    7 Daniel Toom Tartu Marathon Men 12 DNF   1:21:43,0 1:01:24,5 1:04:13,3 0:52:18,1      
    1 Enn Tupp Võru Marathon Men 13 DNS                
    28 Tarvo Kapp Kükametsa PK Marathon Men 14 DNS                
    3 Priit Raudkivi Kehra Marathon Men 15 DNS