MEIE KALENDER – OUR CALENDAR

start2

  • 25.02.2020 ER konverentsi salvestamine
  • 29.02.2020 KEILA SUUSA(JOOKSU)SARJA 5. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 29.02.2020 Salvestamine Pärnu Kultuuriklubis Tempel
  • 29.02.2020 kl 19.00 Viimsi, Tädu 1. öömaraton (suusatamine)
  • 1.03.2020 KEILA SUUSA(JOOKSU)SARJA 6. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 20.03.2020 Konverents: “Tervelt elatud aastad” Postimees live streaming
  • 21.03.2020 Haanja suusa 100
  • 5.04.2020 Uju ja jookse III etapp
  • 19.04.2020 Viimsi Sport, Randvere MTB
  • 23.04.2020 kl 20.00 Kernu Jüriöö jooks
  • 26.04.2020 Vasalemma karjäär
  • 28.04.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 1. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 30.04.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 4. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 2.05.2020 Saku 100
  • 3.05.2020 Vägilase jooksusarja 1. etapp, Tallinn
  • 3.05.2020 Tabasalu jooks
  • 05.05.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 3. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 6.05.2020 TRIATHLON ESTONIA KEVADINE BASSEINITRIATLON
  • 07.05.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 4. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 16.05.2020 Kiirrulluisutamise sprindisari – Uusmaa Inline Sprint – 1. etapp – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 17.05.2020 Palivere Miilijooks
  • 17.05.2020 Viimsi jooks
  • 23.05.2020 Uskumatu võidusõit – Harrastajate kardisarja 1. etapp
  • 24.05.2020 Tabasalu basseinitriatlon, koolisport
  • 24.05.2020 Luunja kevadjooks
  • 30.05.2020 Viimsi 4. trepijooks
  • 30.05.2020 Ahvenistu duathlon
  • 30.05.2020 Ahvenisto Kuntoajo
  • 3.06.2020 Kiirrulluisutamise sprindisari – Uusmaa Inline Sprint – 2. etapp – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 7.06.2020 Vägilase jooksusarja 2. etapp, Narva
  • 7.06.2020 XXIV Erika rattaralli
  • 13.06.2020 Kiirrulluisutamise sprindisari – Uusmaa Inline Sprint – 3. etapp – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 13.06.2020 Broloppet Lövö Siltajuoksu
  • 23.06.2020 Kardisarja vigursõiduetapp
  • 24.06.2020 JÄRVA 4. RATTAMARATON
  • 26.06.2020 NUUKSIO BACKYARD ULTRA
  • 9.07.2020 Laponia sprint triathlon
  • 11.07.2020 Laponia long distance triathlon
  • 11.07.2020 Oittaa triathlon, Soome MV
  • 11.07.2020 Virtsu merepäeva jooks – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 12.07.2020 Kiirrulluisutamise sprindisari – Uusmaa Inline Sprint – 4. etapp – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 12.07.2020 Uskumatu võidusõit – Harrastajate kardisarja 2. etapp
  • 18-19.07.2020 Nord avavee festival
  • 25.07.2020 Leisi maastikutriatlon
  • 26.07.2020 18. Kilingi-Nõmme triatlon
  • 1.08.2020 Luunja triatlon
  • 2.08.2020 Vägilase jooksusarja 3. etapp, Lähte
  • 8.08.2020 Järvakandi igamehemaraton
  • 15.08.2020 Gravel grinder
  • 15-17.08.2020 Heavy Metal Ultra
  • 22.08.2020 Solvalla triathlon
  • 22.08.2020  TRIATHLON ESTONIA   REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 29.08.2020 KIHNU MARATON
  • 30.08.2020 JÄRVA-JAANI 7. RATTARALLI
  • 12.09.2020 Rocca al Mare Kooli spordipäev – Meie matk
  • 15.09.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 5. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 16.09.2020 TRIATHLON ESTONIA SÜGISENE BASSEINITRIATLON
  • 17.09.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 6. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 19.09.2020 52. RETROJOOKS ÜMBER KUREMAA JÄRVE
  • REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 22.09.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 7. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 24.09.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 26.09.2020 Kolme koolimaja jooks
  • 25-27.09.2020 ESTONIAN DRYLAND WEEKEND
  • 4.10.2020 TAMME KARJÄÄRI 4. RATTAKROSS
  • 10.10.2020 PULMAD STAADIONIL – KARMEN&HEIKKI  – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 18.10.2020 7-JÄRVE MAASTIKUKROSS
  • 24.10.2020 11. HAANJA ULTRA100
  • 21.11.2020 HEATEGEV PÄÄSKÜLA 19. RABA MARATON
  • 24.02.2021 Playtech kontorimaraton